Парфюмни размисли и страсти - 140

  • 40 585
  • 730
  •   1
Отговори
# 675
  • Мнения: 2 677
Натали, благодаря ти много  Hug  С разказите си натисна някакъв спусък в мен, който в последно време беше запецнал...  Laughing

А къде мога да открия парфюмите Juliette Has A Gun ? В сайтовете, от които поръчвам не успях  Crazy Дали ги има в БЗ?

Ехоо, някой ще ме "светне" ли?

# 676
  • Мнения: 31 389
На мен също тук ми казаха, че е лимитиран Дуета и няма да го има повече. Уникален аромат! Heart Eyes

# 677
  • Мнения: 2 447
Mims,съвсем случайно я видях през прозореца,такава розово-червено-оранжева,направо ми залепна погледа.

Сега чак видях предложението на Марта за розите,значи остават два варианта:Не парфюма и Отмъстителната,ще видя с какво настроение ще се събудя,но май клоня към първия,че е най-дискретен,пък съм на бебетата дето се казва,демек първолаци Wink
Есенс.......мислих,мислих и реших,че това е парфюма ми за мотора,пък утре не бива да ми минава мисъл за него,че се разсейвам на секундата Mr. Green

Пикси,честит  Идил дует и на теб Grinning

пп.fata_morgana,в официалния им сайт Peace

# 678
  • Мнения: 64

мдамм, веднага ми изникна Отмъстителната като идеална за първи учебен ден! Сред много рози и цветя Heart Eyes

Силви, вече два гласа за отмъстителната има!  Party
А Не Парфюма или Есентрик Молекюлс са идеални за интервюта или устни изпити и според мен. Също като Силви ми дават много приятно усещане в такива леко притеснителни ситуации.

# 679
  • Мнения: 2 677
goddess, благодаря  Hug

# 680
  • Мнения: 521
Асии, Марта ти даде прекрасна идея. Пробвай да смесиш Универсалиса с Лютите чушки.
Предвиждам експлозивна красота (или абсолютен бляк) Laughing

# 681
  • София
  • Мнения: 64
Годес, точно това щях да кажа - да не е разсейващ парфюм. Имам малък стаж като учителка и доколкото си спомням факторите бяха - да е поносим много рано сутрин, да не ме разсейва, да издържа 6 часа интензивно говорене, което си е бая напрежение и концентрация. А за първолаците - и да е гушкав (моята колежка я наричаха мамо първите седмици).
Но това важи за делниците, а 15-ти е празник - наистина цветя и рози.

Натали - възхитена съм от умението ти да вземаш интервю!

Честити Дуети и Л'агенти - хубави парфюми с хубави имена.

# 682
  • USA, Steak State
  • Мнения: 2 480
Годес, успех на първият учебен ден! Няма значение какъв парфюм си сложиш, ти си страшно лъчезарна личност и усмивката ти само ще е достатъчна да ги омаеш. Simple Smile Понеже не съм запозната, какво ще преподаваш?
Сравнявах на китките си Allure eau de parfum Chanel и Benetton Hot Benetton... Не са еднакви за моя нос, на вторият му липсва плътността на Шанела и още нещо... не мога да определя какво, може би розата... Но и Бенетона ще си изпръскам с кеф. Доволна съм от покупката.
Днес бях с бялото пачули и приятелка, която ми гостува в момента каза, че е "странен" и се надява да не я издуша.  Shocked Че аз ако и извадя атомните бомби тя ще обърне краката сигурно и бързо ще си събере багажа.  Laughing

И аз да питам за съвет като Годес. Утре е рожденият ми ден и се чудя с кой парфюм да съм от сутринта до вечерта. Избора ми е труден, всичките си аромати ги обожавам...

# 683
  • София
  • Мнения: 768
Ха ха , Паяче, вече знаеш с какво ще гониш натрапници!  Grinning

И аз да пожелая успех на всички учители (здрави нерви също) и ученици и най вече на Годес!  Избери нещо мило и нежно, както вече са предложили дамите преди мен.   Hug

Случайно, някой от вас да е попадал на парфюм, който мирише на мокра от дъжд скала ? Нинфеото , рядко го усещам както Мимс писа на "мокър цимент"..сякаш е до настроение или температура.  Thinking Искам ,нещо , което постоянно да ми мирише така.

# 684
  • София
  • Мнения: 5 658
Да, Courage, мирисала съм такъв аромат на току-що навалян от дъжд цимент от гамата на ароматите за стая на Локситан. Както неведнъж Шехерезада (Натали - благодаря на Ковачева за перфектното определение   bouquet ) е разказвала, съставът на ароматите за стая е абсолютно същия, както и на тези за нанасяне върху кожа, само са им спестени някои тестове, което свежда цената им до много хуманни стойности. Само сега ще трябва да се сетя кой точно беше  Blush

П.П. Fig Tree Leaf, ако не греша.

# 685
  • Мнения: 2 447
Паяче,Коромандел,Бялото пачули,Орхидеята,О клеар.........на Ермес,най-важното е да се чувстваш добре.
На първи клас съм,ще преподавам по всичко.

Куражче,нещо наскоро ми напомни точно мокър цимент,ама като не се сещам какво беше,ако ми светне ще споделя Peace

И не на последно място,благодаря ви за хубавите пожелания  bouquet ,утре ще е 'песен'/празник,от петък ще започнат мъките.
Мисля си,че ще трябва да се сдобия с някой друг ванилов парфюм,че то на децата какво друго да им хареса,цветя и сладкиши Laughing Една Л на Лолита сигурно ще им допадне.

# 686
  • София
  • Мнения: 224
Goddess, Not a Parfume и от мен.
Написах ти подробно защо, обаче докато го публикувам, сесията ми изтече и съвета ми отиде по дяволите. #Cussing out
Както и да е. Парфюмът в училище няма голямо значение. С или без парфюм - пожелавам ти успех!

# 687
  • Козлодуй
  • Мнения: 783
Може и да съм закъсняла,но давам своя глас в полза на Лейди Отмъщение Peace
Достатъчно забележим аромат,за да подчертае празника,плюс това както нееднократно споменавах,няма човек,който да не го харесва.Убедена съм,че и на децата ще допадне Hug
Пожелавам ти успех в новото поприще  bouquet Heart Eyes

Честито на всички с нови придобивки Hug Със здраве да си ги пръскате!

Паяче,аз бих заложила на Коромандел Peace
Днес отсипвах от моя и се омазах порядъчно,и си мислех,че това е парфюмът,който никога няма да ми омръзне.

Последна редакция: ср, 14 сеп 2011, 23:35 от Lunen_sun

# 688
  • София
  • Мнения: 5 658
Може и да съм закъсняла,но давам своя глас в полза на Лейди Отмъщение Peace
Достатъчно забележим аромат,за да подчертае празника,плюс това както нееднократно споменавах,няма човек,който да не го харесва.
Има, има Simple Smile И той (тя) е тук сред нас. Благодарение на нея се сдобих с малки количества от Отмъстителната и от Градската Кралица, беше потресена и ужасена от ароматите Simple Smile

# 689
  • Мнения: 17 546
Може и да съм закъсняла,но давам своя глас в полза на Лейди Отмъщение Peace
.....няма човек,който да не го харесва.
Има, има Simple Smile ...
Тъкмо да река, че само аз не съм човек в тази тема, пък то имало и друг!  Crazy

Общи условия

Активация на акаунт