Къде в Пловдив???-24

  • 75 894
  • 746
  •   1
Отговори
# 705
  • Мнения: 2 132
В Манго имаше и твърди чанти и такива, каквито търсеше някой напред в темата  Peace

# 706
  • Пловдив
  • Мнения: 349
Понеже питаше някой за каталозите на ИКЕА - днес в нашия блок, в Тракия на всички брави на апартаментите имаше закачен по един Simple Smile

# 707
  • о`майна лунна нощ е
  • Мнения: 5 537
По отношение на тези каталози имаше доста възмутени за начина им на разпространение. "Ела, Кумчо, изяж ме!" - точно това послание е оставено на входната врата на апартамента със закачането им на дръжката.
Както и да е. Разгледах го - на първо четене - ужасно претрупан с детайли, стоки, цени. Завива ми се свят от толкова наблъскана информация.

# 708
  • Пловдив
  • Мнения: 18 386
Понеже питаше някой за каталозите на ИКЕА - днес в нашия блок, в Тракия на всички брави на апартаментите имаше закачен по един Simple Smile

 в кичука преди 3 дни


По отношение на тези каталози имаше доста възмутени за начина им на разпространение. "Ела, Кумчо, изяж ме!" - точно това послание е оставено на входната врата на апартамента със закачането им на дръжката.
Както и да е. Разгледах го - на първо четене - ужасно претрупан с детайли, стоки, цени. Завива ми се свят от толкова наблъскана информация.

в какъв смисъл Ела кумчо изяж ме

на мен ми се стори удобно,защото няма да отварям пощата Laughing
а и доставката до вратата е по-трудоемка,отколкото да ги набутат в пощите

# 709
  • Пловдив
  • Мнения: 4 137
Всъщност идеята е, че като ти виси каталогът на вратата е знак, че те няма в къщи, особено ако виси през четирите почивни дни, които се задават. При нас няма каталози все още, но няма и опасност. Каквато и хартийка да оставя до входната врата, изчезва за секунди. А като изхвърлям кашони изобщо не се разхождам до кофите. Имаме съседка, която обира всичко книжно, така че каталози да висят по вратите....няма начин. Ще бъдат прибрани веднага и предадени на вторични суровини. hahaha

# 710
  • Мнения: 6 206
По отношение на тези каталози имаше доста възмутени за начина им на разпространение. "Ела, Кумчо, изяж ме!" - точно това послание е оставено на входната врата на апартамента със закачането им на дръжката.
Както и да е. Разгледах го - на първо четене - ужасно претрупан с детайли, стоки, цени. Завива ми се свят от толкова наблъскана информация.

а, като знам асортимента в каталога има не повече от 5% от наличните стоки, които ще ги има
а относно качествата му - гениален е. неслучайно икеа са номер едно на всеки пазар, който стъпят... за съжаление 70% от местните производители и търговци ще отпаднат от пазара, ще има нова безработица и пак ще пълним гушите на гърците. живот, какво да правиш...

# 711
  • Пловдив
  • Мнения: 18 386
Всъщност идеята е, че като ти виси каталогът на вратата е знак, че те няма в къщи, особено ако виси през четирите почивни дни, които се задават.

ооо,да,в този смисъл е кофти наистина
не се бях сетила

# 712
  • Пловдив
  • Мнения: 349
Е, може и да си си вкъщи, но да не си излизал, на мен съседа ми звънна да ми го даде Simple Smile Виж за 4 дни вече съмнително става!

# 713
  • Мнения: 2 132
В Природонаучен музей от 17 до 18 също ще има за децата- Намери ме в музея: сглобяване на пъзел и от 18-19 Оцвети ме . В Дом на художниците от 16 до 19 ще има ателие за рисуване за всички. В книжарница Хермес срещу Хепи от 16 до 19 - детска програма.

# 714
  • Мнения: 116
Добър учител по рисуване?

Препоръчвам Димитър Келбечев,ако все още преподава.Мен той ме подготви за кандидатстването преди време.Няма втори като него-от тогава не съм срещала учител,който да обяснява толкова добре.За съжаление не пазя телефона,а и едва ли е същия след толкова време,но намерих електронната му поща.Ако искаш,пиши на лични и ще ти я пратя.

# 715
  • Пловдив
  • Мнения: 68
Здравейте, момичета! Във връзка с коментирането на учителката по рисуване - Севлия Тодорова, моля кажете какви са ви отзивите за нея. Искам да запиша детето си в някоя школа, бяха ме насочили към общинския детски център с преподавател Николай Балдев. Бяхме там, но условията ми се сториха доста зле, пък и за 12 лв. за цялата година, съмнява ме качеството. Нищо не мога да кажа за преподавателя, не сме се виждали. Мисля си, че при Севлия ще е по-добрия вариант. Моля ви, ако можете да ме насочите.

# 716
  • Мнения: 6 206
Добър учител по рисуване?

Препоръчвам Димитър Келбечев,ако все още преподава.Мен той ме подготви за кандидатстването преди време.Няма втори като него-от тогава не съм срещала учител,който да обяснява толкова добре.За съжаление не пазя телефона,а и едва ли е същия след толкова време,но намерих електронната му поща.Ако искаш,пиши на лични и ще ти я пратя.

Да, аз също съм чувала много добри отзиви за него.

# 717
  • Пловдив
  • Мнения: 5 023
Дъщеря ми ходи при Балдев в ОДК- то доста време вече...

Стара сграда, но хората се стараят доколкото могат с общинските пари.
12 лв. са само за консумативи, които стоят там.
Детето, така или иначе, всеки път си носи и листове, и водни/темперни бои +четки, и моливи/пастели...
Другото е общинска издръжка.

Преподавателя е читав. Подготвя успешно и ученици за кандидатстване с рисуване след 7кл.  Peace

# 718
  • Мнения: 63
Здравейте, искам да ви попитам кои таксита возят за 3 лв от точка до точка.

# 719
  • Мнения: 359
В момента май всички са на тази прИмоция. Аз ползвам набери и затвори 6 103.

Общи условия

Активация на акаунт