Парфюмни размисли и страсти - 140

  • 40 553
  • 730
  •   1
Отговори
# 690
  • USA, Steak State
  • Мнения: 2 480
Лунна, Годес., Куражче... благодаря!
Чудя се да извадя ли Амбър елексира / много хора го оприличават на Коромандел/, да го разнося. Достатъчно хладно е вече тук.

# 691
  • Мнения: 2 446
Може и да съм закъсняла,но давам своя глас в полза на Лейди Отмъщение Peace
Достатъчно забележим аромат,за да подчертае празника,плюс това както нееднократно споменавах,няма човек,който да не го харесва.Убедена съм,че и на децата ще допадне Hug
Пожелавам ти успех в новото поприще  bouquet Heart Eyes


Паяче,аз бих заложила на Коромандел Peace
Днес отсипвах от моя и се омазах порядъчно,и си мислех,че това е парфюмът,който никога няма да ми омръзне.
 bouquet Сънчо Heart Eyes
не си закъсняла,утре е денят X,а пък аз сутрин винаги ви чета,така или иначе пия кафе по час и половина Laughing


Коромандел е прекрасен парфюм.

# 692
  • Козлодуй
  • Мнения: 775
Уф,знам,че в темичката не всички са му фенки.Неправилно се изразих,извинявам се,Нощничке Hug
Имах предвид в нашето обкръжение,и моето,и на щерката,че всички го харесват.И понеже съм го споменавала вече няколко пъти,реших да не се повтарям,ама то пък не стана ясно.Плюс това е единственият парфюм,който и на двете ни е много любим.
Паяче,честит рожден ден  bouquet
Пожелавам ти чудни пътешествия и смели приключения!
Пожелавам ти светът да е в краката ти!
Бъди здрава,обичана и щастлива!

Последна редакция: чт, 15 сеп 2011, 00:12 от Lunen_sun

# 693
  • Мнения: 521
Честито на Паячето! Много любов и парфюмни радости Heart Eyes
Успех утре и магичен ден с децата, Годес Hug

# 694
  • Мнения: 868
Благодаря  Hug

И в Л'Агента има хубава роза, макар че много различна, разбира се.

И аз не обичам Отмъстителната  Peace 

# 695
  • София
  • Мнения: 5 658
По това време на денонощието ме нападат разни гадовски мисли  Twisted Evil мисля кой да е героят на следващата ни тема... и за момент ми мина през ума колко ли размисли и страсти ще предизвика една темичка за милата и нежна тубероза  Mr. Green Добре, няма, няма, смилявам се над всички и се насочвам към нещо друго  Grinning Hug

# 696
  • Мнения: 2 044
Честит Рожден Ден , паяче!
Бъди много щастлива и обичана! Hug



Обмислям покупката на Лейди Венджънс Екстрийм,ама много я обмислям.Искам го!

# 697
  • USA, Steak State
  • Мнения: 2 480
Благодаря ви момичета, да взема да почерпя за остаряването си. Simple Smile
  Докато сме още на темата Wink

# 698
  • при морето
  • Мнения: 911
Честит празник на Паячето и от мен!Все така позитивна и лъчезарна остани!  bouquet
И да попитам-някой има ли желание да нахвърля най-най-последните и нови парфюми на различни,по-предпочитани от тук пишещите,дизайнери. Thinking
Например Гилти последното творение на  Гучи ли е за момента?А Ирезистибъл Интенз е последния на Живанши,само че още го няма по магазините в БГ,доколкото разбирам? newsm78
На Армани Идоле или Акуа ди джоя?На Диор кой е?А на Герлен,Ланком,Тиери... Sunglasses

# 699
  • Мнения: 31 326
Зимна, как има си го Интенза. Има дори и по-нов Живанши, писала съм за него няколко поста по-нагоре.
Днес най-накрая ще имаме възможността със скъпа приятелка съфорумка да тестваме едновременно двата варианта на Фемините и да видим има ли големи разлики между двата.

Честит Рожден Ден Паяче! Да си жива и здрава и все така чаровна! newsm59 newsm59 newsm59

Последна редакция: чт, 15 сеп 2011, 09:08 от densi

# 700
  • Мнения: 2 575
ЧРД на Паячето и от мен! Много усмивки, здраве и парфюмни радости желая!!!


Годесче и на теб успех, мила! Не е лесно с децата, но дано е много приятно!!!

Smartie - как да ги смеся, като от Универсалиса остана по-малко от мл, а Чушките.....нали видя бутилчето на срещата Mr. Green

# 701
  • Мнения: X
Може и да съм закъсняла,но давам своя глас в полза на Лейди Отмъщение Peace
.....няма човек,който да не го харесва.
Има, има Simple Smile ...
Тъкмо да река, че само аз не съм човек в тази тема, пък то имало и друг!  Crazy

Денонощнице, и аз не съм човек, според Лунен сън Crazy. Не харесвам нито една Жулиета, с изключение на Ауда. Лейди Венджънс и Градската кралица особено не ги харесвам.

Black Widow - радвам се, че харесваш Хот. И все пак, приликата с Алюр е удивителна, нали?
Честит рожден ден!  Hug Бъди здрава и много обичана!  Hug  bouquet

# 702
  • София
  • Мнения: 64
Успех на всички ученици днес, на учителките и на рожденничката - много щастие и ведрост!

Winter fairy, ето набързо и по спомен за какво ново знам и съм чувала/чела:
Bottega Veneta - за който съм много, много любопитна, Герлен - Shalimar Parfum Initial, Cartier - Baiser vole, Acqua di Parma - Gelsomino Nobile, Diesel - L'Overdose, Balenciaga - Essence, Dior - Addict to life, Goutal - Mon Parfum Chéri, Ланком - Тrésor Midnight Rose, Том Форд - Santal Blush, Violet Blonde, Lavender Palm, Jasmin Rouge; Burberry - Body, Givenchy - Dahlia Noir, Mark Jacobs - Oh Lola, bang Bang (мъжки), Lubin - Black jade, Prada Candy, Especially Escada, CK One - Shock for her/for him,
Elie Saab Le Parfum
Има и още, от тези половината не са дошли/някои няма и да дойдат, а, ето един линк с по-пълен списък http://www.nstperfume.com/new-perfumes-fragrances/

# 703
  • Германия
  • Мнения: 71
Паяче, изтъчи си най-тънката и сребърна паяжина от приятели и любими. От малки и хубави неща, които само ти си виждаш. От собствени и запазени минути. Нека да броиш само здрави дни и години!

Успешен първи школски ден на Годесчето и всички колежки. За близо 10-те си години в класна стая, научих, че така искрено както децата могат да обичат, го могат само те. Всички останали обичат с разум, пък те инстинктивно. Хронометър са за лошотията ми, засичаха я. Липсва ми камарата цветя, с която ме замяраха.


Феичка, аз проблявам обикновено новите неща, затуй са възползвах от въпроса ти, да наваксам.

Най-новите лансове /дамски само/ по марки, подредих такива:

Dior - Addict To Life. Аз още първият Addict не познавам, но и май не съм възторжена, имам спомен, че е ванилов.

Lancome - Tresor Midnight Rose, Tresor L'Absolu Desir, Tresor Edition Limitee Fete des Meres, O de L`Orangerie, Aroma Juice. Набиха ми се в очи като най-продуктивни дотук за 2011.

Gucci - Flora by Gucci Eau Fraiche , Gucci Guilty Intense

Giorgio Armani - Acqua di Gioia Essenza , Armani Code Summer Pour Femme 2011, Armani Prive La Femme Bleue, Emporio Armani Diamonds Black Carat for Her.

Guerlain  - Aqua Allegoria Bouquet Numero 2 , Aqua Allegoria Jasminora, Aqua Allegoria Rosa Blanca, Elixir Charnel Floral Romantique, Le Petite Robe Noire 2, Muguet 2011, Shalimar Parfum Initial , Idylle Duet, Idylle Eau Sublime - кога свариха с този, не съм разбрала дори.

Thierry Mugler - Alien Pierre Initiatique Edition , Alien Sunessence Edition Limitee 2011, Angel Eau de Toilette , Angel Etoile Seduisante, Angel Sunessence Ocean d'Argent.

Givenchy - Ange ou Demon Le Secret Elixir , Dahlia Noir, Givenchy Harvest 2010 Ange Ou Demon Jasmin Sambac , Le Bouquet Absolu, Very Irresistible Givenchy L’Intense, Very Irresistible Tropical Paradise .

 Whistling  И всичкото това е от 2011-та. За да не се обърка някой, че съм сведуща нещо, само съм ги събрала от брандовете, като натискам върху съответния и после диря 2011. Ни-що, нищичко не познавам от изброеното, с изключение на Дуета на Идилията /първия/. Няма как да не ми се набие в очи обаче, експлоатирането до безкрай на едни и същи мотиви. Сигурно е много трудно да измислиш ново име на парфюм, щом се спрягат непрекъснато бестселъри. Мен лично това ме обърква и демотивира. Придобивам подозрителност, че става дума за матричен принцип и се чувствам сплесната в матрицата.


idomeneus ме е изпреварила Hug Hug

# 704
  • Sofia
  • Мнения: 7 013
За днешния празник избрах Balnciaga Paris - прерасна свежест за слън4евото утро в планината.
Понеже съм с второкласник си знам урока и никакви ток4ета, 4е два 4аса на крак върху 12 см е мъ4ително.  Laughing Имаше майки с ве4ерни рокли.
В4ера също имахме празник - номер 3 навърши 4 г. Уважих го с Шанел, Алюр сенсуел едт.  Grinning
Пробвах Ангел и Демон еликсир - на моята кожа е плодов компот + цитруси. Върху Смарти е съвсем друго.

4естит празник, Пая4е! Бъди щастлива!   bouquet
Деви4ките сте готини.

Общи условия

Активация на акаунт