"Черешката на тортата" търси най-чаровния готвач - 8 - Финал

  • 37 504
  • 604
  •   1
Отговори
# 30
  • гр. София
  • Мнения: 1 887
Тъй като му се вижда финала на предаването ,предвижда ли се следващ сезон? Grinning

# 31
  • Мнения: 31 271
Иван спомена през вечерята на Николета за втори сезон, но не знам дали на шега.

# 32
  • Мнения: 11 747
Запис и аз. Иска ми се да видя вечерята на Камелия Воче, ама кой епизод да търся?

# 33
  • Мнения: 1 252
На мадам Жени единственото френско нещо и беше поканата...и сервиза за хранене, може би.

# 34
  • Burgas, Bulgaria
  • Мнения: 361
Да,ще има втори сезон.Даже Иван Манчев питаше(зрителите) кого ще им бъде интересно да гледат.

# 35
  • Мнения: 6 681
Вечерята според мен беше като домакинята-суховата, скучна.......  Whistling Десерта-потресаЮщ............. На мене лично такова поднасяне не ми въздейства еротично, напротив-даже ми е гнусно......  Shocked Но такъв и е вкусът на жената....... Лошо е наистина, че се престара да прави неща, в които не е сигурна............  Confused
Евро-започва да ме дразни с ироничните си подмятания и снизходително поведение............  Sick
Дичо и Кацко са открити и добронамерени, а и добри готвачи.

# 36
  • Мнения: 11 747
Намерих епизода с първото участие на Камелия Воче. Че аз къщата ѝ я знам  Thinking Бони беше снимала клип там преди 10-тина години, както и още няколко музикални видеоклипа са се случвали там  Thinking

# 37
  • Мнения: 324
Струва ми се, че само Камелия се вписваше във "френската" на вечерята. Изобщо не им пасваше на Катето, Камен и Дичо  Wink Разни хора-разни идеали. Само се чудя защо Воче все мрънкаше - бонбони не щяла да яде от чужда плът, излагация било със замръзналия дроб...бе да му се не види, вкараха я във френското гето  Crazy
И пак: защо й трябваше на Жени да вкарва "обикновенни хора" в необикновенната си среда  Rolling Eyes

# 38
  • София
  • Мнения: 6 277
За запис да отбележа, че в този епизод детето на Жени се сметна за плюс, за разлика от племениците на Катето.
Жени просто се опита да направи нещо, което не е тя. Някой и` измисли перфектната вечер, написа и` всичко, но не  се получиха нещата. Не се съобрази с компанията, която е поканила, искаше просто да блести с оригинални идеи и обстановка. Затова не стана. На тази компания определено им беше по-весело между хладилника и мивката на Дичо (включително и на Жени и беше по-приятно).

 Peace Съгласна съм, че не прецени правилно компанията. Това беше подходящо за предишната петорка: Азис, НиЛо, Ванко 1. Те щяха да ахкат и охкат при вида на гъшия дроб и голите тела. Втората голяма грешка беше, че някои от нещата не ги беше правила преди това, съответно не й се получиха, а това  нямаше как да мине точно на финала. На финал се залага на ястия, в които си сигурен, тогава можеш и да импровизираш, и да не се изложиш.
Точно!

Камен ми е симпатичен, интересно ми е днес как ще се представи Simple Smile
Обаче ми направи впечатление нещо и вчера, и на миналото му участие - как му светнаха очите при вида на голите девойки  Mr. Green Той не беше ли от другия бряг или това са злобни жълти клюки?

Манчев вчера май не коментира много.

# 39
  • град-държава
  • Мнения: 5 863
Струва ми се, че само Камелия се вписваше във "френската" на вечерята. Изобщо не им пасваше на Катето, Камен и Дичо  Wink Разни хора-разни идеали. Само се чудя защо Воче все мрънкаше - бонбони не щяла да яде от чужда плът, излагация било със замръзналия дроб...бе да му се не види, вкараха я във френското гето  Crazy
И пак: защо й трябваше на Жени да вкарва "обикновенни хора" в необикновенната си среда  Rolling Eyes

Аз също не бих яла бонбони по този начин, гнусно е... да оставим настрана морала, но Дичо коментира точно на място - идиотско.
Гъшия дроб беше тотално провален, не е нужно да го опиташ за да го видиш, фин продукт е - не се готви само с фантазия, без никакъв опит в кухнята.
На Жени вечерята беше долнопробна проява, какви обикновени хора - необикновена среда.  Laughing
Нищо не беше на мястото си, хубаво, че сама си го видя... харесах много тайландската ѝ вечеря, но изглежда заслугата за същата не е била нейна.

# 40
  • Мнения: 170
Камен ми е симпатичен, интересно ми е днес как ще се представи Simple Smile
Обаче ми направи впечатление нещо и вчера, и на миналото му участие - как му светнаха очите при вида на голите девойки  Mr. Green Той не беше ли от другия бряг или това са злобни жълти клюки?

Манчев вчера май не коментира много.
Уместни забележки и двете-И на мен Камен ми се видя мнооогооо заинтригуван от гърлите, еле от оная силиконовата, то направо само дето не се..хм...на масата...просто лигите му течаха, а и аз си мислех, че е от другия бряг.. Rolling Eyes

И, даа, Манчев нещо си глътна коментарите или по скоро си ги преглътна, знам ли и аз...ама беше многоо мълчалив, което не е обичайно за него... Rolling Eyes

# 41
  • Пловдив
  • Мнения: 2 141
Едва ли ще кажа нещо, което вече не сме чели в темата. Жени се издъни. И то не малко. Но мисля, че това си беше една предизвестена смърт. Иван Манчев много я похвали преди и аз специално я изгледах тогава. Е, вярно, не съм професионален готвач, но не бях така дълбоко възхитена. Просто си личеше, че Жени не е на мястото си в кухнята. Или поне аз имах такова усещане. А и тя си имаше помощник, което не беше никак случайно. И сега се случи нещо подобно - много претенциозно, но този път и неизпълнено добре. Не може да се пъчиш в "А" отбора и рецептите ти да са написани на по три листа, а ти да ги сричаш и засичаш буква по буква. Не е сериозно. А след като не си магьосник в кухнята - давай го по-леко и играй на сигурно. Затова и резултатът беше такъв. Голите тела пък изобщо не искам да ги коментирам. Аз бих се почувствала крайно неловко в подобна ситуация, а ако и камера ме следваше... не искам да си го помислям дори.

Катето се държи ужасно. Зла е, направо не успява да се владее. Камелия по-обрана и направо деликатна в сравнение с К. Евро. Последната е направо като гърмяща змия, не разбирам защо.  При Дичо пък се държа като хваната от гората по неизвестни за широката публика причини. Мъжете се държат много добре, явно не приемат едно сезонно кулинарно предаване като предизвикателството на живота си, както е за дамите. И най-накрая - едно по-нормално оценяване.

# 42
  • ВАРНА
  • Мнения: 4 509
Катето ако се научи и да мълчи цена няма да има.Вечерята при Дичо сякаш в кокошарник се проведе.

# 43
  • Русе/София
  • Мнения: 1 826
Още не е качен в сайта на нова тиви епизода от снощи. newsm78

# 44
  • Мнения: 11 607
Нова анкета? Предложения?

Общи условия

Активация на акаунт