Бебоци с двойни имена

  • 28 699
  • 235
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 4 555
На мен много ми харесва бразилците как си съкращават двойните имена.
Примерно Мария-Луиза е Малу  Sunglasses Това ми е любимото.

# 31
  • Мнения: 15
Аз оставам приятно изненадана колко много дечица с двойни имена има и то все хубави. Иначе Sunny Girl и аз мисля, че е най-добре да се съчетаят двете имена някак.  В нашият случай това е малко трудно и аз  малко съжалявам, че Борис почти не се ползва (поне за сега).

# 32
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 338
Аз оставам приятно изненадана колко много дечица с двойни имена има и то все хубави.

Аз пък обратно- изумена съм какви имена изсмукват от пръстите си някои хора  Confused После да се чудят децата им как да изричат имената си...
Преди да ме нападнете- това си е мое мнение и не визирам никого конкретно в момента.

# 33
  • Сопот, Пловдив
  • Мнения: 1 016
На мен много ми харесва бразилците как си съкращават двойните имена.
Примерно Мария-Луиза е Малу  Sunglasses Това ми е любимото.


Това не го знаех, значи имам абсолютното основание да казвам на сина си Сима или Симар.  Joy

# 34
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 338
Сима е яко  Wink

# 35
  • Мнения: 4 555
Те от различни срички ги образуват. Жозе-Карлос е Зека. Както се получи най-благозвучно.

Сима е много готино. На португалски - "нагоре"

# 36
  • Мнения: 399
Аз оставам приятно изненадана колко много дечица с двойни имена има и то все хубави. Иначе Sunny Girl и аз мисля, че е най-добре да се съчетаят двете имена някак.  В нашият случай това е малко трудно и аз  малко съжалявам, че Борис почти не се ползва (поне за сега).
Албо,Алби

# 37
  • Сопот, Пловдив
  • Мнения: 1 016
Те от различни срички ги образуват. Жозе-Карлос е Зека. Както се получи най-благозвучно.

Сима е много готино. На португалски - "нагоре"

Може да се опитам да го вкарам в употреба тогава Сима  Grinning. Ох, Елора, не трябваше да го правиш това уточнение, че сега като се развихря да мисля галени имена... Ситин, Тинси, Монти и всякакви други идиотщини ще ми дйдат на ум.  Crazy  newsm08
Обаче не познавам нито един бразилец, на който да му казват с галено име, образувано по този начин ( не казвам, че няма такива, просто аз не познавам), на повечето, които познавам не им знам вторите имена, включително и на БНД, ужас!  Joy  Embarassed  Crazy

# 38
  • Мнения: 4 555
Как може да не му знаеш името, уби ме  Joy

Монти е най-готиното Simple Smile Хем започва с М като името на баща ти, хем първо е съкращението от първото име. Хем звучи като галено и е много сладурско Simple Smile

# 39
  • Сопот, Пловдив
  • Мнения: 1 016
Как може да не му знаеш името, уби ме  Joy


Aми...  Embarassed Не знам, знам му първото име (остана и това да не знам  Grinning ) и двете фамилии, той обикновено така се представяше на официални места, така съм му виждала и името записано на разни документи, ама идвало ли ми е на ум, да питам за второ име  smile3555 . Сега се замислям, възможно ли е пък да не е имал второ  newsm78 ? Тя нашата беше кратка, аху-иху и после кой откъде е, кой да се сети да пита за такива подробности  Laughing .

# 40
  • UK
  • Мнения: 3 959
Аз обичам двойни имена, запланувала съм една дъщеря Лея Ливия. Simple Smile По някаква причина ми харесва когато двете имена започват с една и същя буква. Simple Smile

# 41
  • Мнения: 4 555
Rois, явно си много смел и силен човек. Винаги звучиш толкова положително, жизнерадостно и слънчево   bouquet

# 42
  • Мнения: 15
Аз обичам двойни имена, запланувала съм една дъщеря Лея Ливия. Simple Smile По някаква причина ми харесва когато двете имена започват с една и същя буква. Simple Smile

Лея ми е едно от любимите  Sunglasses  Hug

# 43
  • UK
  • Мнения: 3 959
Мда, и на мен. Simple Smile

# 44
  • Мнения: 181
Сега се сещам,че в групата на едната ми племенница има Лея-Лусия...и й казват Лулу Grinning
Ема-Мария,на която казват Мери и Рая-Никол.Имам позната,чието детенце е Теа Елизабет,но живеят в чужбина.

Общи условия

Активация на акаунт