Ще приемете ли това питие?

  • 42 391
  • 1 417
  •   1
Отговори
# 45
  • София
  • Мнения: 3 406
Да, вярно е.
Напитката е просто един комплимент, не вярвам някой да изпраща напитка с мисълта, че дамата му изглежда социално слаба и не е в състояние да си я плати.

Не е толкова трудно да се усмихнеш, да повдигнеш леко чашата за наздраве и да кимнеш леко с глава в знак на благодарност.
И да знаете, не е нужно дори да каните на масата си кавалерите.

Отказвам напитки, изпратени от видимо нелицеприятни грубияни.


# 46
  • София
  • Мнения: 4 349
Да, вярно е.
Напитката е просто един комплимент, не вярвам някой да изпраща напитка с мисълта, че дамата му изглежда социално слаба и не е в състояние да си я плати.

Не е толкова трудно да се усмихнеш, да повдигнеш леко чашата за наздраве и да кимнеш леко с глава в знак на благодарност.
И да знаете, не е нужно дори да каните на масата си кавалерите.

Отказвам напитки, изпратени от видимо нелицеприятни грубияни.




 newsm10 newsm10 newsm10 newsm10 newsm10 newsm10 newsm10

Една напитка не те задължава с нищо.

# 47
  • Мнения: 5 370
А кво прайм, ако пичът доде да ми показва как да вдигам дъмбела по-правилно за странична преса във фитнеса?
1.Натрисам последния в главата му
2. Премазвам му краката с дъмбелО.
3.Още по-лошо, премазвам му...достойнството, амаха, ше ми дава наставления той! #2gunfire #2gunfire #Cussing out #Cussing out

# 48
  • Мнения: 2 448
Не.И няма връзка със семейното ми положение. Просто не обичам запознанства в бар.Пък и не съм виждала толкова умопомрачително красиви мъже та да ми е достатъчно да се чувствам привлечена без да знам нищо за него.

Знаеш ли, понякога харизмата е много повече от красотата. има ги. Просто ти не ги виждаш. Въпрос на избор
Да взема да се променя и да се напъна да ги видя ли?   Simple Smile Много ясно, че мен ме интересуват мъже,които аз намирам за привлекателни, а не останалите жени какво виждат в тях.


Не е толкова трудно да се усмихнеш, да повдигнеш леко чашата за наздраве и да кимнеш леко с глава в знак на благодарност.
И да знаете, не е нужно дори да каните на масата си кавалерите.
А то дори не е нужно да ги каниш, като приемеш почват да налазват я на масата я за танц.
В нощните заведения мъжете се чувстват длъжни да спасят жените от липсата  на мъжка компания, ако не я виждат около тях.   Laughing
За това ако искаш да си отдъхнеш от домочадието е много по готино да си на бар я с брат си я с някой приятел и компания, отколкото само с приятелки, че става досадно.

# 49
  • Мнения: 2 132
Честичко излизаме по барове с приятелки.Черпили са ни .Даже и сметката ни е плащана без да са ни черпили с питие Mr. Green
Омъжена съм щастливо.Съпругът ми е прекрасен( не ме бие Joy).Имаме дете.Куп задължения, куп хобита.И имам време и за барове Wink

# 50
  • Sofia
  • Мнения: 6 235
Аз обичам нощният живот, силната музика, циагареният дим...защо да се измъчвам с брат ми ( който е като мен) да ходим в тихи барове  Rolling Eyes  Въпрос на темперамент

# 51
  • Мнения: 6 618
Жените ходят по барове за мъже, а не за да си приказват тихичко за децата и къщата. И обичайно им излиза късметът. На мъжете след всяко питие, жените им се струват по-хубави.
Глупости  Grinning
Нито излизам с приятелки по барове за мъже и доста често всъщност винаги си говорим за децата и къщата .
По темата не бих приела питие от непознат ,не съм флиртаджийка и като съм излязла с приятелки искам да се забавлявам с тях ,а не да отбивам свалки.

# 52
  • Мнения: 2 448
Това за тихите барове не го разбрах, ама предположих че е нещо към мен, тъй като аз споменах брат ми.
Да не искаш да прекараш вечерта с компания с която не си излязъл не значи,че искаш да отидеш на тих бар.

# 53
  • Мнения: X
Ако са ми симпатични може да приема. Не е казано, че като сме изпили по едно заедно трябва да си лягам с тях. Навремето, когато ходеме много по разни рок-клубове и дискотечки така или иначе мястото беше доста кът и се налагаше да делим едно сепаре или "щъркелче" с хора, които не са от компанията. В такава ситуация ако ме почерпят хич няма да ми се стори неуместно. Може и аз да ги почерпя. Особено, когато мястото обединява хора с еднакви вкусове никак не е невероятно, те да си допаднат и да се сприятелят.
Бих била по-резервирана в обстановка, която поради някакви причини не ми допада. Ей така веднъжцяла вечер ни черпаваше някакъв пич от компанията, но ако можех да избирам, щях да потъна вдън земя.

# 54
  • София
  • Мнения: 3 406
Докато ме занимавате с елементарни правила, които се учат в пуберитета, не разбрах в този готин бар, на тези удобнии диванчета, с тези приятелки, освен, че получихте по напитка, какво точно стана, освен, че са се цъклили по вас от някоя съседна маса.

Не.И няма връзка със семейното ми положение. Просто не обичам запознанства в бар.Пък и не съм виждала толкова умопомрачително красиви мъже та да ми е достатъчно да се чувствам привлечена без да знам нищо за него.

Знаеш ли, понякога харизмата е много повече от красотата. има ги. Просто ти не ги виждаш. Въпрос на избор
Да взема да се променя и да се напъна да ги видя ли?   Simple Smile Много ясно, че мен ме интересуват мъже,които аз намирам за привлекателни, а не останалите жени какво виждат в тях.


Не е толкова трудно да се усмихнеш, да повдигнеш леко чашата за наздраве и да кимнеш леко с глава в знак на благодарност.
И да знаете, не е нужно дори да каните на масата си кавалерите.
А то дори не е нужно да ги каниш, като приемеш почват да налазват я на масата я за танц.
В нощните заведения мъжете се чувстват длъжни да спасят жените от липсата  на мъжка компания, ако не я виждат около тях.   Laughing
За това ако искаш да си отдъхнеш от домочадието е много по готино да си на бар я с брат си я с някой приятел и компания, отколкото само с приятелки, че става досадно.

Да, бе, да.
Аз никога не съм стъпвала в бар и не знам.
И ако не съм придружена от мъж, а съм в дамска компания, задължително съм налазена от разни потни селтици, които ми е много трудно да отсвиря.
Нали вече ви казах, че като в тийн форум пишете.
Не можете ли да прецените толкова от кого да приемете и от кого- не.
Аз много лесно ги преценявам авторите на подобни послания и не ми е много трудно да се досетя за кого напитката е комплимент и за кого - повод да ми досажда безкрай.
А и в крайна сметка, те и баровете са различни.
В бара не е много за танци-манци, по-скоро това са клубовете, в баровете е по-скоро е за кротка напитка със сладки приказки в луксозна, тиха и задушевна атмосвера.

# 55
  • Мнения: 6 618
Azzy искаш да кажеш ,че може този ,ти е взел питие да не дойде те занимава със себе си ?
Я направи един профил за кого питието от непознат е досада ?Да се видя отстрани  Laughing

# 56
  • Мнения: X
На мен ми се е случвало. Така и не разбрах кой беше този мним господин, който ми праща питиета по сервитьорката. Е, че бях вързала кънките, бях, но така и не дойде да ми се представи. Може и да се е уплашил, горкичкият.

# 57
  • Мнения: 2 448
Azzy , изобщо ама изобщо не се притеснявам, че няма да мога да отсвиря някой.Но защо да достигам до ситуация да отсвирвам, след като мога да го дам резервирано и да не приемам питие, ако не се интересувам от компанията на въпросния.Или ако не е някой потен селяк значи трябва да ми е симпатичен?!  

# 58
  • Между гори и планини
  • Мнения: 9 382
Не приемам питиета от непознати и необичам разни типове да ми плащат сметката.
И когато излизам с приятелки, значи искам да се видя тях, а  не да се заигравам с чужди мъже.

# 59
  • Мнения: 6 618
Azzy , изобщо ама изобщо не се притеснявам, че няма да мога да отсвиря някой.Но защо да достигам до ситуация да отсвирвам, след като мога да го дам резервирано и да не приемам питие, ако не се интересувам от компанията на въпросния.Или ако не е някой потен селяк значи трябва да ми е симпатичен?!  


Точно, за да го отсвириш все пак трябва да се занимаваш с него .

Общи условия

Активация на акаунт