Подготвителните модули на СМГ "Паисий Хилендарски"

  • 158 837
  • 953
  •   1
Отговори
# 915
# 916
  • Мнения: 151


Интересно,а защо не са се явили всички деца от курсовете,а само половината?Говоря за 3ти клас. Rolling Eyes

# 917
  • София
  • Мнения: 7 673


Интересно,а защо не са се явили всички деца от курсовете,а само половината?Говоря за 3ти клас. Rolling Eyes
Защо да се явявят всички?
Аз лично, на този етап, го намирам за излишно натоварване.

# 918
  • Sofia
  • Мнения: 2 869
 Моят третокласник пропсна първият пробен изпит, защото реших да го оставя да почине. Наистина доста се изморява, а и след Салабашев нямаше смисъл да го напъвам. Пък и аз съм човек, пробни изпити тепърва ще има.

# 919
  • Мнения: 1 776
Резултатите от пробния изпит за четвъртокласници са качени в рейтинга - можете да сортирате по тях или по друго състезание и е по-удбно за ориентация от pdf-a.

http://alekdimitrov.com/20122013/def.asp?order=sum&cls=4

# 920
  • София
  • Мнения: 5 019
В публикуваните резултати /3-ти клас/ на сина ми има грешка - на 17-та задача той е дал правилен отговр 83 (има го в копието на бланката на теста), а явно е допусната техническа грешка и в таблицата е нанесена само цифрата 3. От това губи 2 точки. Не че за този пробен изпит това е важно, но по принцип как се процедира в такъв случай - към кого се отнася такъв въпрос?

# 921
  • Мнения: 864
Резултатите от пробния изпит за четвъртокласници са качени в рейтинга - можете да сортирате по тях или по друго състезание и е по-удбно за ориентация от pdf-a.

http://alekdimitrov.com/20122013/def.asp?order=sum&cls=4

Супер си, kodbg  newsm10  Хиляди благодарности за труда, който полагаш и за желанието ти да се занимаваш с това. Спестяваш много време на много майки, а и едва ли ще се справим толкова прецизно като теб  Simple Smile

# 922
  • Мнения: 107
Резултатите от пробния изпит за четвъртокласници са качени в рейтинга - можете да сортирате по тях или по друго състезание и е по-удбно за ориентация от pdf-a.

http://alekdimitrov.com/20122013/def.asp?order=sum&cls=4

Благодарим за табличката!

Кьонг Виет До - 40 т.
До Виет Кьонг и Кьонг Виет До  не са ли едно и също лице ?

# 923
  • Мнения: 1 776
Кьонг Виет До - 40 т.
До Виет Кьонг и Кьонг Виет До  не са ли едно и също лице ?

Хмм, права си. Трябва да е същото дете. Добавени са му точките.

# 924
  • Мнения: 1 144


Интересно,а защо не са се явили всички деца от курсовете,а само половината?Говоря за 3ти клас. Rolling Eyes

Ние специално не се явихме, защото нямаме интерес да кандидатстваме в СМГ, а на предния ден беше Салабашев и не го пуснах младежа, за да се наспи и да си почине.

# 925
  • София
  • Мнения: 7 673
Здравейте,
Моля, ако някой има урока и домашните от вчерашния курс при Г-н Златилов /трети клас/, да ми ги напише.
Благодаря предварително.

# 926
  • Мнения: 84
Здравейте,
Моля, ако някой има урока и домашните от вчерашния курс при Г-н Златилов /трети клас/, да ми ги напише.
Благодаря предварително.

Взели са "Измислени действия". За домашно имат същия урок от тетрадката.
Раздал им е работите с оценката от пробния изпит. Нямаше родителска среща, нямало да има и следващия път ... /Всички имат, само ние - не  newsm78
Следващия път занятията ще се проведат от 13:00 часа заради олимпиадата.

# 927
  • София
  • Мнения: 7 673
Здравейте,
Моля, ако някой има урока и домашните от вчерашния курс при Г-н Златилов /трети клас/, да ми ги напише.
Благодаря предварително.

Взели са "Измислени действия". За домашно имат същия урок от тетрадката.
Раздал им е работите с оценката от пробния изпит. Нямаше родителска среща, нямало да има и следващия път ... /Всички имат, само ние - не  newsm78
Следващия път занятията ще се проведат от 13:00 часа заради олимпиадата.

Благодаря ти.   bouquet

# 928
  • Мнения: 1 776
Следващия път занятията ще се проведат от 13:00 часа заради олимпиадата.

Сефте...
За пореден път - има ангажимент сутрин, платените курсове се местят следобед, а децата от СМГ с безплатните курсове, които трябва да са следобед духат супата Simple Smile
Леко дразнещо, човек се чувства като просяче, дават ти нещо безплатно, взимай каквото и да е... Ама... то интересът е не само заради нивото на преподавателите, а и заради нивото на децата, учещи там... Защото те създават измамната илюзия, че преподавателите са богове и който и да хванат го правят отличен ученик...

# 929
  • София
  • Мнения: 3 484
/Всички имат, само ние - не  
На нашата родителска, родителите, които ги е домързяло да си платят таксата я дадоха на преподавателката. Каза ни:
1. че следващия път часовете ще са от 13.00 и ще ги има, въпреки че е работен ден.
2. да проверяваме на сайта за съобщения или размествания като това от следващия път, защото всичко се случва.
3. децата нямат проблеми с дисциплината
4. на контролните се вижда, че задачите за описване (двете отделни) затрудняват децата
И май друго нямаше.

Аз останах с впечатление, че това за преместените занятия от 13:00 важи за втори/трети клас, защото по-големите деца са на олимпиада сутринта. Ама дали, как и кога ще отучват... при условие, че всички трети класове са от 13:00 ч?

Общи условия

Активация на акаунт