Естествено уголемяване на бюста II-ра част

  • 225 298
  • 785
  •   1
Отговори
# 750
  • Мнения: 6
 stasy_f ти си постигнала много добър резултат браво , ако всички постигнем такъв резултат и хомеопатията помага за постигане на такива резултати не знам какво ще правят пластичните хирурзи. Аз мисля днес да си купия и Baryta carbonica 15 CH защото до колкото разбрах това е за недоразвити гърди

# 751
  • Мнения: 567
Хомеопатията е много индивидуална,тя се определя според човека,не случайно на един човек едно хомеопаично действа, а на друг не.Ако уцелиш хомеоп. все едно си уцелил джакпота. Simple SmileОсвен това тя не винаги действа веднага,особено в по- ниските разрядности като 5 и 9 CH те имат по-бавно проявление и се взимат продължително време.Търпение и постоянство!Зависи и от организма,обмяна на веществата и т.н.
Май ще ми се наложи да си сменя чашката с по-голяма  Grinning

# 752
  • София
  • Мнения: 1 825
Отчитам се:
Започнах лечението на 5.11.2012 г.
Преди: имах малък стегнат бюст.
След 10 дни прием: имам малък стегнат бюст.
 Joy

В обиколката промяна няма, но ги чувствам като гюллета. Нямам идея това на какво се дължи.

Организъм, необременен с антибиотици. Току-що минах 2 процедури на прочистване. Но все още се надявам, де.

Последна редакция: ср, 14 ное 2012, 22:00 от Емел

# 753
  • вече Пловдив
  • Мнения: 1 978
Има ли значение от кой ден на цикъла да започна хомеопатичните? newsm78

# 754
  • Мнения: 567
Няма според мен.
Искам да допълня и нещо друго:важно е според мен и в храната да се включат фитоестрогени:сусамов тахан или смлян сусам,соя и ленено семе на гладно сутрин.От 2 месеца и половина ям сусамов тахан, а от месеци половина соя и ленено семе,посленото е много богато и на омега.

# 755
  • Мнения: 6
Няма според мен.
Искам да допълня и нещо друго:важно е според мен и в храната да се включат фитоестрогени:сусамов тахан или смлян сусам,соя и ленено семе на гладно сутрин.От 2 месеца и половина ям сусамов тахан, а от месеци половина соя и ленено семе,посленото е много богато и на омега.
аз това го ям от 2 год + ръжен хляб + всички храни съдържащи фитоестрогени
искам да питам според вас колко време трябва да се пият хомеопатичните например ти stasy_f колко време смяташ да ги пиеш? И как да разбера дали съм уцелила правилното хомеопатично?

# 756
  • Мнения: 567
За това колко време и аз се замислих по въпроса,По принцип се пият 3 до 6 месеца максимум.Ако след месец и половина няма ефект значи не е правилното хомеоп.лекарство според мен,т.е. никаква промяна.

# 757
  • Мнения: 4
Благодаря на всички за споделеното. Искам да пробвам и аз с хомеопатията.
Освен малък бюст страдам от безплодие и миомни възли на матката.
От предложеното до тук си избрах да пробвам следната комбинация:
Йодиум 15СН, Сабал Серулата 5СН, Сулфур 15(30)СН, Оносмодиум Виргинианум 30СН

Ако някои може да ми каже дали тези хомеопатични са съвместими да се вземат заедно, ще съм много благодарна. Също за последното не видях препоръчана дозировка?
Благодаря ви за съветите!

# 758
  • Мнения: 567
Onosmodium няма в Б-я не се предлага.

# 759
  • Мнения: 1 629
На мен освен да ми става лошо друго не ми става Laughing Пия и омега 3 и омега 6.  Може би, защото не пия сабал, но в моя квартал го няма.

# 760
  • Мнения: 6
момичета направо се чудя какво да правя с този мой апетит не виждам промяна в бюста а само в апетита дайте съвет

# 761
  • Мнения: 1 629
съчувствам ти Laughing аз се хванах в ръце и започнах да тренирам .  Пак имам зверски апетит и ми скрибуца корема нон стоп каквото и колкото и да ям, но поне се залъгвам с тренировките.

# 762
  • Мнения: 567
Dai4eto трябва да намериш sabal ser.
Апетита и при мен е голям,но аз тренирам и имам голямо увеличение.Хапвайте по малко по често и без бяло брашно и бяла захар Wink

# 763
  • София
  • Мнения: 1 825
Кое е лекарството, което всички имащи апетит пият, а аз очевидно - не, защото при мен апетитът липсва и килограмите вървят надолу.

Ще се върна назад да прочета кое от лекарствата ме кара да се изпотявам, някоя от вас беше споделила. Аз в сауна не се изпотявам по принцип, сега, посред зима, се налага да спя по бельо, за да не се потя.

# 764
  • Мнения: 567
Апетита според мен се дължи на IODIUM, а изпотяването на LICOPOIUM.
Емел хапваш ли сутрин на гладно мед с тахан,пробвай защото според мен също влияе на апетита.Няма как да нарастваш на гръдна обиколкта като същевременно слабееш.Като се качих на кантара той отбеляза 1.5 кг нагоре, но не съм качила сякаш никъде освен на гръдна обиколка, а и не само аз така мисля Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт