Лежащи бъдещи мами, заповядайте да не скучаем!!! - шеста част

  • 29 745
  • 745
  •   1
Отговори
# 735
  • Мнения: 133
Силвъргрийн и аз съм на твоето мнение- според мен влизам в 7-мия месец в петък когато почвам 27-ма семица. Аз за това споделям каква смехория ми изръси д-ра, то според неговите сметки трябва да раждам в 11-тия месец Joy

# 736
  • София
  • Мнения: 865
Привет, дами!   bouquet

Ходих и аз тази сутрин да пусна изследвания за анемия, че желязото не помага  Naughty

Кари, чакаме добри новини  Peace

Непозната, ЖК-то явно е имал предвид лунарни месеци, но все пак си в 7-ми лунарен, а след 2 дена започваш 7-ми календарен. Аз съм два дена преди теб - на 04.01.. Вероятно бебето избързва, за това да се е изказал така.

Мила, и на теб значи ти е помогнал нифедипина?  Confused Явно само на мен не ми помага. Дори кръвното не ми сваля. Днес ще мина през доктора да обсъдим друга терапия...

А за хлебарките - да не би съседите ви да са пръскали? В такива случаи хлебарките бягат, по другите апартаменти, но бързо се изпокриват. Аз на какво среднощно нашествие бях станала свидетел... Не искам да си спомня. Бяха напръскали целият съседен вход и у нас бяха на пълчища. Бях се покатерила на един стол и не смеех да си поема въздух. Големи, едри, черни хлебарки... Simple Smile Не помня как съм стигнала до входната врата, но след 1 ден се прибрах и се бяха укрили по дупките си Simple Smile Ох, вече не живея там Simple Smile

# 737
  • Бургас
  • Мнения: 6 592
Киара,засърбя ме навсякъде само като те четох!Каква гадост!Ужасно ме е гнус от хлебарки!

Милла,веднъж завъдихме мравки и понеже имам котка ме беше страх да пръскам,да не се отрови.Обаче положението стана напечено и напръсках с един спрей на Райд-голям флакон с наконечник.Пръска се по дупки и в первазите на паркета.Нямаше поражения върху котката,а хлебарките  #2gunfire #2gunfire #2gunfire.Изчезнаха след като видяха труповете на дружките си.

Кари,от снощи те мисля,но нямах време!Чкам да пишеш и ти стискам палци.На мен ми приличат на подготвителни контракции.Те уж нямат цикличност,но не е съвсем така.Дано всичко да е наред.

# 738
  • Мнения: 183
Много ви благодаря, на всички за съчувствието и вниманието. Върнах се, Диков ме прегледа само гинекологично, сякаш искаше да провери как е шийката и в дълбочина и на усещане,..., което сякаш е логично да прецени дали има родов процес започнал newsm78,... Каза, че всичко е наред, още ще си чакаме Peace! Славе, и аз си помислих да не са подготвителни, затова и не скочих още нощес към болницата, все пак нищо друго като болки и усещания нямах,... Но за всеки случай, снощи обяснявах на мъжо как, ако се роди бебка, трябва да купува каквото е нужно сам (нали почти нищо не сме взели), ако трябва да пере и глади,... А той учудено ме запита - ама кой ще я гледа, ако не е изгладена!? Joy

Та, пак у дома, с гинипрал за 5 дена, да разкараме контракциите, ще си тупкам учестеното сърце и ще чакам.

Поздрави на всички, извинете ме, ама съм мнооого разконцентрирана днес  Hug Hug Hug.

# 739
  • Варна
  • Мнения: 729
Кари - радвам се, че няма проблеми.  Hug Hug Hug Още малко, аз така се успокоявам всеки ден. Вече и стандартните бременни проблеми ме тормозят, осезаемо по-тежка се чувствам с всеки изминал ден....

Киара - жалко, че не ти помага  Sad за мен беше добро попадение... Дано намерите вярната терапия, че да не си непрекъснато на нокти.   Hug

Точно от съседите са дошли гадините  #Cussing out Те правиха цяло лято един грандиозен ремонт и сега са и напръскали.   #Cussing out
Разгледах варианти в нета, има едни нетоксични капани, първо тях ще пробвам и ще ескалирам нагоре към по-отровни варианти...

По този повод - да питам, ако някой има идея.  Засилих се след като родя да купувам от Био магазина препарати за почистване, пише че са биоразградими... Интересно ми е дали са само по-безопасни за околнаата среда  или и за нас  newsm78

# 740
  • Мнения: 133
Мила има едни много ефикасни кубчета, който се слагат в ъглите, покрай сифоните и т.н., но не си спомням как се казваха и няма да ти измрат изведнъж
Продават се в аптеките

# 741
  • Мнения: 347
Здравейте мили момичета,
Не съм писала от много отдавна, но нещо съм се вкиснала много Sad Изкарах един вирус и сега пак ме мъчи,но друг. Искам да попитам за съвет, последните резултати от изследванията ми показват, че нямам нити гъби нити буби и все пак ЦРП-то ми е 17, което е завишено.Освен това желязото и белтъка са ми на долна граница!Лекарят ми каза,че с храна ще се опитаме да регулираме нещата и ако не се получи тогава ще ми изпише нещо, но аз малко се притесних.

Мила, ние викаме фирма да пръска и сме много доволни.До колкото са ми казвали препаратите са безвредни за хора и домашни любимци.На моите хлапети не им се е отразило а имахме и куче до скоро.

# 742
  • Мнения: 696
Здравейте момичета!Дано да сте се сетили че съм в Гърция да не се шашкате-всичко е наред-вече съм в софия за около седмица и пак на път-но в др.посока  Laughing
Утре съм при док.дано най-накрая кажат какво ще е бебето-че вече не издържам,иначе сме ок.Крем за гърдите ползвах на Лансинокс,от 8месец или един месец преди термин-за да се подготвят гърдите,нямах никакви приблеми след раждането,сега мисля пак така да карам.За корема съм с Мустела,както предния път-доволна съм.Качила съм 4кг.и половина а ми се вижда,доста по-голям корема от първата бременност та се чудя да не стана слон  smile3515 та да видим.
Отивам да ви чета че съм изостанала доста.Хубава вечер   bouquet

Последна редакция: пн, 03 окт 2011, 19:54 от zori_tv

# 743
  • Мнения: 398
МОМИЧЕТА,ЩЕ ПРЕХВЪРЛИМ СТР.50 И ХАРИ ЩЕ НИ СЕ КАРА.ХАЙДЕ ВСИЧКИ В НОВАТА ПРЕКРАСНА ТЕМА,КОЯТО НИ Е ПРИГОТВИЛА!!!

# 744
  • Мнения: 461
Здравейте момичета! Аз съм от София, на 26 година съм, с термин 15.05.2012г. За сега обаче ще съм в кревата, защото съм в начална бременност 9 г.с. и имам недобре закрепен плоден сак. Пия утрогестан и на-шпа до към 12-14 седмица ще трябва да ги приемам. Много съм притеснена, защото това ми е 2-ра бременност на 15 април родих в 38 г.с. мъртво бебе поради проблем с пъпната връв.
Стискайте ми палци всичко да е ок този път макар и лошия старт. Може ли линк към новата ви темичка, че нещо не можах да се ориентирам. Simple Smile Благодаря Ви предварително. Simple Smile

# 745

Общи условия

Активация на акаунт