Опасни Улици /Arka Sokaklar/ по БТВ 4

  • 58 623
  • 732
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 1 012
Е те се оляха от смени  Shocked

# 61
  • Мнения: 0
Еее, значи са сменили Йелиз  Sad

# 62
  • Мнения: 0



Снимка от катастрофата...  Whistling Whistling Whistling Whistling

# 63
  • Мнения: 0
A sled тази катастрофа тя умира ли или изчезва някъде

# 64
  • ... да усещаш мириса на море ...
  • Мнения: 3 313
Зафер Ергин "изхващан" с жена му на излизане от заведение (май рибен ресторант) в Арнауткьой. След празниците снимките продължават.... и май го питат за някаква кавга с Илкер, на което той оговяря, че е смешно?  newsm78?

http://www.televizyongazetesi.com/bunlar-komik-seyler!_6_41956

# 65
  • Мнения: 0
Това със зелените карти трябва да е измама  Grinning
Лично аз съм попадал на такива сайтове...

# 66
  • Мнения: 1 012
Това със зелените карти трябва да е измама  Grinning
Лично аз съм попадал на такива сайтове...

Такава се и оказа!  Laughing

# 67
  • Мнения: 0
A sled тази катастрофа тя умира ли или изчезва някъде

Не умира... Съмнява ме, че е заминала с него в Мадрид....  Whistling Whistling Whistling

# 68
  • Мнения: 0
Е те се оляха от смени  Shocked
newsm10 newsm10 newsm10

Вероятно снимат и други филми, и се налага да прекратят участието си в този.А и иначе на мен първите артистки изпълняващи ролите на Пънар и Елиз повече ми харесваха. Peace

# 69
  • Мнения: 0
Аз се дразня и от прекалената ревност на Зейнеб. Винаги е с рогата напред,агресивна,  не се вслушва в никого.  ooooh! ooooh! ooooh!

# 70
  • Мнения: 0
Аз се дразня и от прекалената ревност на Зейнеб. Винаги е с рогата напред,агресивна,  не се вслушва в никого.  ooooh! ooooh! ooooh!

Точно това пък мен ме кефи че става смях ...

# 71
  • Мнения: 0
Аз се дразня и от прекалената ревност на Зейнеб. Винаги е с рогата напред,агресивна,  не се вслушва в никого.  ooooh! ooooh! ooooh!

Точно това пък мен ме кефи че става смях ...
Абе смях,смях,ама тя и от въздуха който диша Мурат го ревнува.Иначе като цяло и аз се забавлявам с филма,разтоварващ е .А като поведение най ми допада това на Енгин,страхотен мъж.

# 72
# 73
  • Мнения: 188
Аз се дразня и от прекалената ревност на Зейнеб. Винаги е с рогата напред,агресивна,  не се вслушва в никого.  ooooh! ooooh! ooooh!
newsm10
Тя горката е болна от ревност,става смешна дори в някои моменти.
На мен също ми харесваше първата артистка която играеше Пънар,можеше да сменят някой друг а нея да оставят.Но пък кой ли ме пита Grinning

# 74
  • Мнения: 1 281
Аз да попитам друго, любов ли ще се зароди между Айлин и Явуз? Thinking

Общи условия

Активация на акаунт