КЛУБ 40+ / 19 тема

  • 31 273
  • 754
  •   1
Отговори
# 45
  • Варна
  • Мнения: 336
Успех на момичетата с нова работа Hug
Боби, оправиха ли е-магазина? Може ли да пуснеш линк, ако е възможно  Flutter
Izma, Свраче, какви са тези работи дето ги работите и в почивните дни Mr. Green
Аз чакам с нетърпение да дойде другата седмица. За четирите почивни дни ще излезем малко извън града Heart Eyes В последно време само за почивки си мисля  Crazy

# 46
  • Мнения: 70
добро утро.Лека и спокойна седмица.Все пак има само три работни дни.

# 47
  • В голямото море...Живот
  • Мнения: 765
Добро утро  Hug
Днес ми е 1ят работен ден в новата фирма и ми е едно притеснено  Confused
Пратете малко позитивна енергийка  Praynig  Wink

# 48
  • Мнения: 70
Дором пращаме   newsm10

# 49
  • Мнения: 19
Добро утро!!!
Доромче, споко бе! Всичко ще е наред!
Пращам ти много позитивна енергия!!!



Ползотворна седмица!!!

# 50
  • Мнения: 6 713
Привет!  Hug
Изпращам позитивна енергия на всички, които имат нужда от нея.   bouquet

# 51
  • Мнения: 628
Afrika,
Пускам www.redpoint-bulgaria.com , това е сайта на фирмата, от мего има линк, но още не работи. Тестовете на банката са ок, остава доставчика (куриерската служба) да закачи цените, които са с 20% оф и да мине рисковия тест на банката. С куриерите се борим за намаление и на цената за Пратка на кукун-а, защото е 1.200 кг, но по обемно тегло е 9.400, и тъй като е нов продукт за България , го няма в списъка с бебешки неща на преференциални цени (като колички, легла и т.н). Днес бях там, имаха борд на директорите, дано разрешат. Иначе вместо 4-5 лева, ще струва 12-13 доставката...пфу.
Доромче, стискам занапред, да ти се отпусне душата. Ще се справиш!

Новинка ми трябва след отпуската да "попипам" нещо Wink

# 52
  • Мнения: 70
Добро утро момичета.

# 53
  • София
  • Мнения: 754
Здравейте мили момичета,
Може да е рядко, но влизаме в темата - затова твърдо трябва да я има!
Честита нова работа на Дором и Сврачето - Свраче тъкмо щях да те питам след толкова години какво си започнала - и то се оказа, че не си свраче а "сладкопойна птичка"...
Късмет на новата работа, а на адашчето да си намери по-хубава работа.
Шанелче следващия път ще ти пратя моя мъж-рибар. Горкият цяло море прави опити, но този път нищо не хвана. Обаче изкарахме страхотно, в един от малкото останали девствени и чисти морски места. Снимах изгрева - голям кеф. Плажът - като частен - хора почти няма, водата като лупа - виждаш всяка песъчинка на дъното. Море, пясък и зеленина....
Похвалих се, сега пак на работа. Децата на училище. Връщаме се към зимните навици ... и виното!

# 54
  • Мнения: 70
Добро утро.хубав и усмихнат ден и още по хубави 4 почивни дни.Аз отивам утре на концерт в Русе.

# 55
  • В голямото море...Живот
  • Мнения: 765
Добро утро  Hug
На новата работа ша ни правят хакери  Mr. Green А колко неща трябва да запомня  ooooh! Гинко билоба  Wink
Чудя се къде да отидем през дългия уикенд  newsm78 Ще ми се да излезем някъде извън София, но да е по-цивилизовано? идеи  Praynig

# 56
  • Варна
  • Мнения: 336
ДОРОМ, около София има толкова много места, че ти се чудя на чуденето Crazy
Напр Тетевен и Гложене, или Сапарева Баня, Велинград, Копривщица, Хисаря, може и до Банско да слезете....зависи колко далеч ви се ходи и какво искате да видите
За мен Пловдив е центъра на БГ, всичко е наблизо  Mr. Green 

margaritavass, къде бяхте на море?
Боби   bouquet

Ние утре отиваме до Жеравна и околности. Времето е тъкмо за разходка Heart Eyes

# 57
  • Мнения: 280
Здравейте, момичета!

Някой спомена вино......ами то аз не съм спирала. Кога от радост, кога от мъка Joy.....
Иначе нищо ново, работа, у-ще, правене на зимнина, плаж.
От събота до другата събота съм самичка ама здраве да е...и вино да има. После сме 3 дена на Рибарица самички!!! Само дето баба им още не знае Joy!!!
И да не забравя да се похваля - пак ще ходя на санаториум newsm68 !!!!! 10 дена само за мен !!!

На тези, които ще са на почивка през почивните дни желая приятно изкарване и много емоции!!!

# 58
  • Мнения: 945
Ние утре отиваме до Жеравна и околности. Времето е тъкмо за разходка Heart Eyes

Да носиш много поздрави на околностите Wink Там е родното ми място Grinning

# 59
  • София
  • Мнения: 4 349
Честит празник на всички! Повече свобода и независимост във всяко едно отношение!

Общи условия

Активация на акаунт