True Blood s4 - Искаме кръв и зрелища - 45 тема

  • 25 823
  • 730
  •   1
Отговори
# 705
  • Мнения: 9 144
Пушкалото и на Ерик  Twisted Evil




Първи бележки по серията:

1. Аман от тази фейка бре, какви ли умения (вкус?!) има дето няма как да ги усетим, та всички вампири готови да измират за нея  Twisted Evil
2. Кофти семеен скандал между Ерик и Пам  Crossing Arms
(хубавото е, че оправиха магиите, вкл. тази върху Пам, че бедната пак беше тръгнала на влошаване)
3. Ей тоя Анди бееее, шанса да ти излезе късмета посреднощ в гората сигурно е 1:милиарди  Laughing
4. Джейсън рулззз
5. Не ми харесаха въдиците към следващия сезон!
6. Алсид - мъж на място!!!
7. Интересно как ще развалят хепиенда за Сам и Луна?

# 706
  • Мнения: 289
Mr. Green И най-накрая старият Ерик. Joy (как му изтръгна сърцето, и го изпи) разкош!Наздраве !!!


Никога не съм си мислела, че пиенето на кръв от изтръгнато сърце може да ми се стори секси, ама ей го на. Класически True Blood момент ... искам повече такива!  Mr. Green

# 707
  • Мнения: 9 144
Mr. Green И най-накрая старият Ерик. Joy (как му изтръгна сърцето, и го изпи) разкош!Наздраве !!!


Никога не съм си мислела, че пиенето на кръв от изтръгнато сърце може да ми се стори секси, ама ей го на. Класически True Blood момент ... искам повече такива!  Mr. Green


Извратени сте вий, вкупом...  Whistling  hahaha

# 708
  • Мнения: 3 736
Ядоса ме много тоя епизод. Додрайфа ми се от Бил-Ерик-Суки, сещате се в кой момент. Финалът и аз можех така да го напиша, мерси, баси.

Алсид из дъ ман, ай сик*** и вампирите! Буа и отново буа!

Бум, ако под въдица имаш предвид онова нещо дето налази Анди - и на мен не ми харесва, аман!

Тая сцена, на която сте се израдвали стърчеше като цирей на фейски г. Ерик просто вече никога няма да бъде същияв моите критични очи, сополската му страна не мож се забрави толкова лесно.

# 709
  • Срещу планината:)
  • Мнения: 286
 Mr. Green Дишай шефе дишай,ще си докараш нерви

Разбирам защо ти се е додрайфало.Даже и драматично не беше,че кой ще повярва,че тея ще се утепят за наша Суки Naughty Сцена без смисъл

Андините приключения в гората,не са ми много ясни.
 Thinking Да не им трябват деца на фейте та са тръгнали са се опрашват.

# 710
  • Мнения: 3 736

Абсолютно.

# 711
  • Мнения: 289
Леле, колко си идосана, Ир  Joy 

Това с троицата наистина беше много смешно и нереалистично. Малко издишат вече и си изсмукват неща от пръстите.

А от феите и аз се надявах, че сме се отървали, но не би.

Последният епизод също не ми вдъхва доверие.

# 712
  • Мнения: 3 736
Ами да! Имах очаквания, които бяха брутално излъгани. Тая сцена си беше направо обидна за зрителския интелект, хем той не е свръхвъзвишен, нали. Twisted Evil

И аз имам мрачни подозрения за финала.

# 713
  • Мнения: 289
Ами, не виждам как ще се реабилитират в оставащите 60 минути, като ги гледам в каква посока са забили. Драмата Бил или Ерик ще продължи като са на кладата.

# 714
  • Ænima/Albuquerque
  • Мнения: 3 821
Извинете? Кхъм...
Драстиии!  Mr. Green

Понеже го зарязах тоя сериал отново (егати изненадата!), та ми се искаше, ако е възможно да бъдете така добри, да ми резюмирате последните 3 (три!!!) серийки, ако не - пак ми разкажете.  Mr. Green
Мерсаж.  bowuu

# 715
  • Мнения: 2 040
Две неща много ми харесаха в тая серия - как Алсид разкара оная повлекана и на Лафайетко леопардовите плюшени чаршафчета  hahaha

Добре, че бяха върколаците и Сам та да спасят епизода. Те ми бяха най-интересни днес. Джейсън както винаги е президент.  Heart Eyes

# 716
  • Срещу планината:)
  • Мнения: 286
Извинете? Кхъм...
Драстиии!  Mr. Green

Понеже го зарязах тоя сериал отново (егати изненадата!), та ми се искаше, ако е възможно да бъдете така добри, да ми резюмирате последните 3 (три!!!) серийки, ако не - пак ми разкажете.  Mr. Green
Мерсаж.  bowuu

 hahaha ми толкова интересни неща станаха,че даже не ги помня вече.

 Mr. GreenСцената с душа в тея 3 епизода ли беше newsm78

# 717
  • Ænima/Albuquerque
  • Мнения: 3 821
Аууу, изпуснала съм the Сцена? The Сцената със Зърната?  Shocked
За убиване съм!

# 718
  • Мнения: 9 144
Лафайетко леопардовите плюшени чаршафчета  hahaha
Стайлингът на пича е №1, всяка серийка има по нещичко  Laughing

Джейсън както винаги е президент.  Heart Eyes
Абе на ремаркенцето си заслужаваше боя Wink

# 719
  • Мнения: 9 144
Ами, не виждам как ще се реабилитират в оставащите 60 минути, като ги гледам в каква посока са забили. Драмата Бил или Ерик ще продължи като са на кладата.
Е то няма какво да се реабилитират, ами ще дълбаят яко, когато моето момиче Нан ги качи там... И така към следващия сезон.

Бум, ако под въдица имаш предвид онова нещо дето налази Анди - и на мен не ми харесва, аман!
И нея имах предвид бяха ги разкарали и сега да вземат да ги върнат отврат...
Подозирам, че ще закарат и Марни в следващия сезон

Общи условия

Активация на акаунт