Утрогестан- вагинално или перорално?

  • 27 220
  • 18
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 375
Елизабет, на теб добре, че са ти обяснили какво ще му бъде действието. Обзема ме съмнение, че може и на мен да са ми го изписали с цел Ц да се нормализира, но моя док много много не говори. Само ми каза, ако до 3 месеца пак нищо не стане да отиваме двамата с половично и на него да му правят спермограма, а на мен не знам ...  Той беше гортов още този месец да я прави, но решихме да изчакаме.
Не мога да разбера защо предния път забременях без дори да разбера, както се казва, пазихме се уж, а сега не става и не става. Само чувам, че щом веднъж съм забременяла спонтанно пак ще се случи!
Аз го приемам вече само вагинално Утрогестана и нямам проблеми  Peace

# 16
  • Мнения: 135
Здравейте изписаха ми утрогестан 3по2, кажете ми само колко жреме да лежа след като го сложа Confused
вечер добре но денем???
Благодаря предварително

# 17
  • Мнения: 382
baby2012, чак лежане след поставянето на Утрогестана не е необходимо.Сутрин аз моя го слагам 2 часа преди да ставам за работа. Навивам си алармата, слагам го и си доспивам още 2 часа. На обяд ако работиш особено е по-сложно и не вярвам, че на раб.място може да си полегнеш Wink Затова слагаш си го и гледай да поседиш с него, да не се движиш много. Моят док ми казва , че и 15-20 мин. са достатъчни, за да се усвои, тъй като малкият таз е много богато кръвоснабден.Успех thumbsup

# 18
  • Пловдив
  • Мнения: 5 120
И аз го слагам вагинално  вечер,странични ефекти не съм имала никакви.Сутришното слагане го прекратих на моя глава ,защото до 30 мин  всичко е изтекло.Успех и от мен!

Общи условия

Активация на акаунт