Каква пералня

  • 849 316
  • 6 188
  •   1
Отговори
# 2 640
  • Мнения: 1 334
Ако може и на мен.

# 2 641
  • Мнения: 1 597
Ха-ха, Милитана, щом на теб ти трият мнеията, заради неблагонадежден рекламодател, то какво остава за останалите. Но пък аз май се досещам , че се касае за сервизиращите АЕГ и Електролукс. Е форумът на БГ -мама започва да разочарова, ако подвежда участниците си, за да спаси някой не лоялен рекламодател. Laughing

# 2 642
  • Мнения: 19 523
Ха-ха, Милитана, щом на теб ти трият мнеията, заради неблагонадежден рекламодател, то какво остава за останалите. Но пък аз май се досещам , че се касае за сервизиращите АЕГ и Електролукс. Е форумът на БГ -мама започва да разочарова, ако подвежда участниците си, за да спаси някой не лоялен рекламодател. Laughing
Правилно се досещаш  Wink Но пък толкова ЛС ми се изсипаха с молба да си повторя отзива, че солено им излезе триенето! И в крайна сметка ако не сме свободни да споделим тук впечатления от определени търговци, какъв е смисълът на форума? Цяла тема има с черен списък, ако и тя е "редактирана", здраве му кажи.

# 2 643
  • Мнения: 1 597
Жалко, ако това стане и съсипят хубавия форум. Напълно си права Милитана. Все пак благодаря за неказаните думи. А модераторите да се досетят , че когато едно събитие се засекрети, то логично става най-популярното и най-обсъжданото. Така, че не да не си купуваме АЕГ и Електролукс, ако не искаме да страдаме от сервиза им.

# 2 644
  • Балчик
  • Мнения: 9 219
О, налагат цензура. Кофти. Нали знаят, че един недоволен клиент ще каже на много повече хора, от колкото един доволен.

# 2 645
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
А от тях коя е с най-добър сервиз?

Бих била прострастна, та не мога да дам конкретно мнение.
Бош и АЕГ, ако са в ценови клас до 700-800-900лв. също са в ниския клас.
Въобще всеки ден се разочаровам от все повече марки и уреди. Последно от вградени МВ фурни.
А днес от "любимите" ми прахосмуци Зелмер.


# 2 646
  • Мнения: 7 779
Въобще всеки ден се разочаровам от все повече марки и уреди. Последно от вградени МВ фурни.
А днес от "любимите" ми прахосмуци Зелмер.
нали знаеш ,че трябва да има производство и пласиране на продукцията ?
никой няма интерес да прави нещо "вечно".  Laughing
АЕГ, АБС, ХYZ .... все едно е.

# 2 647
  • Мнения: 19 523
Въобще всеки ден се разочаровам от все повече марки и уреди. Последно от вградени МВ фурни.
А днес от "любимите" ми прахосмуци Зелмер.
нали знаеш ,че трябва да има производство и пласиране на продукцията ?
никой няма интерес да прави нещо "вечно".  Laughing
АЕГ, АБС, ХYZ .... все едно е.

Е, да не забравяме, че при Шани ходят развалените уреди, за такива, които работят безотказно дълги години тя няма инфо, така че гледната точка тук е малко субективна. От това че има прахосмукачки Зелмер в сервиза за поправка далеч не значи, че маркате калпава, както и за другите уреди важи това.

# 2 648
  • Вече с постоянно местожителство на село...
  • Мнения: 408
Здравейте, какво ще кажете за промоцията в Технополис на пералня BOSCH WAK 20200 дали си заслужава, и има ли някой който да притежава този уред. Вижда ми се ок като програми, обороти и пране. Моля дайте мнение, хем че искам да се отърва от старата пералня.  Praynig

# 2 649
  • Мнения: 48 028
Оф, аз понеже имам още около месец време да си избирам пералня, ще досаждам още...та значи знам какво е инверторен двигател, ок, обаче нужно ли е да държа на него или не...ако пералнята е ок като функции, които искам, голям минус ли е обикновеният двигател?

# 2 650
  • София
  • Мнения: 16 208
Оф, аз понеже имам още около месец време да си избирам пералня, ще досаждам още...та значи знам какво е инверторен двигател, ок, обаче нужно ли е да държа на него или не...ако пералнята е ок като функции, които искам, голям минус ли е обикновеният двигател?
Зависи колко те притеснява: звукът; издръжливостта на ремъците и лагерите.

# 2 651
  • Мнения: 1 334
Оф, аз понеже имам още около месец време да си избирам пералня, ще досаждам още...та значи знам какво е инверторен двигател, ок, обаче нужно ли е да държа на него или не...ако пералнята е ок като функции, които искам, голям минус ли е обикновеният двигател?
Зависи колко те притеснява: звукът; издръжливостта на ремъците и лагерите.
Т.е. пералните с инверторен двигател са по-тихи и издръжливи, така ли? Мен  шума не ме притеснява чак кой знае колко - не че не искам по-тиха Simple Smile

# 2 652
  • София
  • Мнения: 16 208
Bongo, помагай!!! Аз каквото и да обясня, ще си е моето женско неинженерно обяснение, което в крайна сметка ще се сведе до: "аз така съм го разбрала, когато са ми го обяснявали майсторите", и "много е тиха и не ми се е разваляла", което е относително субективна преценка.

# 2 653
  • Мнения: 7 779
какво да помагам като не съм запознат напълно с тези инвертори  newsm78
че са по-тихи  това е ясно. но защо да са по-издръжливи ???

# 2 654
  • Мнения: 6 003
Снощи и аз попитах ММ има ли представа с какво толкова са по-добри тези мотори, и според него(не мога да твърдя дали наистина е така) са по-икономични, защото по-рационално използвали енерията  Rolling Eyes Нещо от сорта, че нямало големи загуби и по-голям % ел. енергия се оползотворявала отколкото при обикновения. Все пак, човекът няма техническо образование и май това е информация, която е чувал оттук-оттам, не знам до колко е правдоподобна  Rolling Eyes

Общи условия

Активация на акаунт