Секцио или нормално раждане?

  • 2 993
  • 77
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 218
По принцип винаги съм искала да родя нормално, но уви ми се наложи секцио поради плацента превия, а сега си мисля, че ако в момента трябва да избирам бих предпочела секциото - 100% newsm80

# 31
  • на Север
  • Мнения: 503
Нормално, Без Упойки Peace
За втория път - ами нямаше време за такива Laughing

# 32
  • Мнения: 136
Нормално, без епидурална упойка, но със система за предизвикване на раждането. Системата прави нещата доста по-болезнени. Хипотетично ако има следващ път ще искам упойка, при положение, че ми слагат система.

# 33
  • Мнения: 924
Нормално с епидурална.  coolcool Не съм си и мечтала за по-хубаво раждане. Станах 1 час след като родих, чувствах се чудесно и не оставих бебето си при сестрите нито за минута. Дано и другия път да имам такъв късмет!  newsm26

# 34
  • tardis
  • Мнения: 329
Нормално, без епидурална упойка, но със система за предизвикване на раждането. Системата прави нещата доста по-болезнени. Хипотетично ако има следващ път ще искам упойка, при положение, че ми слагат система.
И при мен така. А и местната упойка след епизиотомията не хвана, та бях от ония, дето "опищяват" болницата. Загубих много кръв и първия ден и половина не можех дори да се надигам в леглото - веднага губех съзнание. Заради това и много по-късно видях бебка, в болницата отказаха да ми я носят за кърмене, а нямаше как да се дотътря до детското отделение ...

Ако има следващ път - с епидурална. Секцио - ако се наложи. И ще проверя защо вече втори път (веднъж - когато бях ученичка и сега) не ме хващат местни упойки. Гадна работа.

# 35
  • Paradise
  • Мнения: 3 103
нормално с епидурална и спинална, че една не ме хваща мен Mr. Green Confused

# 36
  • София
  • Мнения: 3 271
Родих секцио, но до последния момент молех доктора за нормално - за съжаление не се получи. Явно и другото раждане ще е секцио Confused

# 37
  • Мнения: X
Секцио със спинална - просто чудесно,  newsm10 другия път пак така   newsm53

# 38
  • Резерват "Северозапад"
  • Мнения: 2 366
И аз се присъединявам!

# 39
  • Sofia
  • Мнения: 4 726
Нормално, без упойка. Другият път евентуално пак ще си поискам упойка, но ако пак не ми сложат - здраве да е.  Grinning

# 40
  • София
  • Мнения: 679
Нормално с епидурална - просто мечта

# 41
  • Варна
  • Мнения: 4 969
Секцио по спешност Peace

# 42
  • София
  • Мнения: 1 320
секцио със спинална и епидурална!

# 43
  • Мнения: 1 930
Секцио със спинална Peace

# 44
  • Wonderland
  • Мнения: 702
нормално  без  упоика   но  със  хапче  misoprostol ,и  всичко  мина много  бързо

Общи условия

Активация на акаунт