Моите приклУ4ения кьм и из Бьлгария ,или как я видях след 4 години отсъствие.

  • 9 070
  • 195
  •   1
Отговори
# 135
  • сред цветята
  • Мнения: 3 032
2005-11-24 11:24:51
Новата писта на летище София ще заработи в средата на следващото лято, малко след завършването и на терминала. Пусковият срок за пистата е удължен от края на февруари с още 4-5 месеца

А, благодаря ти. Ама новото на същото място ли ще е като старото? Бях останала с впечатление, че ще е на съвсем раzлично място.

# 136
  • Мнения: 978
В закл\чение само да кажа, че в бгмама важи следния принцип, който съм споделяла и преди : "ЗА България, като за умрял- нито хубаво, нито лошо."
Винаги се намира някой, който да изтълкува думите ти превратно, да те покани или да стоиш където си или да се връщаш да я оправяш.

(Като цяло форумите в бгмамма от приятно място каквото беше до преди известно време се превърнаха в едно място където всеки изхожда комплексите си.
Много взе да замирисва и не се трае.)


Много оригинално изказване...хехе Joy

На който не му изнася се изнася нали?

Значи някой може да си пише каквото си поиска, а когато не му изнася вече, неможе да си пише кой каквото си поиска newsm78....... въх, че логика.

Вече казах: Говорим и на различни езици вече bowuu


Въобще не говорим викам аз. Темата ми е безкрайно скучна. Просто този филм на мускетарките сме го гледали много пъти.

# 137
  • Мнения: 2 978
2005-11-24 11:24:51
Новата писта на летище София ще заработи в средата на следващото лято, малко след завършването и на терминала. Пусковият срок за пистата е удължен от края на февруари с още 4-5 месеца

А, благодаря ти. Ама новото на същото място ли ще е като старото? Бях останала с впечатление, че ще е на съвсем раzлично място.

Ако може да се ориентираш от тази снимка newsm78

http://www.sofiaairportcenter.com/img/sac.jpg

# 138
  • Мнения: 7 605
Едно българско семейство по лесно може да подпомогне на едно дете студент в БГ, отколкото в 4ужбина. Това ми беШе мисълта.


Аз много добре те разбирам, разбирам ги и другите...но неразбирам, защо вие не разбирате нас...тези, които сме решили да живеем и се оправяме тук, намерили сме щастието тук?
 
Уж, сте на по- добро място, а продължавате да плюете по България...нали там е добре, вие сте добре...?

Както и да е...ние няма да оправим нищо..само си говорим...и се плюем...

Българи сме все пак Hug  bouquet


Никъде не съм писала, 4е не раzбирам zаЩо живеете в БГ, даже и преz ум не ми е минавало такава абсурдна мисъл. И не съм плиуела БГ.

# 139
  • Мнения: 7 837
След изчетените 10 стр. безсмислени спорове, само ще ви кажа, че когато аз се прибера в БГ и знам че е за малко, ще се наслаждавам на всичко онова, което ми липсва тук  Grinning
И живот и здраве ще пусна тема, пълна с приятните ми изживявания, защото задни дворове има навсякъде и някак си не са ми интересни за обсъждане.

# 140
  • Мнения: 2 978
Едно българско семейство по лесно може да подпомогне на едно дете студент в БГ, отколкото в 4ужбина. Това ми беШе мисълта.


Аз много добре те разбирам, разбирам ги и другите...но неразбирам, защо вие не разбирате нас...тези, които сме решили да живеем и се оправяме тук, намерили сме щастието тук?
 
Уж, сте на по- добро място, а продължавате да плюете по България...нали там е добре, вие сте добре...?

Както и да е...ние няма да оправим нищо..само си говорим...и се плюем...

Българи сме все пак Hug  bouquet


Никъде не съм писала, 4е не раzбирам zаЩо живеете в БГ, даже и преz ум не ми е минавало такава абсурдна мисъл. И не съм плиуела БГ.

Добре, добре...избрах твоя цитат, само за първата част на постинга си.

Говорех на Вие...не на Ти..т.е. никъде не съм посочила теб, че си плюла по Бг....

Май се въртим в омагьосан кръг... Whistling  bouquet

# 141
  • Мнения: 2 978
След изчетените 10 стр. безсмислени спорове, само ще ви кажа, че когато аз се прибера в БГ и знам че е за малко, ще се наслаждавам на всичко онова, което ми липсва тук  Grinning
И живот и здраве ще пусна тема, пълна с приятните ми изживявания, защото задни дворове има навсякъде и някак си не са ми интересни за обсъждане.


Хехех Casey..дори и да не го направиш, е много хубаво, че го казваш  bouquet Heart Eyes

# 142
  • Spain
  • Мнения: 3 750
ама тое пълно с такива теми -  върни се към летните месеци и ще видиш Mr. Green..интересно мие тогава що не настана такъв спор - някои можеше да се изкаже наприемр така  " абе лесно ви е идвате с един джоб пари , хар4ите си , хоикате си , вси4ко вие позволено и разрешено ..ами я елате да работите с една келява заплата - ша идете на планина и море ..ама друг път ...
 що не 4ух такива изказвания ..а тук за едно моми4енце дето си каза какво и харесало и какво не се изписаха 10 страници .
 и после .. изказване на мъжа ми - той се изказва грубо и нецензурно - абе София да = променила се в центъра до неузнаваемост , една красота ..ени работи .. и три пресе4ки по на страни от центъра . ....миииииизерия  да му ебеш майката .  то4ка

# 143
  • Мнения: 1 002
В закл\чение само да кажа, че в бгмама важи следния принцип, който съм споделяла и преди : "ЗА България, като за умрял- нито хубаво, нито лошо."
Винаги се намира някой, който да изтълкува думите ти превратно, да те покани или да стоиш където си или да се връщаш да я оправяш.
айде и ти не изкривявай нещата ...досега не съм чула някой да кани някой друг да оправя нещата !!
това , че българия е свободна страна е много хубаво ( т.е. че всеки може да я напусне,  когато си пожелае ) ,
но двойния стандарт на някои от пишещите тук е доста странен -
бг ''шофиори'' , които не искали да й връщали ресто са й  проблем , но испанските , които са й взели двойно - не ...
 
но аз ако бях на мястото на Вал първо щях да си оправя уникалния правопис , после щях да науча къде са клавишите на клавиатурата , ( с което видно  трудно  се справя) и после да критикувам лекаря за 6-те вида лекарства ..
щото ако лекаря не иска да напише рецепта пак ще бъде критикуван ( и то повече ) , а пък в останалите теми са критикувани  тия простаци от касата , дето искат осигуровки ..мани , мани ,не ги е срам ....
само не разбрах как са щели да я изнасилят ...

# 144
  • Мнения: 7 837
След изчетените 10 стр. безсмислени спорове, само ще ви кажа, че когато аз се прибера в БГ и знам че е за малко, ще се наслаждавам на всичко онова, което ми липсва тук  Grinning
И живот и здраве ще пусна тема, пълна с приятните ми изживявания, защото задни дворове има навсякъде и някак си не са ми интересни за обсъждане.


Хехех Casey..дори и да не го направиш, е много хубаво, че го казваш bouquet Heart Eyes



О, като за начало ще пия една биричка пред НДК на тиферич  Sunglasses Мога и на някой БГ Мамма купон да се вихря и изобщо забавление му е майката и курортното настроение е важно  Wink

А че е пълно с такива теми, това е вярно и винаги ме е учудвало, особено когато става въпрос за нещо дребнаво  Rolling Eyes
Без лоши чувства, но меко казано е дразнещо

# 145
  • Мнения: 768
В закл\чение само да кажа, че в бгмама важи следния принцип, който съм споделяла и преди : "ЗА България, като за умрял- нито хубаво, нито лошо."
Винаги се намира някой, който да изтълкува думите ти превратно, да те покани или да стоиш където си или да се връщаш да я оправяш.
айде и ти не изкривявай нещата ...досега не съм чула някой да кани някой друг да оправя нещата !!
това , че българия е свободна страна е много хубаво ( т.е. че всеки може да я напусне,  когато си пожелае ) ,
но двойния стандарт на някои от пишещите тук е доста странен -
бг ''шофиори'' , които не искали да й връщали ресто са й  проблем , но испанските , които са й взели двойно - не ...
 
но аз ако бях на мястото на Вал първо щях да си оправя уникалния правопис , после щях да науча къде са клавишите на клавиатурата , ( с което видно  трудно  се справя) и после да критикувам лекаря за 6-те вида лекарства ..
щото ако лекаря не иска да напише рецепта пак ще бъде критикуван ( и то повече ) , а пък в останалите теми са критикувани  тия простаци от касата , дето искат осигуровки ..мани , мани ,не ги е срам ....
само не разбрах как са щели да я изнасилят ...
Доста са злобни твоите изказвания. Спри се малко и се успокой.
А на Вал и вярвам, хората в България са се озлобили много и продължават да се озлобяват. Та всичко може да ти се случи там.

# 146
  • Мнения: 1 559
Брей Вини ,ти си била голям патриот бе Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy
 hahaha hahaha hahaha hahaha hahaha

# 147
  • Мнения: 1 002
Доста са злобни твоите изказвания. Спри се малко и се успокой.
А на Вал и вярвам, хората в България са се озлобили много и продължават да се озлобяват. Та всичко може да ти се случи там.
ами аз съм си спокойна ... Laughing
не виждам за какво да злобея ...
забелязала съм , че някой като няма какво да каже казва три неща:
1че му завиждат и 2че избиват комплекси ?!? и 3че си злобен ...!?!?

# 148
  • Мнения: 3 146
Да ви кажа на мен ми се струва, че хората , които имат проблеми в чужбината, в която живеят , не са добре интегрирани( съответно  чувстват се малоценни или комплексирани) и като дойдат в Бг и се започват едни надувки - не ти е работа. И оттам идват проблемите им в Бг - още от летищата. Аз като си отида на село си ходя във външната тоалетна без да мрънкам или да викам на баба ми "аууууууууу ама как е възможно в 21 век външни тоалетни". Като съм в Париж мога да имам парижки претенции - като съм в Бг се съобразявам с порядките там . Много е просто.
Досега не съм видяла човек нормално установен в чужбина и доволен от живота си там да пуска подобни постинги. Такъв човек като се върне в Бг си гледа кефа и не се ядосва за простотии. И България винаги му се вижда хубава -  дори с рухналите блокове и мръсните улици. Зависи каква ти е настройката и какво ще видиш.
Успешно пребиваване в Бг на всички, които се връщат да видят любими места и любими хора. Пък на тези, които се интересуват от строителството, бакшишите и непознатите шофьори и изнасилвчи зад всеки ъгъл - да им се вижда в малко по-светли краски държават. И да не забравят откъде тръгват.

# 149
  • Мнения: 1 366
Психология за грош!! От една страна обобщения за комплексарите - от друга страна Аз и Аз и Аз.... newsm78

X Реклама

Общи условия

Активация на акаунт