Отговори
# 60
  • София
  • Мнения: 13 206
Здравейте мами,извиних се на Чин за притеснението,моля за извинение и Вас -не това беще целта ми.Просто нямам никаква възможност да пиша ,даже сег а пиша с една ръка.Чета по диагонал и даже все още не  съм влизала да разгледам снимките.Извинете ме отново.

А ти защо искаш да пишеш в тази тема?

Чинче, просветна ми малко. Сашата ми разигра нервите, че си затрила якето в училище. Питала Ани дали е била с яке и Ани била категорична, че Саша е била с яке сутринта. Като се прибрахме и двете якета висяха на закачалката  Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Еййй, заболя ме главата, щото яхнах метлата Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Иначе сега съм по-добре. Чакам Ники да се прибере, да къпем беба и да се хоризонтирам. Днес на всичката гадост успях да свърша всичко за деня важно  Wink

Китенце радвам се за Дарка! Памперса го сменях с тоя на ДМ. В Бургас има ли ДМ? Аз останах адски доволна. Едновременно бях купила ДМ, На ЛИДЛ и на Памперс. Тоя на ДМ не проппусна нито един път и има два вътрешни ластика. На Ралка й става 3-ка, ама Дара може да е за 4-ка. Според мен ние ще сме на 4 следващия път като купувам

# 61
  • Мнения: 79
Цвети, три пъти четох докато схвана какво искаш да кажеш  Mr. Green

Кити, да не съм те чула да се оплачеш от детето, много си е добре даже.

Ваче, бързо възстановяване, опитай да си починеш ако можеш.

Чин, много хубав тоз Никола, пу пу пу .

Аз се чувствам адски изморена. Почнахме от миналата седмица 90 дневната диета с моя мъж, но на мен нещо не ми понася. В голяма чуденка съм дали да продължа. Преди да забременея с Вени я пазих и нямах проблем, сега не знам какво ми става. Ще карам до края на тази седмица и ако е все така ще спра.

# 62
  • Мнения: 141
Сега по-адекватно ще се включа.
Днес при мен много мрънкащо  заради ваксините Confused Мартин спа три пъти за по час и половина,но като е буден постоянно сме гушнати и въпреки тва мрънка,едно такова жално чат пат преминаващо в рев.
Хеленче,мерси че питаш  Hug Младежът е наддал само 500гр и 3см,аз естествено се сдухах доволно...педи не пропусна да направи коментар,че не му стига,а в последствие като ме поразпита и разбра,че той вече се върти по корем и постоянно е в движение каза,че явно има кърма ,но той ще си върви слабичък.Е не ме успокои..притеснена съм...не искам да върви на долна граница,сега мисля план как точно да го угоявам  Mr. Green Ама не е лаком бе,хич даже,държи си 3 часа,прави големи паузи...Ама наистина на фона на повечето 7кг юнчета тук,той направо си е слабушко с неговите 5550гр.
Моята дипломна върви да...сега е при доцента за проверка на първия етап..и ако вс е ок продължавам с 2ия,който е по-бързия и до седмица трябва да съм готова.А дано де : )))) Praynig
Браво на Алексчето за мерките.Да го нацелуваш от мен  Hug

Чин,Нико как е хвръкналлл..физиономийката му е друга вече,пу пу пу  Hug

Ваче и аз май няма да стигна до шипета,ако всичко върви по план..вода не давам или чай,а за после си имаме чаша на Ливърпул,а шишетата беше първото,което купих за бебо и то цял голям авентски комплект взех. ooooh! Бързо оздравяване и да не й се караш на Саша много  Simple Smile

Кити радвам се,че мина и при вас ваксината,че ти толкова искаше,сега сигурно си и отдъхнала. Hug

Еййй..ама месечинки си имаме днес беее...да са живи и здрави Нико и Явор...целувкиии по много  Heart Eyes Heart Eyes

# 63
  • Мнения: 49
ВАЧЕ, не са ли доста дебели тези от ДМ?

Възможно ли е Дара да е отпусната от ваксините?

# 64
  • Мнения: 0
Възможно ли е Дара да е отпусната от ваксините?
Напълно. По-сънена и да няма апетит също. При нас особено след първия прием драстично загуби апетит Катето, проспиваше си времето за хранене и дневната дажба от 700-800 падна на 550... Но на другия ден всичко си беше Ок.

# 65
  • Мнения: 2 837
Добър вечер Simple Smile
Ваче, почна купонът при вас значи, тая Саша Simple Smile Дано по-бързичко се почувстваш добре ти,  Hug
Кити, напълно е възможно да е по-отпусната Дара от ваксините - дори хепатитната му влияеше на Явор така. Много да я нацелуваш милата душица!
Пао, прекрасен е Мартин  Hug
Хеленче,  голяямо момче си имаш, браво!
Цвет,  hahaha
Сладки сънища и послушни бебоци!!!

# 66
  • Cyprus, Пловдив
  • Мнения: 770
Volna peperudka и тук няма крема сирене,аз го правя с Филаделфия и е екстра  Peace
Хахаха  hahaha hahaha hahaha Цвети,аз съм малко БГ реолтан,след няколко прочита схванах  hahaha ама подбирай ги малко тези сладка,недей така наред  Laughing  Hug

# 67
  • София
  • Мнения: 13 206
ВАЧЕ, не са ли доста дебели тези от ДМ?

Възможно ли е Дара да е отпусната от ваксините?

На памперс изглеждат по-скосени и по-меки. Обаче нна Babylove  са по-хубави. Вземи един пакет и пробвай, ама 4-ка. Има и едни по-скъпи еко се водят. Аз смятам да взема на ДМ тоя път, защото нито един не ми е пропускал откъм гърба, за ралзика от Памперс. Да ви кажа днес Ралка пак не беше акала, ама не даваше вид на много изтормозена. Вечерта се изака, акото жълто, но с консистенция на каша, доста гъстичко сравнено с досегашното. И не миришеше  Rolling Eyes
Аз се озадачих честно казано, защото не помня много добре при Саша как е било, много ми е далеч 8 г.  Wink На Памперс какво като са по-тънки.. като се напълнят с урина и бебето се изака ела да видиш от къде не прелива  Rolling Eyes

Дара може да е отпусната от ваксините.

Момичета ще ме простите и няма да се сърдите, ама ще махна моите снимки от снимка.бг. Ще ги гледате във фейса, защото там аз контролирам кой ще влиза в профила ми.  Wink Само от срещите няма да се махам  Crazy

Ана2 купонът при нас отдавана е почнал. Днес оповести, че се е целувала със съученичка 'както се целуват момче и момиче" Shocked Аз я питах "И как беше?" Laughing Laughing Laughing Викам, не може да е като момче и момиче, защото сте момичета. Опитвам се да запазя самообладание, защото знам, че е нормално, но въпреки всичко се чувствам леко смутена  Embarassed То не бяха драми с момчета, целувала се с момиче.. ужас, ужас....

Последна редакция: вт, 20 сеп 2011, 22:13 от Vache

# 68
  • Мнения: 445
ПаО, моля те да не се притесняваш за Марти - добре си е детето, я колко е пораснал. Видях го на снимките, много си е добре даже. Той сигурно си е по-подвижена например, Алекс не се върти по корем още, прави опити, но е слаба ракия  hahaha. Има го това при по-големите бебенца, че са по-мързеливички, моето дори главата си не държи като хората. Така че, не се сдухвай, важното е, че детето е здраво и подвижно  Hug. Успех на дипломната Wink
Кити, спокойно, Дара е така заради ваксините - и Алекс е такъв цял ден, все едно нищо не му се прави, но дадох малко Панадол, сега спи с вдигнати високо ръчички. Дано мине нощта без проблем при вас и при нас Simple Smile.Май ти беше слагала Ротарикс на Дара - ако е така, моля те, пиши ми на лични колко струваше и как я даде?/ ти ли беше или някоя друга мама  newsm78/
Ваче, не че нещо, ама тая Саша направо ми е влязла в акъла много  Laughing. Не се карай на детето - сигурна съм, че не е нарочно Wink. Ти по-добре ли се чувстваш?
sela_wi, защо не си доволна от 90 дневната? Не сваляш килограми или не ти влияе благоприятно?
Магнетче, установи ли се от какво са обривите? Дано минат по-бързо  Peace

# 69
  • София
  • Мнения: 13 206
Хеленче, по-добре съм. Взех Осцилококцинум. Като бях бременна ми действаше добре, въпреки тоталното ми неверие във всякакви хомеопатии  Confused

На Сашата какво да й се карам.. тя вече е имунизирана. Щото аз много крякам... Свекърва ми разправя как така по същия начин навремето майка й я е пердашила и много е викала. Тя (свеки) си викала на акъла "Абе нека бие, ама поне да млъкне и да не крещи"  Grinning Grinning Grinning Те са същата зодиалкална комбинация "Водолей-Овен"  Crazy

# 70
  • Мнения: 2 456
ПАО, моля те, не се шашкай.  Naughty Какви са тези номинации най-едро, най-дребно бебе, няма такива неща и моля ви, не сме на състезание!  Hug
Важното е, че Марти е добре, жив, здрав и усмихнат, килограмите нямат значение. Хора, не сме по калъп, че и бебетата да са ни по калъп, абсолютно съразмерен си е, нямаш място за притеснение, няма да ги правим мечки тези деца...  Hug   bouquet

Ваче, Овен ли е... имам и аз едно такова рогато у дома.
Аз пък не знам защо си мисля, че е мъничка още да се целуват, или аз съм изостанала  Rolling Eyes Моята първа истинска целувка беше на 14,   Embarassed а с момиче още не съм се целувала (задръстенячка  Twisted Evil)  Mr. Green

Кити, да, възможно е.
Дано мине леко нощта.

# 71
  • Мнения: 445
Чинче, все си мисля, че поколението ни беше друго... Сегашните деца хич не ги разбирам, но да видим нашите като пораснат какви ще ни ги друснат  Laughing
Ваче, готина е малката, ама не ти е лесно  Hug

# 72
  • Мнения: 49
ПАО, ти никак не си едра, как искаш Марти да е колкото Дара, предвид 2-метровия й татко- ясно е, че децата са различни, пък и мен все ме укоряват, че угоявам детето  Wink (БЮТИ, ЧИН- с най-добри чувства  Heart Eyes), а за състезанието- няма такова нещо, просто е добре да имаш мерило- мисля, че най-добре е златната среда, но Дара не е в нея, очевидно е...

ВАЧЕ, мисля, че Саша те провокира newsm78 и те тества, плюс това, че се опитва да привлече вниманието ви, тя е много умно дете. За памперсите- ще взема да пробвам тези от ДМ...

ХЕЛЕН, МАМА АНИ е слагала на СИСИ Ротарикс, на мен заради късния прием на задължителните ми препоръчаха да свършат те и тогава newsm78 Струва 350 лв. и се приема през устата 3 приема, но първите 2 могт да са наведнъж, ако са към 6-тия месец.
Дано наистина Дара, Алекс и всички останали малчовци да понесат леко ваксините Praynig

# 73
  • София
  • Мнения: 10 698
Магнетче, установи ли се от какво са обривите? Дано минат по-бързо  Peace



Ами не,дори да е алергия не може да се разбере със сигурност..по-натам...важното е че сега минават,после с подходяща козметика ще се надявам да е ок Simple Smile

Ваче,пробвах памперса- не можах да преценя дали е ок,че имаше само пиш Simple Smile
А междудругото мина вече на номер 4. А ти дано си по-добре.

# 74
  • София
  • Мнения: 13 206
Ваче, Овен ли е... имам и аз едно такова рогато у дома.
Аз пък не знам защо си мисля, че е мъничка още да се целуват, или аз съм изостанала  Rolling Eyes Моята първа истинска целувка беше на 14,   Embarassed а с момиче още не съм се целувала (задръстенячка  Twisted Evil)  Mr. Green
Овен е, ама много по-различен от твоя овен, Моите братя са на 28 март  Grinning и нямат нищо общо с жените Овни, от които изобилства семейството ми  Twisted Evil
А защо ли и аз си мисля, че е ранод а се целуват, ама май не е.. Акселерацията върви с пълна сила. Сега я наблюдавам и е много неуправляема Rolling Eyes Да не говорим, че моята реакция е от огромно значение за последващите й действия. Аз накрая казах,ч е явно й е вече време да прочете момичешката книжка (имаме една за половото възпитание). Та ще видим дали и кога ще чете, Засега принтера бълва задачи по математика от състезания и смятам да й затъкна мозъка така, че да не мисли за глупости  Twisted Evil

Китенце, тя ни провокира, ама ние сме железни  Crazy

Магнетче, другия път ще ти дам пак да пробваш не на пиш...  Mr. Green Mr. Green Mr. Green
Аз съм по-добре... ще видим утре как ще е. Лека нощ на всички! Hug

Последна редакция: вт, 20 сеп 2011, 23:44 от Vache

Общи условия

Активация на акаунт