Отговори
# 690
  • Варна
  • Мнения: 8
На Надето подписа се появи..но на Вилито още е избягал някъде.... hahaha hahaha hahaha

# 691
  • Мнения: 1 303
Благодаря, Наденце. Hug

Хубава вечер на всички от мен!  bouquet

# 692
  • Мнения: 21 201
Дани, не се тормози с тези подписи, ще се появят, здраво сме ги хванали. Joy

# 693
  • Мнения: 21 201
Лека вечер Зори. Hug

# 694
  • Варна
  • Мнения: 8
Лека нощ на лягащите...аз ще гледам Фатмето и тогава лягам...Приятна вечер на всички...

# 695
  • Мнения: 21 201
Другата ми щерка Тинчето никаква я няма днес.  Sick
Да не е тръгнала с Вас лично да честити РД на Чаги?
 Лека нощ и от мен, че ако знаете колко зимнина ми мина днес през ръцете, скапана съм. Hug

# 696
  • Враца
  • Мнения: 791
Аз също ще гледам Фатмето и си лягам  Hug
Лека нощ на всички  Hug

# 697
  • Мнения: 0

Hug
Това момче се влюбил в Хазал и навсякъде търсил тел.номер на Хазал.Момчето е футболист PeaceА Чагатай си имал някаква връзка но още не я назовали Peace

# 698
  • Мнения: 8 549
Добре де добре Mr. Green , хайде ела с нас. Ние с кака уж случайно Whistling ще те изтърсим някъде по пътя. hahaha

 hahaha hahaha hahaha
Ще я изтърсим...знаеш при кого. Joy Joy Joy

Наде, тя Виленцето за тортички напира, ние с кака Снежка друг подарък сме му подготвили, който Фери не му е дала все още. Mr. Green

smile3508

Систър, лека нощ.   bouquet Лека и на всички, които си лягат. Hug

# 699
  • Мнения: 0

Последна редакция: чт, 22 сеп 2011, 21:58 от m_l_s

# 700
  • Мнения: 56
Добре де добре Mr. Green , хайде ела с нас. Ние с кака уж случайно Whistling ще те изтърсим някъде по пътя. hahaha

 hahaha hahaha hahaha
Ще я изтърсим...знаеш при кого. Joy Joy Joy

Оле гледай я ти пак се захвана с мене  Crossing Arms при онзи да не сте посмели да ме изтърсвате  Naughty  Joy Joy Joy ще ви изкажа този път на Мамето си  Crossing Arms hahaha hahaha

Хати здравей  Hug

# 701
  • Мнения: 54
Честит празник на всички!  bouquet

Габи, и на теб по-специално Hug Желая ти здраве, мн любов и хора около теб, които да те карат винаги да се усмихваш.  bouquet /Габи, много загадки, много нещо Laughing обаче свикнах да ги разгадавам  Rolling Eyes/

Оххоо, систърките на рд без мен а Thinking hahaha
Аз още от сега мисля да потеглям Whistling, докато оправите въпроса с подаръците Mr. Green








# 702
  • Мнения: 0
здравей Виле Hug

# 703
  • Мнения: 54
Лека вечер! Hug

# 704
  • Мнения: 21 201
Легнах си, а нещо сън не ме лови и реших да надникна и кого виждам на балкона Тинчетооо, Сиси, Хати. С Вас не съм се засичала, здравейте. Hug

Общи условия

Активация на акаунт