Отговори
# 165
  • Мнения: 4
подкрепям радина!и аз ще раждам там.цените са като в дарйавна клиника,а обслужването като в частна Laughing и на мен ми казаха само телефона и зарядното да си взема и ако искам лаптопа Laughingдругото го усигуряват те
ради,ти кой лекар ще избереш?аз мисля за гамишев....
барабар,честита рожба и скорошно прибиране у дома  bouquet
И аз избрах Гамишев мила,но скоро четох в един форум,че ще заминава на специализация в чужбина....трябва да се поинтересуваме кога точно ще е това,ако трябва да се преориентираме Simple Smile Аз лично мисля,ако го няма него да избера Георгиев Simple Smile

# 166
  • на Дъждовен остров
  • Мнения: 148
...
Да ви кажа за водите - първия път изтекоха в една голяма локва. След това си продължиха по съвсем малко до болницата, докато ме подготвят за раждането....

Аз да попитам един въпрос от графа ТЪПИ, ама може ли последните седмици преди термина да нося превръзки за да не ми изтекат водите в метрото или по улиците?  Само питам.

# 167
  • Мнения: 4
Миличка ти и да носиш превръзки едва ли ще те спасят....според мен поне една превръзка не би поела цялата тази течност newsm78 Но все пак някой по-опитен може да каже Simple Smile

# 168
  • Плевен
  • Мнения: 973
Привет момичета и тумбачета!

Честит първи учебен ден!

barabar стискам палци и на двама ви с Филип! Ще очакваме новини  Hug!

Бубче много са неприятни тези състояния, дано бързо се повлияят от лечението и всичко е наред скоро  Hug.

Аз току що се връщам от ЖК. Бебка е станала 1500гр. и се е обърнала с главично предлежание. Утре ще ходя за резултатите от кръвните изследвания и от урината, дано всичко е наред  Praynig.

Желая ви хубав и усмихнат ден!

# 169
  • на Дъждовен остров
  • Мнения: 148
Тогава да купувам памперси за възрастни  Grinning

# 170
  • Велико Търново
  • Мнения: 2 585
Честито на Барабар и на малкия Филип - нека всичко да е наред и да се гушкат скоро у дома. Много губаво име, Барабар  Simple Smile - и аз съм си избрала същото - живот и здраве  Simple Smile

Т е а, не е задължително да ти изтекат водите преди раждането - на мен ми ги спукаха в родилното като раждах баткото  Peace

# 171
  • Горна Оряховица
  • Мнения: 175
ЧЕСТИТ ПЪРВИ УЧЕБЕН ДЕН на всички дечица. Пожелавам ви много да приятни мигове в училище и само 6-ци да носите на мама и тати.

# 172
  • Мнения: 4
Малко инфо от мен-надявам се да е полезно:)относно олиото против стрии за което ви питах...http://apteka.framar.bg/30020437/%D0%BD%D0%B0%D1%82%D0%B0%D0%BB% … 2-%D0%B4-%D0%B510 поръчах си го и вече го ползвам-доволна съм...доста мазно,но бързо попиващо и не цапа дрехите:)Ако някои реши да го ползва няма да сгреши.Редувам ги с mamma dona на Chicco или Mustela...и от 3-те съм много доволна:)Все пак ще видим крайния резултат,но до момента нито една стрия Laughing

# 173
  • Мнения: 14
Mishlence_2 как е креватчето,хубаво ли е?
Ние няколко месеца си мислехме че ще вземем точно същото,но напоследък нещо се разколебахме,че само онлайн има къде да се поръча,няма как да се види наживо.

Аз да ти кажа много не съм го оглеждала защото не е в къщи, изчаква в друго помещение денят Х, че ще си пречим. Аз лично не му харесвам тези черните гумени топчета дето седят горе високо и държат решетката, но мъжа ми ще ги смени с нещо по прилично. Другият недостатък е че над чекмеджето няма таван, т.е това което крие дрехите е фазера който държи матрака. А както знаеш има опция да се мести на 3 нива. Като вдигнеш матрака на 2 или 3 ниво чекмеджето остава без таван и това за мен е проблем, но поправим. Мъжо ще оправи  Laughing . Иначе изглежда точно като на снимката, може да стане на люлка ... абе както си е описано. На нас ще ни свърши чудесна работа, много е компактно.
T_e_A май май ако стане нещо такова, срамът ще е неизбежен  newsm62
barabar, дано новините да са хубави Simple Smile

# 174
  • Мнения: 1 207
flor4eee, определено ме шашна, ама утре ще кажа на ЖК;

Нееее, не се шашкай, както казах, никак не ми беше това целта. Аз се бях шашнала по подобен начин, отидохме при доки, казах си по-добре едно излишно разхождане, отколкото да не отидем на време, та тогава ми каза той, че водите можело да изтекат по малко, което се случвало, ако мехурът се спука в горната част (ако се спукал в долната - изтичали наведнъж).
Иначе самото раждане, когато започна, се почна със ставането сутрин. Нормално било през нощта да е по-голяма суша  Wink (в крайна сметка си в легнало положение), а като станеш да изтече каквото се е насъбрало. Протекох него ден още няколко пъти. Извадиха бебока в вечерта в 10. Помня, че му вземаха кръв за изследвания, за всеки случай, да се уверят, че всичко е наред. Щото водите като изтекат наведнъж се знае кога точно са изтекли, но като е така малко по малко, не може да се каже точен час, от който да се засичат 24 часа, в които да се извади бебето.

# 175
  • Горна Оряховица
  • Мнения: 175
Момичета някой може ли да ми даде малко инфо за шишетата и бибероните на Nuby. Май към тях съм се ориентирала, но не знам нищо за марката newsm78

# 176
  • Мнения: 21
Здравейте,момичета Simple Smile. Имам въпросче,вчера бях на ЖК и доки ми назначи изследвания.Тази сутрин отивам и лаборантката ме пита какъв бил проблема.Нищо не схванах понеже вчера,лекаря не спомена да има нещо тревожно. Първо ми взеха кръв от вената (сутринта),после в 11.30,но от пръста и сега в 14.00 пак. Било изследване за диабет но никога не са ми правили подобно,за това и ми стана интересно.Ако на някоя от вас е правено нещо подобно,моля да сподели подробно.До момента винаги кръвната захар ми е била в нормите и ми е чудно кадво се случва.Единственото за,което спомена,че в картона ми е отбелязано,че имам баба и леля с диабет.Може да иска провери дали не е наследствен,и аз не зная. Thinking

# 177
  • Мнения: 65
Момичета някой може ли да ми даде малко инфо за шишетата и бибероните на Nuby. Май към тях съм се ориентирала, но не знам нищо за марката newsm78

Гери, аз по принцип бях против пластмасовите шишета, но след като видях тези на Nuby, май ще размисля. Имат едно сравнително ново, силиконово, което много ми хареса. Самото шише е супер меко и гъвкаво, определено ми допадна. Дават го BPA free, дано да е така. Тук има информация за този модел, както и за други продукти на тази марка http://nuby.bg/index.php?lnk=MDA1MDAxMDAxMDAw

# 178
  • София
  • Мнения: 48
аз миналата седмица прозвъних повечето болници за да се запиша  за деня на отворените врати, но се оказа че свободни места има чак за края на Октомври. Е записах се и за тогава де, ако не съм родила ... Най-ранния ден беше за Тина Киркова на 27.09. Така че който иска да се записва да побърза.
И момичета  няма ли да ходите на лекциите на 9 месеца да се запознаем и там. Аз няколко пъти питам но все оставам без отговор.

потвърждавам, че за МД и Тина Киркова няма места за групите за посещения в следващите три седмици - поне така ми казаха по телефон. от Тина Киркова не можаха да ми дадат информация за дните за октомври и препоръчаха да се обадя след 25 септември за записване.

katrin7, тъй като аз по-рано проявих интерес за това как протичат принципно тези срещи и кои теми ви се струват смислени, си мислех преди ден-два да ти пиша ... е, как е?

времето не ми е удобно и затова не мога да идвам, но след някоя седмица ще имам възможност и се чудех къде да отида.

отделно видях, че Хипп правят училище в един софийски хотел в съботни дни - някой има ли повече информация?


# 179
  • Пловдив
  • Мнения: 392
Току-що се завръщам от ЖК, ей голяма жега е навън; сега ме гледаха само на ехограф - водите ми били в норма, НО ме притесни друго - видях резултатите от ехографа като обобщение и някои от показателите показваха 29 г.с, 30г.с и се притесних да не изостава бебето, питах я няколко пъти всичко наред ли - вика добре е бебето, нямаш контракции, но тя се загледа доста в листчето и почна да о сравнява с това от преди месец, сега ми е едно много свито на душата Rolling Eyes
на 26.09 ме викат за болничния, щото ми е от 22.09, но е почивен ден, тогава щяли да ми дават всички документи за раждането и да ми взимат секрети, цитонамазки и полагащите ми се изследвания; тогава ще намалим магнезия , за да не съм преносила;
а бебето си се движи, даже риташе по време на прегледа

ей, вместо да се кротна, се притесних повече Confused

Общи условия

Активация на акаунт