Подготвителните модули на СМГ "Паисий Хилендарски"

  • 158 837
  • 953
  •   1
Отговори
# 930
  • Мнения: 84
Следващия път занятията ще се проведат от 13:00 часа заради олимпиадата.

Сефте...
За пореден път - има ангажимент сутрин, платените курсове се местят следобед, а децата от СМГ с безплатните курсове, които трябва да са следобед духат супата Simple Smile
Леко дразнещо, човек се чувства като просяче, дават ти нещо безплатно, взимай каквото и да е... Ама... то интересът е не само заради нивото на преподавателите, а и заради нивото на децата, учещи там... Защото те създават измамната илюзия, че преподавателите са богове и който и да хванат го правят отличен ученик...

Напълно съм съгласна! Според мен, за СМГ с приоритет трябва да са учениците, вече обучаващи се в СМГ... Спокойно можеха да пропуснат платените курсове този път, още повече, че е и работен ден. Но пък оттам идват пари, така че ...  Rolling Eyes
А за интереса - и той е различен за всеки. Аз лично се интересувам заради средата/децата/, а не толкова заради преподавателите, пък били те и богове  Sunglasses

# 931
  • Мнения: 239
Следващия път занятията ще се проведат от 13:00 часа заради олимпиадата.

Сефте...
За пореден път - има ангажимент сутрин, платените курсове се местят следобед, а децата от СМГ с безплатните курсове, които трябва да са следобед духат супата Simple Smile
Леко дразнещо, човек се чувства като просяче, дават ти нещо безплатно, взимай каквото и да е... Ама... то интересът е не само заради нивото на преподавателите, а и заради нивото на децата, учещи там... Защото те създават измамната илюзия, че преподавателите са богове и който и да хванат го правят отличен ученик...

Напълно съм съгласна! Според мен, за СМГ с приоритет трябва да са учениците, вече обучаващи се в СМГ... Спокойно можеха да пропуснат платените курсове този път, още повече, че е и работен ден. Но пък оттам идват пари, така че ...  Rolling Eyes
А за интереса - и той е различен за всеки. Аз лично се интересувам заради средата/децата/, а не толкова заради преподавателите, пък били те и богове  Sunglasses

  Rolling Eyes дам......така е и не е така.  Всеки от нас си е дал детето в СМГ, защото това е СМГ. Училище в което учителите са добри, преподаването е добро и съответно качествени деца (и техните родители най-вече) се борят да учат в това училище. Аз не бих махнала с лека ръка нито един от компонентите. Защото се получава дрън-дрън, бля, бля ......
Естествено, че децата ,които са платили за курсовете в момента са с предимство. Защото тези пари помагат на нашите деца да пътуват на състезания. Тези пари са за СМГ.
А и нашите деца преди да станат ученици в СМГ бяха деца от курсовете. И олеле как бихме се развикали ние, мадам Злата, ако бяха отменили някои от часовете на децата ни.
Лесно е да се плюе, трудно е да се мисли. newsm78

# 932
  • Мнения: 1 144
Следващия път занятията ще се проведат от 13:00 часа заради олимпиадата.

Сефте...
За пореден път - има ангажимент сутрин, платените курсове се местят следобед, а децата от СМГ с безплатните курсове, които трябва да са следобед духат супата Simple Smile
Леко дразнещо, човек се чувства като просяче, дават ти нещо безплатно, взимай каквото и да е... Ама... то интересът е не само заради нивото на преподавателите, а и заради нивото на децата, учещи там... Защото те създават измамната илюзия, че преподавателите са богове и който и да хванат го правят отличен ученик...

Напълно съм съгласна! Според мен, за СМГ с приоритет трябва да са учениците, вече обучаващи се в СМГ... Спокойно можеха да пропуснат платените курсове този път, още повече, че е и работен ден. Но пък оттам идват пари, така че ...  Rolling Eyes
А за интереса - и той е различен за всеки. Аз лично се интересувам заради средата/децата/, а не толкова заради преподавателите, пък били те и богове  Sunglasses

  Rolling Eyes дам......така е и не е така.  Всеки от нас си е дал детето в СМГ, защото това е СМГ. Училище в което учителите са добри, преподаването е добро и съответно качествени деца (и техните родители най-вече) се борят да учат в това училище. Аз не бих махнала с лека ръка нито един от компонентите. Защото се получава дрън-дрън, бля, бля ......
Естествено, че децата ,които са платили за курсовете в момента са с предимство. Защото тези пари помагат на нашите деца да пътуват на състезания. Тези пари са за СМГ.
А и нашите деца преди да станат ученици в СМГ бяха деца от курсовете. И олеле как бихме се развикали ние, мадам Злата, ако бяха отменили някои от часовете на децата ни.
Лесно е да се плюе, трудно е да се мисли. newsm78

В интерес на истината в София няма други курсове за 3-4 клас на това ниво, и през уикенда. Така че не всички сме записани, за да се готвим за СМГ, а някои просто от любов към математиката, без никакво намерение да се местим след 4 клас Simple Smile) Мен лично не ме устройва, че курсовете се провеждат в дни и часове, които съвпадат и с математическите състезания (без олимпиадата) защото доста дечица държат да се явят. Но си пропускаме и толкова, какво да се прави. В крайна сметка не са поели ангажимент към нас да местят часа според нашето удобство, така че нямаме право на претенции. Макар че, струва ми се, при добро желание и организация, можеше да се измисли нещо.

# 933
  • Sofia
  • Мнения: 2 869
 При някои от випуските пропуснатите в събота школи се взимат през седмицата след часовете.
 Няма как за всяко състезание да се пропускат курсове. Все пак седмиците са броени и материалът трябва да се мине.

# 934
  • Мнения: 1 776
 Rolling Eyes дам......така е и не е така.  
Всеки от нас си е дал детето в СМГ, защото това е СМГ.
Защото се получава дрън-дрън, бля, бля ......
Естествено, че децата ,които са платили за курсовете в момента са с предимство.
Лесно е да се плюе, трудно е да се мисли. newsm78

Преди време, след куп непремерени твои изказвания те помолих да обясниш какво си и за чий се бориш. Тамън си отпочинах от изписаните недоразумения в темата за новия закон и пак започваш да блещукаш.
Всичките ти изказвания поставят на пиедестал СМГ и низвергват всеки, който се осмели да отправи забележка към училището.
Често се опитваш да парадираш с вътрешна информация
Та, хайде веднъж завинаги да си изясним ситуацията - ти работиш в СМГ или си родител на дете, което в момента е в СМГ?

Опитваш се на няколко пъти в писанието ти да ме обидиш.
Искрено те съветвам да изключиш от речника си фрази като  'трудно е да се мисли', поне докато не решиш да пишеш автобиография. (Последното изречение е обидно с цел да се поставиш от другата страна и да прецениш е ли приятно да четеш подобни коментари! Когато някой не е на твоето мнение, това не означава, че той не може да мисли, а че мисли различно, може би по-правилно, може би не от теб!)


ПС - И повярвай ми, всеки от нас си е дал детето в СМГ защото да, към момента това училище предлага добър продукт. Това в никакъв случай не означава, че няма десетки трески за дялане и съм убеден, че за здравомислещите ръководители на училището, дискусии, обсъждащи недостатъците са по-полезни и важни, отколкото винаги положителни оценки, независимо заслужени или не. Хубавото е хубаво, лошото е лошо...
И когато някой коментира това, което според него е лошо, това не означава, че не милее за училището и не го уважава, напротив - означава, че му пука за него и иска да стане още по-добро! Надявам се да обмислиш написанто и да не скачаш като примряла от глад лъвица на всеки, който сподели негативно впечатление в бъдеще.

Последна редакция: пн, 10 дек 2012, 17:40 от kodbg

# 935
  • Мнения: 239
 Rolling Eyes дам......така е и не е така.  
Всеки от нас си е дал детето в СМГ, защото това е СМГ.
Защото се получава дрън-дрън, бля, бля ......
Естествено, че децата ,които са платили за курсовете в момента са с предимство.
Лесно е да се плюе, трудно е да се мисли. newsm78

Преди време, след куп непремерени твои изказвания те помолих да обясниш какво си и за чий се бориш. Тамън си отпочинах от изписаните недоразумения в темата за новия закон и пак започваш да блещукаш.
Всичките ти изказвания поставят на пиедестал СМГ и низвергват всеки, който се осмели да отправи забележка към училището.
Често се опитваш да парадираш с вътрешна информация
Та, хайде веднъж завинаги да си изясним ситуацията - ти работиш в СМГ или си родител на дете, което в момента е в СМГ?

Опитваш се на няколко пъти в писанието ти да ме обидиш.
Искрено те съветвам да изключиш от речника си фрази като  'трудно е да се мисли', поне докато не решиш да пишеш автобиография. (Последното изречение е обидно с цел да се поставиш от другата страна и да прецениш е ли приятно да четеш подобни коментари! Когато някой не е на твоето мнение, това не означава, че той не може да мисли, а че мисли различно, може би по-правилно, може би не от теб!)


ПС - И повярвай ми, всеки от нас си е дал детето в СМГ защото да, към момента това училище предлага добър продукт. Това в никакъв случай не означава, че няма десетки трески за дялане и съм убеден, че за здравомислещите ръководители на училището, дискусии, обсъждащи недостатъците са по-полезни и важни, отколкото винаги положителни оценки, независимо заслужени или не. Хубавото е хубаво, лошото е лошо...
И когато някой коментира това, което според него е лошо, това не означава, че не милее за училището и не го уважава, напротив - означава, че му пука за него и иска да стане още по-добро! Надявам се да обмислиш написанто и да не скачаш като примряла от глад лъвица на всеки, който сподели негативно впечатление в бъдеще.


 Ще отмина емоционалният ти припадък без последствия, просто защото зная, че детето ти е  newsm10. Радвам се, че признаваш доброто обучение на СМГ. Има трески за дялане, ама от трески не прави греда. Не съм на работа в СМГ, но имам достатъчно информация както за СМГ, така и за министерството( това по отношение на закона -недоносче) Не намирам знанието за минус. А ще си позволя да говоря за сина си ако той ми позволи. Зачитам правото на свободна воля.Не че се хваля, но съм горда с детето си. Както и ти вероятно с твоето.Ако ще се ритаме с бутонките , дай да го правим в лични и да не отекчаваме другите. Hug

# 936
  • Мнения: 1 776
Ако ще се ритаме с бутонките , дай да го правим в лични и да не отекчаваме другите. Hug

Хм.. за пореден път оставам с впечатление, че не можеш да схванеш мисълта ми. Нямам желание да ритам никого с бутонки, просто се опитвам да налея малко разум и разбиране, за съжаление на неподходящо място.


ПС - ninela, я като си толкова компетентна свърши едно добро дело Simple Smile и дай малко яснота за азиатското състезание, което се проведе преди 20-ина дни в СМГ и 125-то. Какво беше това - квалификация за IMAS, нещо друго? Какъв е регламента за влизане в следващ кръг?

Последна редакция: вт, 11 дек 2012, 05:49 от kodbg

# 937
  • Мнения: 7 160
График на курсовете за събота и неделя:/15-ти и 16-ти  декември/

http://smg-bg.info/index.php?option=com_content&view=section … 13&Itemid=181

# 938
  • Мнения: 47
моля за помощ, кой може да ми напише решението на магическия квадрат1 стр. 14 ,зад. 1 подточка "в" от тетрадката, предварително благодаря

# 939
  • Мнения: 47
да поясня-втори модул-трети клас

# 940
  • Мнения: 7 160
моля за помощ, кой може да ми напише решението на магическия квадрат1 стр. 14 ,зад. 1 подточка "в" от тетрадката, предварително благодаря
От коя тетрадка е тази задача?

# 941
  • Мнения: 47
от тетрадката към читанката за 3-4 клас

# 942
  • Мнения: 7 160
ТРЕНИРОВЪЧЕН ТЕСТ ПО БЪЛГАРСКИ ЕЗИК ЗА 7 КЛАС НА 20 ЯНУАРИ 2013г:

http://smg-bg.info/index.php?option=com_content&view=section … 13&Itemid=181

# 943
  • София
  • Мнения: 7 673
Здравейте. Според сина ми, в събота курсът ще си протече по план. Така ли е, въпреки че е ваканция?

# 944
  • sofia
  • Мнения: 405
И моята информация е такава.

Общи условия

Активация на акаунт