ПЪРВИ за ВТОРИ клас!

  • 26 408
  • 743
  •   1
Отговори
# 435
  • Мнения: 14 133
Нашият младеж най-вероятно първият срок ще е първа смяна, а втория - втора.
Никак не ми допада това двусменно обучение, но големите училища нямат друга възможност.  Rolling Eyes

# 436
  • София
  • Мнения: 7 673
Били, от какво да те е срам? Егати. И аз щях да побеснея на твое място. Аз по принцип съм ужасно против да се правят забележки на чужди деца, не ми е приятно да правят и на моите по някакво си тяхно усмотрение. Затова винаги съм около моите, за да преценя на момента дали са сбъркали, или не. Но в краен случай като този, не си имала избор. Къде са бляли неговите родители?  Crossing Arms
Със сърденето и аз го правя и дори не ме е срам после. Лошото е, че при Радо и това не върви. Какво ще го правя него, идея нямам.
Силве, и ти си си била права.
Амбърче, нямам голямо търпение. Поне не и безгранично. Одеве пак ме вбеси малкото. Тъпото е, че е прекалено малък, за да го строя, както аз си знам. И той очевидно злоупотребява. Големите знаят границите, определено. Но това го осъзнавам само на фона на държанието на малкия. Никак не е лесно, никак. Само да са ни живи и здрави!
Нашите ще са до четвърти клас включително само първа смяна, от 8,20. Това поне е добре, на фона на изненадата за смяната на класната.
Клото, помним те, помним те. Макар че ти стана навик да минаваш през няколко месеца само да ни питаш дали те помним.  Whistling Hug
Вери найс, учебниците са безплатни поне до 7-ми клас. Че от тази година и по 2 комплекта трябва да дават безплатно.
Вале, на теб не вярвам да ти е много смешно.  Mr. Green Нали се печеш точно на същия огън, точно в същия момент.  Mr. Green
Павел си забравил вчера книгата в колата на баща си. Беше я взел да си чете по пътя за Пловдив. Но нищо. Сега поне седна да си данапише книжките в читателския дневник, че иначе все не се наканва.

# 437
  • Мнения: 14 133
Иринка, не ти е лесно с трите деца.  Rolling Eyes
Ние едва с едно се справяме.  Embarassed

# 438
  • Мнения: 2 125
Най-накрая и ние сме вече в пълен състав  Simple Smile Прибрахме набора от свеки и снощи по пътя беше единствения, който се радваше, че се прибира в София. Направихме 3 дни на морето за финал и сме нетърпеливи да почне училището. Родителска няма да имаме, направо на 15-ти в училище ще се гледаме с класната. От 7 сутринта е залепен за компа и играе ли играе. Прочели с баба му няколко приказки за почивка, а аз проверявам по телефона през 2 часа какво е положението. Оправят се, като за първи ден след  ваканцията.

# 439
  • Мнения: 14 133
stellina, добре завърнал се на връстника от дългото гостуване.  Hug

# 440
  • Мнения: 1 404
Момичета, аз не съм викала на детето, пу-пу-да не ми се налага. Викнах по майката, тя отвърна и докато се усетя, сцената заприлича на стар български филм...само дето не бяхме с ролки на косите Mr. Green Шегата настрани, но ако не беше мъжът И да я хване и да я успокои, щеше да стане махленско сбиване....и това пред децата-сраааам.  Ядосах се, че вместо да се извини, тя ми заобяснява като ми е малко детето, да не го пускам само на пързалката Close

Ния преди малко се върна с цигулка -дали в школата на новите деца. Толкова щастлива не съм я виждала ....отваря калъфа, гали я, говори  Shocked За момент ми хрумна, че не си познавам детето- уж го гледам, говорим си, играем на игри...не е като да нямаме връзка, но какво става в главицата му...ми убягва.

# 441
  • София
  • Мнения: 3 488
Нали се печеш точно на същия огън, точно в същия момент.
Няма два еднакви
Аз пък много
На мен не ми се е случвало или налагало да викам по чуждо дете.
А на мен често ми се е налагало, ама не викам, казвам му да се маха от площадката и докато не се научи да играе с други деца, да не се мярка там. Обикновено изчезват.
Но напоследък не се е случвало. Явно Марио е пораснал и сам се оправя.

# 442
  • Sofia
  • Мнения: 2 869
Привет и от нас  Laughing.
 Нямам много време за писане , но се опитвам да ви следя  Heart Eyes.
 Големи сладурковци са наборите , радвам им се от сърце  Laughing.
 deyzi , добре си постъпила  Hug. Надявам се никога повече да не изпадате в подобна ситуация.
 Иринче , сигурно е голям сладур Ради  Hug. И аз много се възхищавам на спокойствието ти , аз не мога да съм такава.
 Супер избухлива и строга съм, чак понякога  сама не се понасям  Tired.
 Теди , кое училище избрахте ?/ може и на лични  Hug/. От сърце желая да случите на учителка и детето да се чувства прекрасно там  Hug.
 Иначе при нас няма нищо интересно. Дописваме последните домашни , а наборът чака с нетърпение първият учебен ден  Laughing.

# 443
  • София
  • Мнения: 6 477
Иринка, смях се много на диалога, който сте провели...Добре, че имаш здрави нерви. Това накрая ми прилича на едно приятелско дете, което казваше - "Хайде, мийте ме, бийте ме и да си лягам!" Joy Joy Joy
Последни метри ваканция....в къщи се започнаха здраво по диктовките и тестовете по математика - откопах някакви за входящо ниво за 2-ри клас. Горе-долу не е много трагично..ама да видим newsm78

# 444
  • София
  • Мнения: 15 230
Днес се прибрахме в къщи.
Иво е пратен в стаята си да преписва текстове. Трябва да изпише поне 1 от двете тетрадки, които класната иска да са изписани по БЕЛ.  ooooh! С две няма да се похвалим... то е ясно. Но поне едната да може да покаже.
Та така....
Едно загоряло и напочивало се дете сега пише ли, пише.....

# 445
  • Русе
  • Мнения: 11 920
"Хайде, мийте ме, бийте ме и да си лягам!" Joy Joy Joy
   Joy  Joy  Joy
 

# 446
  • Мнения: 505
 Joy Joy Joy това е много смешно

# 447
  • Мнения: 2 466
"Хайде, мийте ме, бийте ме и да си лягам!" Joy Joy Joy
   Joy  Joy  Joy
 
Смешно,ама да знаете как се млатехме със систъра. Whistling

# 448
  • София
  • Мнения: 4 397
Иринче посмях се от сърце, и все едно се гледах в огледалото, само, че при мен са два броя с тези изпълнения преди лягане  Twisted Evil

Една приятелка сега ми писа, че утре от 18ч. има родителска среща ама ние сме на морето и ще пропусна, тя каже после с колко лева ще олекнем за започване на учебната година и какви тетрадки трябва да се взимат.
Силно се надявам да има и занималня, че не знам как ще се оправим със взимането.

# 449
  • При децата ми
  • Мнения: 6 078
Едно среднощно здравеѝте и от мен! Нямам никакво време да пиша, камо ли да чета! Whistling Макар и да съм в отпуска не се спирам. Crazy Маѝка ми си доѝде от чужбина и гледам колкото се може повече време да прекарваме с нея, че времето си лети и на 27-ми септември пътува обратно. Точно ден преди рождения ден на Марти,но няма как! Sad  Днес видях класната на Марти и тя ми каза, че утре ще има родителска среща от 17:30 ч.  Rolling Eyes Каза ми да си приготвя 20 лв., като за начало и да си нося голяма торбичка, че щяла да ни раздава някои неща.
Иначе наборът продължава с четенето и сега откакто си е дошла баба му почти прочете "Хитър Петър". Със 300 зора обаче и с големи пазарлъци! Crossing Arms ooooh! Баба му в чудо се видя с него и почти всяка вечер имаше караници за това! Tired
Сега отивам да лягам и докато не се е пробудила сестра му.
Лека и спокоѝна нощ! Hug

Общи условия

Активация на акаунт