Туба и Джансел, "Запленяваща сърцето" (Gönülçelen) и след това - Тема 133

  • 32 588
  • 742
  •   1
Отговори
# 690
  • Мнения: 2 116
Затова сега си хващам под мишничка филмчето http://www.youtube.com/watch?v=HFUUjkIo4So


Много, много благодаря за този филм- Ya sonra ...Надин, Злати...страхотен е!!!  newsm10 smile3501

И благодаря на Кеии...за превода!!!  Hug

Какъв филм...направо нямам думи!!!

# 691
  • Мнения: 4 535
Затова сега си хващам под мишничка филмчето http://www.youtube.com/watch?v=HFUUjkIo4So


Много, много благодаря за този филм- Ya sonra ...Надин, Злати...страхотен е!!!  newsm10 smile3501

И благодаря на Кеии...за превода!!!  Hug

Какъв филм...направо нямам думи!!!


Марги, и аз си го изгледах с кеф...макар и през цялото време да ми беше познат. Или съм гледала друга версия, или съм чела книгата newsm78 Музиката беше страхотна, турска шлагерна до валс на Шостакович, никога не съм предполагала че ще ги харесам заедно Grinning


Това звучеше, когато слизаше по стълбите за партито.

# 692
  • Разград
  • Мнения: 8 243
Ne dam bolu....

# 693
# 694
  • Русе
  • Мнения: 6 503
Привет, момичета, намирам ви доволни от следобедното кино !  Hug
Тази вечер  newsm78 ще подхващаме ли някаква раздумка или   Blush и аз да гледам филма, който толкова ви е харесал  Wink !
 За сега от мен - един музикален поздрав с Браян Адамс  :

# 695
  • Разград
  • Мнения: 8 243

# 696
  • Мнения: 2 195



Филмът е приятен. Съвсем европейски звучи - без специфични битовизми и нрави. И драмата и комедията бяха добре дозирани. Оказа се, че О. Дениз, освен  че е музикант и актьор, е и режисьор.
Благодаря на Златина за информацията  bouquet

Момичета, дайте пак линк за сайта с преводите на ЛП.  Praynig

# 697
  • Пловдив
  • Мнения: 51
Здравейте мили момичета  HugРадвам се ,че филмчето ви е харесало,явно имаме сходни вкусове  Wink Фенче,да разбирам,че и теб те спечелих за Фатмето  Wink,а колко се чудеше да го почнеш ли   Grinning Горещо го препоръчвам на всички,които не гледат нищо в момента,а имат желание за нещо наистина хубаво  PeaceНе е много лек,особено в началото,но пък играта ,а и самият сюжет те омагьосват! Дано не съм сбъркала темата за разговор,но мисля,че тук са все интелигентни и любознателни дами,за които всяка споделена информация е добре дошла  Hug Приятна вечер   love001

# 698
  • Русе
  • Мнения: 6 503
Баги, заповядай !  Hug

http://el.viki.com/channels/5497/videos   - субтитри по избор

http://www.youtube.com/watch?v=naJqzb_U5rc&feature=channel_video_title   - с руски субтитри

# 699
  • Мнения: 4 535
Здравейте мили момичета  HugРадвам се ,че филмчето ви е харесало,явно имаме сходни вкусове  Wink Фенче,да разбирам,че и теб те спечелих за Фатмето  Wink,а колко се чудеше да го почнеш ли   Grinning Горещо го препоръчвам на всички,които не гледат нищо в момента,а имат желание за нещо наистина хубаво  PeaceНе е много лек,особено в началото,но пък играта ,а и самият сюжет те омагьосват! Дано не съм сбъркала темата за разговор,но мисля,че тук са все интелигентни и любознателни дами,за които всяка споделена информация е добре дошла  Hug Приятна вечер   love001

Добавям, че вече има пълен превод на 40 епизод на Фатмето. Аз си го оставям утре за закуска Grinning, че ми почва и Шампионската лига по футбол тази вечер.  Минавам на система, само преведени епизоди от сериалите.







Злате, това ти е наградата   bouquet  bouquet  bouquet

Усито се появи!!!

Филмът е приятен. Съвсем европейски звучи - без специфични битовизми и нрави. И драмата и комедията бяха добре дозирани
Баги,
Няма начин да не ти звучи европейски, защото е правен по европейски роман. Незнам дали не са поредица с "Романтична комедия",  но и той не е с турски сценарии.

Последна редакция: вт, 13 сеп 2011, 21:06 от nadine1111

# 700
  • Мнения: 2 157
Добър вечер!  Hug
Жива и здрава съм, казвам го, ако някой се е притеснил за мен.  Wink
Момичета,  аз реших да си пренаредя приоритетите за забавление, защото си дадох  сметка, че ЗС свърши и е време да си пренастроя чипа. Та започнах с ТV-то, дето от доста време се включваше само от децата. От днес започнах да гледам турския сериал по Нова. 12 часа мен ме устройва - времето за кафе. След това в програмата ми е НВО. След като го плащам, барем да го гледам. Видях, че дават доста "нови" за мен филми, а и старите ми допадат. След малко сядам да гледам нещо старо и гледано, но на мен ми харесваше - Деца на килограм.
Та тъй, сега ще имам по малко време за форума. Но ще ви хвърлям по едно око. За след време не знам как ще е. Rolling Eyes
Благодаря ви за линка за този филм, дето сте го харесали. Утре ще гледам да го включа в програмата си.   bouquet   bouquet   bouquet
Лека вечер!

# 701
  • Разград
  • Мнения: 8 243

# 702
  • Пловдив
  • Мнения: 51
Надин  Hug,знаеш как да ме зарадваш  Wink  love001

# 703
  • Разград
  • Мнения: 8 243
Нов клип

# 704
  • Мнения: 0
Здравейте мили момичета  HugРадвам се ,че филмчето ви е харесало,явно имаме сходни вкусове  Wink Фенче,да разбирам,че и теб те спечелих за Фатмето  Wink,а колко се чудеше да го почнеш ли   Grinning Горещо го препоръчвам на всички,които не гледат нищо в момента,а имат желание за нещо наистина хубаво  PeaceНе е много лек,особено в началото,но пък играта ,а и самият сюжет те омагьосват! Дано не съм сбъркала темата за разговор,но мисля,че тук са все интелигентни и любознателни дами,за които всяка споделена информация е добре дошла  Hug Приятна вечер   love001
Да, Злати! Спечели ме и много, много ти благодаря newsm51
Изпитвам почти подобно вълнение, както когато гледах Аси, въпреки разликата в сюжета.
А и превода му от англ. е много бърз, момичетата се справят чудесно, което за
неразбиращи добре турски си е голямо предимство.
Не ви навивам, мили виртуални дружки и гости да го гледате, но просто му дайте шанс,
като изгледате първите 3 серии. Сигурна съм, че после няма отлепяне Laughing
Злати, всичко си написала с няколко думи и се присъединявам към поста ти. Peace
---------------------------------------
Ya sonra е хубав и съвременен филм, гледах го и разбирам удоволствието ви.

Ето и Любовта обича съвпаденията онлайн, но с превод на момичетата от тема Езел,
който няма общо и е в пъти по-хубав от този в замунда Naughty
Филма е страхотен Heart Eyes

http://www.dailymotion.com/playlist/x1m9tk_kusmet4e_ask-tesadufl … ub#videoId=xiy5g7

Общи условия

Активация на акаунт