True Blood s4 - Искаме кръв и зрелища - 45 тема

  • 25 824
  • 730
  •   1
Отговори
# 690
  • Мнения: 2
Хелоу Sunglasses
wazzaaaaap Laughing
Говорите си как попаднахте на сериала,а Laughing
Е,аз от дневниците се прехвърлих при вас и сега са ми много смешни вамп филмите и сериалите освен ИК,разбира се.Ама нещо и те се разлигавиха май.Откъде чичо Алън измъдри тая червена шапчица Joy

# 691
  • Мнения: 3 736
Аз пък открих нов вамп-върк-зомб сериал, голям е смях, ще продължа да гледам. Death valley се казва, на МТВ е.  hahaha

# 692
  • Мнения: 289
Ама, защо трябва все да им натрисат на вампирите и разни други свръхестествени същества като шифтъри, зомбита, вълци?! Не може ли един сериал само с вампири - кръв, секс, разгул ... чиста работа  Laughing

# 693
  • Мнения: 3 736
Е, що, що, щото ако има вампири, се приема, че ги има и другите гадини. В интерес на истината, само за зомбита съм гледала "чисти" сериали.

# 694
  • срещу двата комина :)))
  • Мнения: 3 340
хич и не помня кога се явих за пръв път, ама и на мен ми трябваше време да разбера какво се случва тука  Joy
Пуц, ще ти пробвам новия сериал  Blush

# 695
  • Мнения: 289
Мдам, явно като е сериал, за да поддържат интереса вкарват какво ли не, при филмите си има и с чисто вампирска тематика. Едно е да запълниш 2 часа, друго 200.

Да ви споделя мойто мило какво ме пита наскоро: " Абе, ти знаеш ли, че Ана Пакуин от "Пианото" и "X-Men" участва в твоя сериал?"   Shocked  Е, добро утро му казвам ... не само участва, а 50% от времето се разхожда по евино облекло. Той: " Така лиии ... ами да взема и аз да го гледам"  hahaha 
Поне си имам повод да отпочна сериала наново. В първи сезон имаше по-малко нашествие на други твари.

# 696
  • Мнения: 3 736
Мдам, явно като е сериал, за да поддържат интереса вкарват какво ли не, при филмите си има и с чисто вампирска тематика. Едно е да запълниш 2 часа, друго 200.


Именно, именно. Ей гона, и чистия зомбски "Walking dead" за един сезон поизтъпя, ся да видим втория.

Мури, много е смешно сериалчето, утре излиза втори епизод.  Mr. Green

# 697
  • Мнения: 289
Добро ви утро!

Изгледах. Бива. Пам кърти с всяка реплика този път, а Ерик е много красив  Laughing  Другото после.

И една красива Дебора за разкош.






Последна редакция: пн, 05 сеп 2011, 08:25 от Fiama

# 698
  • Мнения: 3 736
Хммм, след всичкото спойлер само "бива"?  Thinking Аз мисля да изпратя всичко живо на зоопарк и да си го изгледам на спокойствие след час-два. Mr. Green

# 699
  • Мнения: 289
Абе, и повече мога, ама все пак за неспойлираните.

И все пак, моментът, в който Марни репликира Пам ... priceless  Mr. Green

# 700
  • EU
  • Мнения: 164
може ли един линк че нещо не намирам Laughing

# 701
  • Мнения: 3 736
може ли един линк че нещо не намирам Laughing

Няма и да намериш, ако чакаш замунда.  Twisted Evil Ето: http://www.DMCA-removal-from-Google/details.php?id=ff800bae623a2 … 7825400939d82652f

# 702
# 703
# 704
  • Срещу планината:)
  • Мнения: 286
Не знам какви спойлери сте чели(аз никакви),ама много спокойна серията.
Очаквах повече  екшън Rolling Eyes

 Mr. Green И най-накрая старият Ерик. Joy (как му изтръгна сърцето, и го изпи) разкош!Наздраве !!!


Общи условия

Активация на акаунт