Отговори
# 675
  • Мнения: 21 201
Сестро, ти всеки ден се пременяш, браво. Hug
Да Ви кажа какво ми се случи.
В една друга тема ме попитаха от кой филм ми е подписа, защото много ги разсейва, като го гледат и, че  много и харесва как актьорите се гушкат и цункат на подписът и аватарът ми. Та мисълта ми е, че аз няма да се преобличам, а ще си остана със старите дрешки, защото едното ми подписче е любимата снимка и на ФЕмир.

# 676
  • Мнения: 21 201
Ейййй, Вие май забравихте, че Фери вече му врътна една тортичка и той предпочита нейната. Joy
Казвам Ви, че да не се разкарвате напразно, а аз да Ви мисля по пътищата. Joy

# 677
  • Варна
  • Мнения: 8
Наде, аз не виждам подписа ти... newsm78 само при мен ли е проблема?

# 678
  • Мнения: 1 309
Наде, тя Виленцето за тортички напира, ние с кака Снежка друг подарък сме му подготвили, който Фери не му е дала все още. Mr. Green

# 679
  • Мнения: 21 201
Дани, подписът ми се чалдисва от време на време. Играем си с него на тука има, тука няма. Ще се появи, не може да избяга от мен.

# 680
  • Мнения: 56
Наде, аз не виждам подписа ти... newsm78 само при мен ли е проблема?
И аз съм така днес цял ден ми зареждат трудно на всички подписите

# 681
  • Мнения: 21 201
Наде, тя Виленцето за тортички напира, ние с кака Снежка друг подарък сме му подготвили, който Фери не му е дала все още. Mr. Green
Разбрах Ви лелче, какви подаръчета, ще му дадете, но нали Виленцето ни е мъничкото отроче, то врътка торти, но не я подценявайте със сестра си, че току виж Ви изпреварила. Joy

# 682
  • Варна
  • Мнения: 8
Виле и твоят не виждам...на другите и моят се виждат.... newsm78

# 683
  • Мнения: 180
Сестро като съм гола и викам чякай да са облека и тъй HugЕй ма на с нови дрехи в очакване на новата серия.

# 684
  • Мнения: 180
Ние май скоро ще изпишем темата newsm78 Simple Smile

# 685
  • Мнения: 21 201
Сестро като съм гола и викам чякай да са облека и тъй HugЕй ма на с нови дрехи в очакване на новата серия.
Добре си се пременила сестрице, но мнооого ти е отчаян подписа нещо, чак на мен буца ми засяда в гърлото, като го гледам. Дай нещо, по така...

# 686
  • Мнения: 56
Виле и твоят не виждам...на другите и моят се виждат.... newsm78
Явно е от сайта където са качени ,случва се утре ще се оправят  Mr. Green

А така Наде ,кажи им на лелите ми  Whistling Whistlingможе и да ги преваря  hahaha Joy hahaha Joy
Къде е Тинчето  newsm78 newsm78

# 687
  • Мнения: 1 309
Сестро като съм гола и викам чякай да са облека и тъй HugЕй ма на с нови дрехи в очакване на новата серия.

Маме, бомба си. Hug

Сладури, аз ви пожелавам приятна вечер. Дано утре се прибера навреме за серията, но ако не успея Наденцето обеща с бели буквички да ни каже за по - важните събития. Hug

# 688
  • Мнения: 21 201
По-добре да я изпишем темата, че я си предсавете това да се случи утре по време на серията-едни тук, други в новата тема. #Crazy

# 689
  • Мнения: 21 201
Сестро като съм гола и викам чякай да са облека и тъй HugЕй ма на с нови дрехи в очакване на новата серия.

Маме, бомба си. Hug

Сладури, аз ви пожелавам приятна вечер. Дано утре се прибера навреме за серията, но ако не успея Наденцето обеща с бели буквички да ни каже за по - важните събития. Hug

Обещавам лелче, че след серията с бели букви, ще я преразкажа специално за теб и сестра ти, а и за всички които няма да могат да я гледат. Лек път.Hug
Сестричке, не ме разбирай грешно-подписът ти ми харесва, но ми става мъчно, като гледам Емир. Hug

Общи условия

Активация на акаунт