Къде в Пловдив???-24

  • 75 943
  • 746
  •   1
Отговори
# 690
  • Мнения: 454
Мен ме озадачи цената. 10 лв за кожени маратонки, било то и изкуствени, ми се виждат твърде малко. Дано да не спарват много. Ама детето много им се зарадва на тия ягоди по тях. Вече ще наобикалям по-често, защото имаше доста прилични моделчета.

# 691
  • Пловдив
  • Мнения: 40 845
Мен ме озадачи цената. 10 лв за кожени маратонки, било то и изкуствени, ми се виждат твърде малко. Дано да не спарват много. Ама детето много им се зарадва на тия ягоди по тях. Вече ще наобикалям по-често, защото имаше доста прилични моделчета.

Ами да,но тези аз дето купих последно-сандали за 14лв.,а са ест.кожа и с ортоп.ходило???Пак е евтино.А маратонките са от 28 до 32лв.

# 692
  • Мнения: 19
Качествена дамска чанта, семпъл модел, изчистена и не малка на размер, къде мога да намеря?

Ако не ти е спешна покупката на чантата - изчакай, защото още не  са заредени новите модели "есен-зима 2011-2012". Сезонът тази година малко закъснява, в предвид топлото време. В момента се разпродават летните модели чанти и са пуснати моделите останалите от пролетта.  
Новите модели ще са точно каквито ти трябват - много семпли, без щампи, изчистена линия, подчертаваща качеството на материала. Актуалните цветове ще са неизменното - черно, тютюнево кафяво-към зелено, тъмно бежово, със зеленикав отенък и тъмно сиво.  Размери -  от средно големи до големи.
Ако нямаш възможност да чакаш погледни в магазин "Арайс" - естествена кожа, български / но моделите са едни и същи с години, пускат само различни цветове, правят и поръчка/, магазинът за чанти на "Марция" - от към паркинга на Халите - естествена кожа - аутлет от износа за Италия, но нямат ново зареждане.Peace

# 693
  • Мнения: 28
Добър учител по рисуване?

# 694
  • Мнения: 157
Момичета,
имате ли някакви отзиви за логопедичен център "Мечо Пух"?

Имам, негативни. Неслучайно добрите логопеди, които работеха там, вече махнаха. Моят съвет е да си нямате вземане - даване с шефката на "Мечо Пух" Петя Христева. Освен ако нямате време, нерви и пари в излишък  Crazy

Абсолютно вярно !!!

# 695
  • Мнения: 6 206
Добър учител по рисуване?


ако е за дете - http://www.galleryplovdiv.com/bg/news/view/1/detska_shkola_po_iz … zitelno_izkustvo/

севлия е най-добрата

# 696
  • Мнения: 2 382
ние също бяхме приети в две ясли по канален ред-без подкупи и т.н

но ако до момента не е подадена молба,а родителите бързат ще е проблем може би.30 ката е една от най-големите ясли Здравче питайте и там.предполагам ще ви вземат

Вие ме изумихте  Shocked Shocked Shocked
Шайн, утре ще се свържа с въпросните ясли, далече са ми но няма значение. От година и полвина съм подала заявления в 5 ясли, при които нямаме никъкъв шанс, предполагах , че в целия град стоят така нещата. Ако наистина сте прави ще почерпя  Heart Eyes


Точно в момента е голямата кампания по изписването на стари деца и приемането на нови и ако ви откажат, просто си пуснете една молба и проверете след 1-2 месеца. До сега в 30-та приемаха по всяко време на годината, максимум 2-3 седмици след подаване на молбата.

# 697
  • Мнения: 19
Имам дървояд в паркета, който ми е направил 3 дупчици. С какво да го унищожа?

# 698
  • Мнения: 359
Добър учител по рисуване?
Препоръчвам Аглика Петрова. Има много информация в нета за нея, скоро имаше изложба. Познавам я, мога да дам и координати
Благодаря ви, момичета, за идеите за градината - приет е племенникът в едната, където бяха подали документи  newsm44

# 699
  • Пловдив
  • Мнения: 18 386

Благодаря ви, момичета, за идеите за градината - приет е племенникът в едната, където бяха подали документи  newsm44

как го приеха
след като ходихте в общината ли

# 700
  • Мнения: 19
Момичета, в Кауфланд на Брезовско шосе има течен Персил 4,5 литра - Колор - Австрийски /баркод 900/ - цена 13,99. На същата цена е и 6 кг - прах Персил, но не видях произхода.

# 701
# 702
  • Мнения: 221
Момичета,колебая се между два специалистта по кожни болести др.Стоилова или др Гюрова за адекватно лечение на акне. Ако имате мнение и за друг СПЕЦИАЛИСТ, ще съм ви благодарна да споделите.

# 703
  • Мнения: 224
Понеже стана въпрос за чанти - според вас в новите колекции, ще се намерят ли модели, които са направени като от "кора", имам предвид с твърди страни, които да се седят прави като ги сложи човек на маса, не знам дали се изразих правилно...  newsm78

# 704
  • Мнения: 19
Понеже стана въпрос за чанти - според вас в новите колекции, ще се намерят ли модели, които са направени като от "кора", имам предвид с твърди страни, които да се седят прави като ги сложи човек на маса, не знам дали се изразих правилно...  newsm78

ДА, но са по-официални. Ежедневните са с меки страни, е не чак като торби, но трудно ще седят прави, без да си променят формата. Peace

Общи условия

Активация на акаунт