Парфюмни размисли и страсти - 140

  • 40 545
  • 730
  •   1
Отговори
# 720
  • Мнения: 31 258
Подкрепям Смарти. Heart Eyes Hug

# 721
  • София
  • Мнения: 224
TheBlackWidow честит рожден ден и от мен. Бъди здрава и щастлива.


Дами, сега ще си кажа въпроса, който не подхожда на парфюмен ценител, ама аз съм само кандидат такъв, та затова си го позволявам: от известно време в Бенетона в МОЛ Сердика ухае на нещо, което първия път ме озадачи, обаче втория  ме засили директно към консултантите с думите "Тук ухае много приятно. Бихте ли ми казали с какво ароматизирате! И момчето направо откачи ароматизатора и почти разглоби кутията за да видя един тумбест флакон за въздух.  Shocked И понеже естествено по БГ магазините такъв няма, му благодарих и си тръгнах.
И сега молбата ми е , ако може някоя от вас да оприличи на какво ухае в магазина, ще ме направи  щастлива. Разпознах аромата като шипров, и ако действително е такъв, съм готова да нарека шиприте любими.

# 722
  • Мнения: 5 004
Честит първи учебен ден и от мен   bouquet

Тези дни пробвах в Сефора Bvlgari Jasmine Noir L`Essence . Много ми хареса  Heart Eyes  Часовника ми се е напоил от миризмата и днес пак ми мирише на него.

# 723
  • Мнения: 31 258
На който показах виала много го хареса.

# 724
  • София
  • Мнения: 1 210
Smartie, Densi Hug
Поне ги сведохме до два Laughing

# 725
  • Мнения: 5 004
На който показах виала много го хареса.
При мен показа и много добра трайност, 2 пръскания на ръката мириса от 11 сутринта докато влязох да се  къпя към 22  Grinning  изуми ме.  Ще го пробвам пак определено.

# 726
  • Мнения: 31 258
Да много е траен. Всичко му е хубаво, освен супер високата цена.

Чакаме Thierry Mugler Angel Refillable Eau de Toilette. Дано е много хубав.

# 727
  • Мнения: 2 445
Денси,чудесна новина за Фемините Grinning ,мога да си пръскам трите бутилки на воля Mr. Green

Румик,Sensuous noir Peace
Nuits Enchantees-мен не ме впечатли,от което съм доволна Wink

# 728
  • Мнения: 31 258
Гучи пуска Gucci Guilty Intense Eau de Parfum.

# 729
  • Мнения: 519
Офффффффффф, аман! Да пуснат един парфюм и да му правят ultimate версии от тук, до края на света ooooh!

# 730
  • София
  • Мнения: 5 658
Дами, заповядайте в    Н О В А Т А      Т Е М А

Общи условия

Активация на акаунт