Лежащи бъдещи мами, заповядайте да не скучаем!!! - шеста част

  • 29 750
  • 745
  •   1
Отговори
# 690
  • Мнения: 398
Как се радвам за Светлито
БРАВО СВЕТЛИ.ДА ТИ Е ЖИВА И ЗДРАВА МАЛКАТА ПРИНЦЕСА И САМО ХУБАВИ НЕЩА ДА И СЕ СЛУЧВАТ Hug Hug Hug

# 691
  • Варна
  • Мнения: 729
Светле,  много здраве и късмет пожелавам на малката Даниела   bouquet  bouquet  bouquet

На теб ти желая бързо възстановяване  Hug Нека всички тревоги са зад гърба ти  Hug Hug Hug


Алекс, Киара - значи днес създадох смут - с близнашко - тризнашките истории  Grinning Grinning Grinning
но вече ми е изяснена ситуацията  Hug

# 692
  • Мнения: 146
Светленце, мила моя!!!!!!!!! Разплаках се! Да вие и жива и здрава рожбичката, мамче, да й се радвате и да си изживеете щастието пълноценно.. Толкова много се радвам за теб!!!!!! След всичко, което преживя.... Изстрада си го миличка и си го заслужи огромното щастие!!!!!! Жива и здравичка да ти е рожбичката, наслаждавай се докрай на всяка секунда сега!!!!!!!!Ужасно се радвам мила!!!!! Невероятно много се радвам за теб! Бях сигурна, че всичко ще е наред, че Бог е ще възнагради страданията и вярата ти. Сега се наслаждавай мила на щастието си - на малката адашка. Ми тя е голяма бе - 3800 гр. Видя ли, а се страхуваше, че ще е малка. И ти успя майчице и даде поредната надежда на всички тук. Ох много се вълнувам Hug

# 693
  • Варна
  • Мнения: 729
Хари - аз само надникнах в новата тема, да се порадвам на първата страница Hug

Алекс - виждаш ли как се изкачваме нагоре в списъка  Grinning Не ти ли е раничко за багажа? Аз багаж ще приготвям като дойде време да ми махат серклажа, дотогава съм се запънала, че няма да раждам  Naughty

# 694
  • София
  • Мнения: 865
Прекрасна новина!
Мама Светла е щастливка Simple Smile Честита рожба!

# 695
  • Мнения: 43
Честита да ти е принцесата Светле, а на теб бързо вазстановяване!!! Какво голямо бебче си износи, браво.

Аз да ви разкажа какво става, че само ви чета, а не ми се пише. Вече съм в заветния 9 месец. Обаче ми е нещо много лошо, нямам селе и само спя. Единия ми крак е толкова подут че не мога да обуя обувки и на преглед ходя по чехли, дано да задържи топличко че незнам. Спряха ми лекарствата и от болки в кръста и мускулите едвам вървя, вие така ли бяхте. Иначе бях на тонове и са ок, бебка я измериха 2800 вече, а раждането ще чакаме за нормално пък каквото стане.
Каката първолачка се мъчи да се нагоди към новия режим с учене и спане сама в стая, че досега спеше с мен или баба. И на нея много и се събра.
 Hug Hug Hug С Ники сме наред да видим коя ще е първа!!!

# 696
  • Бургас
  • Мнения: 6 612
Сядам съвсем за малко да ви видя.

Кокетка ме притеснява,че не се обажда.Никога не е правила толкова голяма пауза.Кокетче,ако ме прочетеш,пиши един ред.Знам на какъв се въртиш сега,но не ми харесва липсатат ти.Дано всичко да е наред с теб и Андрю.То сигурно е така,но нали ме знаеш,вси за нещо се притеснявам.

Непознатата,моето бебе беше напречно и се обърна в началото на 9 месец,даже за секцио ме подготвяха,а нещата се наредиха.не те съветвам,мила да правиш трикове за обръщане.Аз изчетох де що има за това и не са никак безопасни.Може да се усучи пъпната връв и хайде да не те плаша,но по-добре остави на беб да свърши тази работа,ако е писано.

# 697
  • Мнения: 165
Ехе каква хубава новина Laughing
Светле честита рожба...Да е жива и здрава,весела и засмяна и само с радост да пълни сърцата ви HugНа теб мила бързо възтановяване... Hug
И сега здравейте момичета...Толкова съжелявам че нямам никакво време да си бърборя с вас по често,много ми е болно...А и тази седмица просто незнам къде с енамирам..Покраи тези размирици тук в Пловдив мъжа ми е постоянно на работа,не се е пребирал от събота,Ивчо е вечно кисел...ще се гръмна вече #2gunfire
Да ви кажа ние вчера бяхме на консултация-вече сме 6140 гр и 61 см...И най-важното расте ни зъб...Горкото се побърква-колики зъби абе страшна работа...
Добре дошли на новите мами...Лека и безпроблемна бременност ви желая оттук нататък и здрави и щастливи бебчета Hug
Съжелявам че нямам време да ви спомена поименно...Знаите че ви мисля всички-бъдещи мами,вече горди мами и малки сладки бебчета Hug
Надявам се скоро да мога да се включа по адекватно Hug

# 698
  • Мнения: 398
Мила,то верно че след Ники и Мама идва нашия ред newsm78
Аз съм огромна и немога да се наведа,а се надявам да расте и повече корема .Минах последния преглед при наблюдаващата и като ме каза да се ориентирам вече за там където ще раждам и да се видя с доктора и аз започнах да го приготвям.Не че знам какво ще ми трябва за  бебетата  ......но сложих от кой ,каквото чуя.Като отида на 6.10 при доктора,ще го питам какво да нося.Нали знаеш,че мен няма да ме чакат докрая.Моля се,да изкарам до 36г.с за да пораснат още мъничко момченцата ми.
Зази,ти направо ме разби.На 3м. и вече зъбче.Браво на Ивчо,че и много добре наддава рожбата мамина.Да го цункаш от нас. Hug

# 699
  • Мнения: 184
Здравейте отново, Честито на родилите мами   bouquet  bouquet  bouquet
Поздрави и прегръдки на всички мами с бебчета от сестра ми  Hug
а на всички останали кураж и търпение!!!
Добре дошли и на новите момичета!!!
Съжалява, че не може да ви назове поименно,
но няма възможност да ви следи по-обстойно.
Пак я сложиха на антибиотик, защото бабалюгите не искат да си ходят  Sad
но днес след видеозона , се оказа, че шийката се е пооправила и вече е 1,6см.
така че , има ефект от лежането.
От понеделник дори може да става до тоалетната  Simple Smile
Това е засега, ако има развитие ще ви осведомявам.

# 700
  • София
  • Мнения: 865
Искам да ви попитам, защото вече много се притесних...

Случвало ли ви се е да боледувате в по - горните месеци? Аз като съм с температура, бебетата с температура ли са? Аз като кихам, те кихат ли (не е задължително да го правим заедно  Simple Smile)?

Най - много ме притеснява кихането с контракциите... дали ще издържи шийката ?

Няма ли нещо, което да го подтиска?

# 701
  • Варна
  • Мнения: 729
Киара  - не мисля, че те боледуват. А когато става дума за някакви по тривиални инфекции в тези седмици няма как  да им навреди. Като цяло природата се е погрижила да ги пази максимално. Твоята темп. докъм 37.5-6 не е притеснителна.

За кихането - и аз се притеснявах, че се напрягат коремните мускули и оттам да не докара проблеми.  Имах един период, в който много кихах, поне на мен не ми се отрази на шийката. После се скъси от тежестта. Не открих начин да го подтисна, като тръгна да кихам и влизам в серия....

Мими - радвам се много  Hug Hug Hug Неведоми са пътищата на шийките, но най-важното е , че има положително развитие   Hug Дано отрепете гадовете, че те могат да са проблем в този случай. ще се измъчиш, но вярвам, че всичко ще приключи добре  Praynig Hug Hug

# 702
  • Мнения: 509
Хари,
много благодаря за новата темичка, надникнах само да видя как изглежда, отново е прекрасна и различна  bouquet
Киара,
ти откога си с температура и в какви стойности варира?
Алекс,
аз дори си мисля че може и в по късна седмичка да ги извадят бебоците, а коремчето нека си расте, стига да не създава проблеми на мама Hug Heart Eyes
Мила,
аз чакам теб и Кари, затова се радвам, че си оптимистично настроена и няма да бързаш  Hug Heart Eyes

Много се радвам за Мими, дано да се закрепи и тя да дочака реда си, не мога да повярвам, че има толкова много успели мами, това дава криле на всички останали Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

# 703
  • София
  • Мнения: 865
Силвър, днес вече втори ден, макс е била 37,4.

Много много ми е тежко, не зная защо е така..

Мила, тежестта, която казваш, че е повлияла на шийката ти не се ли преодолява с лежене?

В моята има някаква цепка посредата, която цитирам: "практиката е показала, че въпреки всичко може и да се износи дете". Не ми звучи обнадеждаващо, още повече щом се "боря за 32 г.с.".

Ох, както и да е! Каквото е писано, нека става!

# 704
  • Мнения: 183
Светли, честита щерка! Страхотна новина, браво на детето, отгледано си е! Да ви е жива и здрава, да расте палава и щастлива, обградено с цялата ви любов! Ти почивай сега, бързо да преминават болките, за да си гушкаш малката Даниелка!

И аз надникнах в новата темичка, благодаря ти, Хари, много ни е хубавка! И как вече е нашарана с бебчета, като дойдох при вас хич не вярвах, че ще стигна до тук, на опашката бях. А сега, вече броя на едната си ръка мамите, които чакам и се заредих с оптимизъм!
Мими, много се радвам, че има подобрение и стабилизация, все така, да минава времето! Е, това милата сестричка да ти предаде.  Hug и за 2-те ви!


Аз днес излизах - маникюр, хспнахме, малко шопинг, абе цял следобяд Sick. Сега лежа и не мърдам! Praynig

И Hug Hug Hug на всички, извинете ме, ама съм изтощена,...

Общи условия

Активация на акаунт