Добър човек ли е приятелят ви?

  • 5 218
  • 59
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 2 199
Не ми се иска да изпитвам приятелите си добри ли са, че ме е страх от резултата имам ли приятели.

# 31
  • Мнения: 564
10 години си мислех,че имам добър приятел.Такъв ми беше,най-добрия.Оказа се,че изобщо не е така.От 2 години имам дете,нямам време да се виждам с него когато му е удобно и той вместо да ме разбере,че на първо място е детето ми ми се нацупи.Расърди ми се.Е как този човек ще ми е приятел.Иска само с него да се съобразяват хората,така неможе.

# 32
  • София
  • Мнения: 4 349
Рано или късно на всички ни се налага да "изпитаме" приятелите си и тогава наистина разбираш кой е в състояние да те подкрепи, без да задава въпроси и да мисли за последствията. Не за всеки сме готови на безусловна подкрепа и съдействие.

# 33
  • Мнения: 7 151
Оскар Уайлд го е казал това за съпричастността  Simple Smile

"Всеки може да е съпричастен със страданията на приятел, но е необходима много фина душа, за да си съпричастен и с успехите му"

# 34
  • София
  • Мнения: 4 349
Оскар Уайлд го е казал това за съпричастността  Simple Smile

"Всеки може да е съпричастен със страданията на приятел, но е необходима много фина душа, за да си съпричастен и с успехите му"





 newsm10 newsm10 newsm10 newsm10 newsm10 newsm10

# 35
  • Мнения: 2 448
Рано или късно на всички ни се налага да "изпитаме" приятелите си и тогава наистина разбираш кой е в състояние да те подкрепи, без да задава въпроси и да мисли за последствията. Не за всеки сме готови на безусловна подкрепа и съдействие.
А аз мисля, че не е редно да искаш това от приятел - безусловна подкрепа и не мислене за последиците за нещо,което касае теб, а не него.Безусловно човек може да подкрепи единствено децата си, за всички останали е нормално да се позамисли преди да откликне.

# 36
  • Мнения: 627
А аз мисля, че не е редно да искаш това от приятел - безусловна подкрепа и не мислене за последиците за нещо,което касае теб, а не него.Безусловно човек може да подкрепи единствено децата си, за всички останали е нормално да се позамисли преди да откликне.
Рядко сме на едно мнение с теб, но в този случай мненията ни напълно съвпадат.

# 37
  • София
  • Мнения: 4 349
Рано или късно на всички ни се налага да "изпитаме" приятелите си и тогава наистина разбираш кой е в състояние да те подкрепи, без да задава въпроси и да мисли за последствията. Не за всеки сме готови на безусловна подкрепа и съдействие.
А аз мисля, че не е редно да искаш това от приятел - безусловна подкрепа и не мислене за последиците за нещо,което касае теб, а не него.Безусловно човек може да подкрепи единствено децата си, за всички останали е нормално да се позамисли преди да откликне.


Безусловната подкрепа е заради дадения човен, а не заради "поста" му - дете, съпруг, роднина, приятел ..... А ако детето "не заслужава" тази безусловна подкрепа?

# 38
  • Мнения: 627
А ако детето "не заслужава" тази безусловна подкрепа?
Няма такъв вариант. Поне за мен. И го повтарям често на децата ми, за да бъдат спокойни, че винаги, каквото и да стане, ще имат моята любов и подкрепа. Peace

# 39
  • Мнения: 170
Темида, да не би да си юрист...  Rolling Eyes

# 40
  • Мнения: 627
Темида, да не би да си юрист...  Rolling Eyes
Хм, ще си кажа, ама ми е чудно кое те наведе на тая мисъл?  Thinking

# 41
  • Мнения: 1 404
Да добър е.
А за приятелите си, истински ми е този, не който плаче с мен, а който се радва искрено на радостите ми.

# 42
  • Мнения: X
А защо бъркате добрите хора с най-добрите приятели, не мога да разбера?

# 43
  • София
  • Мнения: 4 349
А ако детето "не заслужава" тази безусловна подкрепа?
Няма такъв вариант. Поне за мен. И го повтарям често на децата ми, за да бъдат спокойни, че винаги, каквото и да стане, ще имат моята любов и подкрепа. Peace


  http://vbox7.com/play:55b7e4244b 



И в този случай ли според теб "заслужава"?

# 44
  • Мнения: 627
А ако детето "не заслужава" тази безусловна подкрепа?
Няма такъв вариант. Поне за мен. И го повтарям често на децата ми, за да бъдат спокойни, че винаги, каквото и да стане, ще имат моята любов и подкрепа. Peace


  http://vbox7.com/play:55b7e4244b 

И в този случай ли според теб "заслужава"?
И в този, да. Родителите трябва винаги да обичат и подкрепят. Кой, ако не майката трябва да застане до него в този момент?
Освен това, за да се стигне до това освирепяване, родителите не са без заслуга. Най-малко по отношение на даденото възпитание.
Убил баща си за издръжката, живеели в крайна бедност, нямали дори 4 лв. за общи разходи...чия е вината за това скотство? Със сигурност не на детето.

Общи условия

Активация на акаунт