Есента наближава и среща с ОКТОМВРИйче обещава!

  • 29 300
  • 721
  •   1
Отговори
# 660
  • Мнения: 0
За халат едва ли има изисквания, но ти попитай все пак, за да не те нахока после някоя кисела сестра newsm61

# 661
  • Мнения: 873
нощници в болницата изискват, за да може лесно да я надигнеш и да те прегледат. а сутрин, за визитация, те искат с нощница и без бикини-романтично,а Mr. Green няма да умрете от студ по нощница-в родилните отделения набримчват отоплението от края на септември и го спират през май, за да е топло на бебетата.

Windy, кошчето за кола на нас свърши перфектна работа още щом Лили се роди. сигурно ще се повторя, но да кажа, че в периода на коликите, тя се чувстваше по-спокойна да спи леко привита в него-като ембрионче. освен това, в кошчето повръщаше по-малко. по съвет на педиатъра, бяхме повдигнали единия край на матрачето под ъгъл 30 градуса и там и слагахме главичката. но тя си повръщаше на фонтан доста дълго време. обясниха ни, че между хранопровода и стомахчето имало някаква клапа, която при бебетата не работи добре и затова кърмата циркулира много лесно нагоре-надолу. после пада рев, преобличане и други екстри Sick като спеше в коша за кола и беше по-комфортно Peace
благодаря ти за поканата за гости, но не знам кога ще стане-днес си купих бебешка каша на Слънчо и  с това ще се изхранвам, докато ме отпусне гърлото и мога да преглъщам Crazy пък и ме е страх да не те заразим и тебе с нещо.  Peace

Стискам и аз палци на Сара, че горкото дете се измъчи вече Praynig

сутиен за кърмене и аз няма да купувам-за 15лв. отгоре ще си взема един модел Helen на Триумф-бременността си карам с такъв и няма по-удобно нещо. не е предназначен за кърмене, но колко му е да го повдигнеш и да кърмиш. и тук пак се сетих за един мой сън: бебето ми е още много малко, но ми говори: гладна съм. аз взимам помпата и шишенцето и  с едно движение на ръката изцеждам около 120 мл. кърма. давам шишето на бебето и докато се обърна, то изпило шишето, подава ми го и казва: не ми стигна, искам още Laughing

# 662
  • Мнения: 447
dessy encheva, този модел Helen е страхотен. И аз се сдобих с два броя - един бял и един черен, преди няколко дни. Комфортът, който осигуряват, е несравним.  Heart Eyes

А гостито можем да го направим винаги, само да се възстановиш от настинката. Те мъфините за 20 минути се забъркват и за още толкова се пекат - дето се вика, докато си изпием кафето и са станали!  Peace

# 663
  • Мнения: 6
Уинди моля те дай рецептата за мъфинчетата, доядоха ми се  Blush

# 664
  • Мнения: 6
Стиснати палци за малкото ни борбено момиче Сара, дано всичко мине по най-добрия начин за нея, всички сме с вас  newsm17

# 665
  • Мнения: 529
по съвет на педиатъра, бяхме повдигнали единия край на матрачето под ъгъл 30 градуса и там и слагахме главичката. но тя си повръщаше на фонтан доста дълго време.
Нашето дете не е повръщало, но въпреки това бяхме надигнали в горния край матрака с две три по-дебели книжки  Laughing и така си спеше до към 6-тия месец.
А за нощниците - моя мъж ходи и ми купи такава с копчета отстрани, и с едни мишки гушнати отпред, късичка, много е секси Simple Smile като си спомням в Шейново с каква се движех - цялата скъсана, изцапана с кръв и кърма и почти без копчета... но те държат да са техни нощниците, не дават да си носиш твоя. И наистина те карат без гащи да седиш докато минат визитациите, но някак си тогава си спомням, че толкова бях претръпнала, че тия дребни детайли като колко съм разголена и изцапана с кръв и тн. хич не ми правеха впечатление. Дето се казва човек за 3 дни ще изтрае всичко, само и само да си е в къщи със здраво бебоче.  Heart Eyes
По този повод, стискам палци за Сара, дано да е последния тормоз за нея и после вкъщи на спокойствие при мама и тати.  Heart Eyes

# 666
  • Мнения: 3 644
Моят е Мамабел на Триуф и точно за кърмачки, откопчава се отгоре и се сваля чашката, надявам се да успявам да зарепвам вътре и подплънките.
Това ме подсети - в магазина питам продавачката как се закрепят подплънките, че не виждам джобчета за тях, а тя ме погледна ей така  Shocked Жената реши, че й говоря за подплънки за уголемяване на бюста  Joy

# 667
  • Варна
  • Мнения: 441
Когато раждах Боби преди 3 години, доктора ми каза, че държат на нощницата докато се раздвижа след секциото, което е на втория ден, после с каквото ми е удобно- пижама или нощница. Еднократните бикини също си обух тогава, как да ходя без  Crazy. Това е в АГ Варна, сега пак ще попитам, но вече си купих пижама, нощници имам две, ще ги използвам първите два дни.
Сутиен за кърмене няма да си купя, няма такова грозно и подтискащо нещо, ами пък и скъпо  Stop. Взех си два сутиена без банели, мекички, бял и черен и едно спортно потниче от помпеа, като сутиен, без пари са, а са страшно удобни.
Стискам палци за Сара  Praynig Praynig Praynig.

# 668
  • Vaudreuil Canada
  • Мнения: 2 609
Стискам палци на Сара - нашето малко геройче  Heart Eyes

Аз имам май два сутиена за кърмачки от преди, но не предвиждам да ги ползвам - констатирах че с къси потничета ми е по-удобно та това ще ползвам и сега.
Вчера имах порядъчно изтичане на коластра  Shocked  преди не съм имала такова та чак се опулих.

# 669
  • Мнения: 6
Тези дни ще купувам шишета за бебко, двоумя се между Авент и Нук, както и за бройката, момичета, някой може ли да даде мнение за тези марки шишенца и колко броя по колко мл да взема  Grinning

# 670
  • Мнения: 181
Елибели,аз лично повече харесвам Авент PeaceСмятам,че за началото ще ти стигнат едно малко и едно голямо шише. PeaceАз имам едно 125 мл. и едно 260 мл.Все още обаче не съм ги използвала...Алина не иска да пие вода,а иначе се кърмим.Като излизаме,казах че се цедя и наливам в шишето и слагам в термобокс,ама не се е будила на разходките да яде,а и аз вече се отказах да се цедя,като се събуди навън,навън ще се кърмим и толкоз.

# 671
  • Мнения: 3 644
shemet_neveroiaten на мен редовно ми изтича в прилични количества и почна още от Юни  Simple Smile
elibeli_83 и аз разпитвах по други теми и тъй като мисля да кърмя имаме само 2 шишенца, без да броя двете за съхранение на кърма с помпата на Авент, но ако ще карате на адаптирано мляко сигурно ще ви трябват повече. Според мен няма смисъл да се запасяваш ако не знаеш точно колко ще ти трябват, шишенце винаги може да пратиш някой да купи  Wink

# 672
  • Мнения: 0
elibeli_83 не съм Уинди, но ти предлагам рецепта на оригинални норвежки мъфини мн хубави стават
100 гр. масло
2 яйца
225гр захар
1.1/2 ванилия
1/2чаена лъжица сол
4 супени лъжици какао
120гр. брашно
1/2 чаена лъжица бакплувер
маслото се разтапя и се охлажда. Разбиват се яйцата и захарта до побеляване, прибавят се останалите продукти и накрая се добавя разтопеното масло. Формите са напълват на 3/4.пече се на 200 градуса в предварително загрята фурна за 10 минути.

# 673
  • Варна
  • Мнения: 441
И аз съм взела две- малко и голямо на Авент, от новите. За начало смятам, че са достатъчни. Избрах тях, защото помпата ми е на Авент и ще са съвместими.

# 674
  • Варна
  • Мнения: 14
elibeli_83 къде се губиш? Организирахме се за Крамер на 15-ти както ти предложи, и в 12:00 часа, след лекцията.
На 14-ти ще ходим на Отворените врати в АГ-то от 13:00 часа, момичета има още 3 места, ако някоя не се е записала и желае..аз днес ходих до там, защото ме изнервиха по телефона..никой не знаел за тези отворени врати..
Говорих и с Александров..мога да раждам при него нормално, в смисъл не точно при него, ами ако нещо се обърка евентуално, ако бил там мога да разчитам на него..много съм доволна bowuu
За шишенцата аз си взех на Авент едно 260 мл и едно имам към помпата 125 мл. Също си взех и стъклено на НУК 125 мл, за да го пробвам...Мои приятелки ме посъветваха,че за в началото са достатъчни..
Стиснати палчета за Сара Praynig

X Реклама

Общи условия

Активация на акаунт