Отговори
# 135
  • Мнения: 51
Барабар,честито ти малко съкровище  bouquet Да е жив и здрав малкия Филип,бързо да наддава и мнооого да ви радва Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

# 136
  • Пловдив
  • Мнения: 392
flor4eee, определено ме шашна, ама утре ще кажа на ЖК;

# 137
  • Мнения: 49
Да се разпиша след прегледа днес:
Вече бебо е 2100кг, което много ме изуми колко е голям, за началото на 8месец, какво остава до края. Вървял 1 седмица напред  Peace
Но от миналия път имаше проблем, който за съжаление не се е махнал и едва ли ще се махне до раждането. Има уголемяване на бъбречните легенчета, което после ще доведе до задържане на урина и следователно на бакрерии  Sad Лечимо е когато се открие на време , както е при нас, но силно се надявам да се оправи, ако не сега поне като се роди  Praynig И като му казах, че ме е страх да не родя рано ми каза, че всичко си ми е наред и няма изгледи да раждам  Praynig
Бебчо е седалищно, та му имам малката муцунка на снимка с ръце и крака отпред Laughing И голямо ритане ми удря под ребрата.
Аз също ще раждам в Тина Киркова с избор на екип д-р Григорова.
Не съм купувала още нищо за мъжа, чакам една приятелка да се върне от море и Mother Care ме зове...... Heart Eyes
barabar, честито бебче- да е живо и здраво и много да ви радва
sneakers,много харесвам тази марка и мисля няма да съжалявате за количката
Напоследък съм много уморена и ми се спи както в началните месеци .
Лек ден  Hug

# 138
  • Мнения: 11
Честито на barabar ! Да е жив и здрав Филип ! Да наддава бързо и всичко да е наред !!!

# 139
  • Мнения: 45
Барабар честито малко сланчице, да ти е живо и здраво и само да ви радва  bouquet
 
yani и аз там ще раждам при Жекова, днес ходих да говоря с нея и се рабрахме началото на месеца да и се обадя и със всичките док при нея Simple Smile

# 140
  • Мнения: 4
Момичета,
по темата с водите- на курса вчера ни казаха, че е нормално, водите да изтичат и по малко, а не наведнъж. Това зависи от положението на главичката на детето и движенията му.
Освен това в повечето случаи въпросното изтичане се случвало вечер.
Също така било желателно до 24 часа след случката да се отправим към болницата. Не било задължително веднага и да се изпада в шаш и паника. Но не трябвало и да се чака 2-3 дни, понеже вероятността от инфекция на детето се увеличвала.

Това е моята информация. Аз се записах и на акушерка, която да ме посещава след болницата у дома. Имала съм право на 16 посещения. Аз си и мисля, че си е достатъчно. При вас как е?

Честито малко  Nature Sunny Филип!

# 141
  • Мнения: 56
adorable,и аз ще съм при нея,но ще ходя в 34г.с да се видя и говоря с нея.На мен ми я препоръчаха,надявам се да е добра.

# 142
  • Мнения: 45
И на мен ми я препоръчаха, само за цената на избор на еким не можах да питам дали се е променила цената или още е 350 лв newsm78 Аз ще съм и секцио, имам проблем с очите!

# 143
  • Мнения: 11
adorable, ти къде ще раждаш, че не ми стана ясно. Но до колкото ми е известно, цените се вдигнаха навсякъде. Няма вече официален избор на екип, който да е 350 лв.никъде. За Шейново мога да кажа, отпреди няколко месеца от 350лв. вече е 800.00 лв. Провери в сайта на болницата най-добре   Peace

# 144
  • Мнения: 45
В окръжна болница - за Шейново и за майчин дом знам, че цените са такива. Но за окръжна в сайта не мога да се ориентирам.

# 145
  • Мнения: 2
Здравейте, в сайта на АГ Варна никъде няма обявени цени за избор на екип. Някой има ли представа какви са те за секцио?

# 146
  • Мнения: 4
Здравейте момичета, днес се регистрирах и искам и аз да се включа в темата за избор на екип и болница за раждане. Искам да споделя своя опит по въпроса с вас и да попитам дали някоя от вас има някаква надеждна информация. Бременна съм в 8 месец и бях решила да раждам в Шейново с избор на екип, но се оказа, че освен, че таксата е повишена вече на 800 лв. акушер-гинекологът който си бях избрала ми иска още 300 лв. на ръка за "личния ангажимент". Значи веднъж плащаш 800 лв. на касата на болницата за екипа, в който влиза АГ докторът и втори път плащаш лично на него, за да се съгласи?! И сумата става 1100 лв. Вие имате ли подобен опит, навсякъде ли е така? Моля ви споделете мнение за Шейново, Майчин дом, или някоя друга болница.

# 147
  • Мнения: 2
Здравейте, в сайта на АГ Варна никъде няма обявени цени за избор на екип. Някой има ли представа какви са те за секцио?
Мисля около 800 (имам една приятелка, която ражда там, но нормално и ми беше казала нещо такова, но днес ще и звънна и ще те информирам със сигурност)
Sneakers, количката е супер, ама на живо видя ли я? Н е лошо и да я изпробваш, а по мои наблюдения- количките онлайн вървят по-скъпи отколкото в магазините....така че ако можеш някъде да я намериш , ще е по-добре да не я поръчвате (освен ако няма да поръчвате от чужбина де)
За водите- и аз това съм го чувала, че може лека полека да изтичат, ама това мойто си е бялото течение, щото не е такова воднисто, а и вечер нищо не ми тече..надявам се да не са води...
slimss, а ти май най-добре иди да те видят, но за да установят наистина трябва да имаш превръзка, върху която да изсипят тоя разтвор, с който тестват...
Купих си нощница с Йори Simple Smile няква БГ, с дълъг ръкав, за самото раждане още нямам, но за след това се обзаведох Simple Smile. Та за раждането, исках да ви питам с дълъг или къс ръкав- някъде бях чела, че е добре да е с къс, защото ако ще ти включват системи било по-добре (ама това може и тука да сме го обсъждали вече) Взех да ставам изключително бавноподвижна, все едно краката ми не ме слушат, това е много гадно, и коремчето ми тежи, ама ще стискам още....

# 148
  • Добрич
  • Мнения: 795
Принцес да гледахме я,пробвахме,добре е лека и маневрена. На таткото много му хареса,аз повече се захласнах по Loolla up,която ми изглеждаше по-елегантна,но в крайна сметка тази решихме. В детски маркет Слънце във Варна я има,на същата цена е. А колко много колички има там...и кошарки-преносими и дървени-наистина много,нищо не избрахме. Не можем да решим още преносима или дървена,естествена дървесина или пдч?

# 149
  • Мнения: 56
Ами мисля,че е 350 лв.в окръжна,а на сайта според мен пише 440,като се видя с нея ще питам със сигурност ще знаем колко е.

Общи условия

Активация на акаунт