Туба и Джансел, "Запленяваща сърцето" (Gönülçelen) и след това - Тема 133

  • 32 565
  • 742
  •   1
Отговори
# 705
  • Мнения: 4 535


Така и не разбрах, това ли са родителите на Джансел?

# 706
  • Русе
  • Мнения: 6 503


Така и не разбрах, това ли са родителите на Джансел?

Да, Надин, това са родителите му, според момичетата във фейса.  Peace

# 707
  • Разград
  • Мнения: 8 243


Cansel Elçin'in annesi Şennur Elçin, Babası Nevzat Elçin

# 708
  • Пловдив
  • Мнения: 40
Настъпи часът, в който  всеки вкъщи започва своите си занимания, т. е. единият гледа още малко телевизия и ляга да спи, а другият / моя милост/ застава пред лаптопа, докато заспи , обикновено на ранна сутрин.  Иска ми се да  поседя повече във форума, но, както пише Фенчето, ще си продължа Фатмагюл. Бях го започнала отдавна, но имаше непреведени серии и спрях. Сега вече го карам, но не ми е възможно да гледам повече от 2 серии на ден- хем не ми стига времето, хем  очитете ми не издържат. / ей, че важна информация получихте Joy Joy Joy /
 Ще кажа само, че сериалът е силен - сюжет, талантливи артисти, заслужава си. Ето че и ново предложение има днес- ще го гледам няма как, но да видим кога. От понеделник вече съм на зор- идват задочниците. #Crazy #Crazy #Crazy са и те, ама и аз.
  Хайде, добре дошла на пловдивското попълнение- Златина. Hug Hug Както знам, няма да се "бием" за любимци, защото те се разпределят равномерно между трите  ни / за Любчето не знам и затова не я броя /, т. е.  Peace Peace  ще има между нас.
  Хайде, това е засега- гюле, гюле!

# 709
  • Мнения: 10 240


Здравейте!
Нямам възможност за включвания в темата,
но тъй като сме към края и исках само да кажа,
че новата тема ще я пусна навреме. Пишете спокойно.

Хубава вечер!  Hug

# 710
  • Мнения: 0
Момичета, ами аз като ви чета постовете и май ще се окаже,
че всички гледате или сте гледали Фатмагюл, пък аз ви го препоръчвам Joy Joy

П.П. От известно време - няколко дни попрочитам по малко и леко пописвам в
темата за сериала и О, ЧУДО - почти не се среща превъзнасяне на главните актьори,
което е странно на фона на останалите теми във форума Joy Joy

Ринка, мерси в аванс за новата тема  bouquet

Последна редакция: вт, 13 сеп 2011, 22:21 от Fan

# 711
  • Мнения: 2 116
Добър вечер!

Водя я Хасрет с мен...при вас  Hug... да на е така самотна... Wink



п.п. Изгледах и 2-ри епизод на ЛП...Баги, ще се окажеш права за Мюге... newsm78

# 712
  • Мнения: 2 195
Цвети, благодаря за линка! Горе долу ми е ясно какво стана досега в ЛП. Но ми е интересен Селим преди Асиз. Има нещо симпатично, меланхолично и колкото и да звучи алогично - нещо човешко, което дотук не усетих в надутия и ехиден Азис и в понякога плашещо настойчивия млад Селим. Може би с превод ще разбера newsm78

За Фатмангюл сте прави. Държите те. Всеки герой е действащ, не е "на командно дишане", не запълва дупки и не е вкаран, за да "подпира" главните герои. А и играта е на ниво. Всички ги гледам за първи път и е хубаво, че нямам база за сравнение и не ми се повтарят като игра. Peace Не знам дали ще успея да изгледам 1ви сезон, но смело продължавам с 2ри.

Уси, радвам се, че всичко при тебе е наред! Всички сме наясно, че ПС свърши. Просто е повод да си обменяме информация, клипове, музика, снимки и колажи, да си пием кафето, да се посмеем и изпростеем - "седянка по пленителски". Вече не с "диагноза" маниакално запленени, а просто свободно запленени от Туба и Джансел и от всичко, което видим, чуем и ни се прииска да споделим. И да се отърсим от всекидневието:


ПП Джансел май доста прилича на господина с бежовата риза. Баща му ли е или може бби брат му - доста е младолик newsm78

Последна редакция: вт, 13 сеп 2011, 22:40 от Bagi

# 713
  • Пловдив
  • Мнения: 51
Фенче,  Hug,аз отдавна разбрах ,че вкусовите ни се припокриват почти на 100 %  Wink За новия филм,който предлагаш-Любовта обича съвпадения-мога само да кажа  newsm10 newsm10 newsm10 Единственото,което мога да добавя е-не го гледайте вечер .Аз лично толкова плаках накрая,че сутринта бях като да съм работила цяла нощ с електрожен  ooooh!.Много силен,но тежък филм! По леко върви Романтична комедия или Любов на друг език  Peace Не е лош и Самотникът с Джемал Хюнал.Извинявам се,че не давам линкове,но не съм много добра в откриването им  Embarassed Може би Ванчето ще помогне  Hug
Също така на първа страница на Фатмагюл има линкове За почитателите на турското кино,вижте и тях  Peace

Ренибо ,аз съм ново-старо попълнение  Wink Hug Преди време пишех тук,но в последствие спрях ! А за любимците-зависи за кои говориш  Wink,за някои не съм много дашна  Joy Joy Joy  Hug

# 714
  • Русе
  • Мнения: 6 503
...
 Всички сме наясно, че ПС свърши. Просто е повод да си обменяме информация, клипове, музика, снимки и колажи, да си пием кафето, да се посмеем и изпростеем - "седянка по пленителски". Вече не с "диагноза" маниакално запленени, а просто свободно запленени от Туба и Джансел и от всичко, което видим, чуем и ни се прииска да споделим. И да се отърсим от всекидневието:
...

Баги   newsm10
Така е и сега вместо един  Wink , можем да гледаме заедно няколко сериала и да споделяме мнението си за тях !  Hug Друго е , когато имаш с кого да споделиш  Thinking , макар и не винаги да сме на една и съща позиция, а аз - точно това харесвам  Peace !  Hug
И отново, моята музика - една френска песен, която много харесвах преди години, а да не ви описвам  hahaha, колко трудно я открих в този "необятен океан" - Ютуб !  Hug



Оо, божее, Баги, сега чак разбрах защо толкова съм харесала тази песен  #Crazy , ами обърни внимание на зъбките на тъмнокосия певец  hahahaHug Май не са толкова рядко явление  Laughing !

Последна редакция: вт, 13 сеп 2011, 22:51 от Cveti67

# 715
  • Разград
  • Мнения: 8 243

,,,,,,,,,,,,,,,, По леко върви Романтична комедия или Любов на друг език  Peace Не е лош и Самотникът с Джемал Хюнал.Извинявам се,че не давам линкове,но не съм много добра в откриването им  Embarassed Може би Ванчето ще помогне  Hug

Линкове имам на всичките филми които си изброила, че и доста други, ако някои го интересува ще му ги пусна





# 716
  • Мнения: 2 195
Цвети, smile3521

Но класиката си е класика: Wink

Ето и един испаноговорящ чаровник, който пее не за всички момичетата, които е обичал, а за една конкретна чернокоска:


с превод: http://vbox7.com/play:725756c8&al=2&vid=1468929

# 717
  • Мнения: 4 535
Баги, ама знаеш кога да ми пуснеш Бандерас...в момента гледам цели единадесет испаноговорящи от "Барса" срещу "Милан" + един МЕСИя #Crazy #Crazy #Crazy

# 718
  • Мнения: 2 116
Цвети, това с другите сериали... по-скоро покрай тях да изкочи тема за обща раздумка...
Коментарите ни тук за тях,  могат да бъдат...като цяло, няма как да са  от типа на тези за ЗС...


А, по повод на ЗС...и това, че е свършил... Crossing Arms...според мен ще свърши когато не остане и една запленена. Cry
Сериала е с финал...това е друго нещо... Peace

Така си мисля...

Несрин в 4-ти епизод...има някои заслуги...които трябва да й се отчетат... Peace




# 719
  • Мнения: 1 056
Привет! И аз изгледах втори епизод на ЛП. Мехмет определено ми е по-симпатичен от Азиз. Зейнеп от страх ще си мълчи и ще се опита сама да се справи с Азиз, но едва ли ще успее. А като мълчи ще навреди на семейството си. При навлизането на Мехмет в политиката всеки един скандал ще му навреди, а скандал неизбежно ще има, когато се разбере с какво се е занимавала Зейнеп в младежките си години. Мюге ми стана симпатична със страданието заради майка й. Сигурно изобщо не й е лесно, въпреки че живее в лукс. Азиз ми беше симпатичен само когато натъжен си спомняше как са го арестували.
   Благодаря на всички, които постват клипове и колажи по ЗС, и най-вече на техните автори, разбира се.  bouquet
   Марги, харесва ми обстойния анализ на ЗС, който правиш. Несрин определено има и заслуги, не само създаваше проблеми.

Общи условия

Активация на акаунт