Бременни майки в чужбина - 38 тема

  • 33 841
  • 731
  •   1
Отговори
# 705
  • Мнения: 9 905
честита дъщеря, тити-пити!   bouquet
Еванджелина, честит син и на теб!   bouquet
да са ви много здрави, това е най-важното!

asyalein, можеш ли да ми кажеш повече какво ти разправи онзи продавач за черния и зеления чай? Много обичам, сега гледам да не пия всеки ден, да ги редувам, но все ми се пие...

# 706
  • Мнения: 1
Здравейте на всички бъдещи мами,
Бих искала да вляза във вашата група! Аз съм Nounours оригинално от София, но от 10 години живея в Канада, в Торонто. Очакваме нашето първо момиченце през март месец!

 Stuck Out Tongue

# 707
  • Vaudreuil Canada
  • Мнения: 2 609
Честито бебче на Еванджелина. Да носи много радости на родителите си.

Nounours добре дошла в отбора Simple Smile мога да те поканя и в канадската тема.

Аз съм в дилема ако бебо се роди на термина си (23-ти) каква зодия ще е - половината хороскопи пишат везни другата половина скорпион  newsm78

# 708
  • Мнения: 9 905
аз знам, че  е първи ден на скорпиона. Учителят ми/с главна буква/, който ми е оказал голямо влияние като студентка, беше роден точно тогава - голям чешит, голям професионалист, много магнетичен човек, всички драпаха да бъдат в класа му.
По принцип, не че се занимавам със зодии, но имам много познати, родени в последната седмица на октомври, и са много читави хора, с чувство за справедливост, работливи и верни приятели.

# 709
  • Мнения: 279
6emet,az kato rajdah tryabva6e da mi se nasro4i sekcio za oktomvri i mnogo durjah da e sled 24 4e iskah da e skorpion4e  kato ba6ta si,i kogato doctora mi go nasro4i na 24,purvoto ne6to me popita dali sme hvanali zodiyata;)uspeh i stiskam palci! Hug

# 710
  • Мнения: 30
шемет днеска е последния ден на везните, по този повод да ви почерпя виртуално за рожден ден на мъж ми днес  Heart Eyes От утре са скорпитата  Wink

Все забравям да попитам - какво ли става с Мимикаплан?

# 711
  • weiter, weiter, ... weiterstadt
  • Мнения: 18 076

asyalein, можеш ли да ми кажеш повече какво ти разправи онзи продавач за черния и зеления чай? Много обичам, сега гледам да не пия всеки ден, да ги редувам, но все ми се пие...

черният и зеленият чай извличат калция от костите и затова не се препоръчват при бременност  Peace
канелата предизвиква контракции, останалите неща, които написах съдържат етерични масла, които оказват влияние върху плода, ако се употребяват постоянно.
еднократно е ок  Peace - аз понякога имам пощенка за определени подправки - люто, черен пипер, канела, кардамон или джинджифил и готвя нещо с подправките, които ми се ядат, защото смятам, че след като ми се ядат значи тялото ми има нужда от нещо...

Nounours
, добре дошла и лека бременност  Hug

днес е ужасен ден  Rolling Eyes
не само, че съм на гости на свеки, която ме изнервя, ами и от студа тук постоянно ми се прищипва нерва и умирам от болки в гърба...
в един от пристъпите, очите ми пълни със сълзи от болка, тя ме пита какво ще вечерям, все едно от това зависи оцеляването на света !!!!!!!!!!!!  #Cussing out
утре сутрин си отиваме и се надявам това да е последното посещение за тази година  Blush

# 712
  • UK
  • Мнения: 134
Привети мили момичета,
прилежно изчетох всичко, което сте писали през последните 10тина дни, за да ви "настигна".
Колко прекрасни новини: Хирсен, Вихра, Тити-пити, Еванджелина, добре дошли на малките ви съкровища  baloni Да са здрави, щастливи и много късметливи Полина, Венелин, Ивайла и Даниел  Hug
Хирсен, чудесно и увлекателно разказваш. И аз чаках разказа ти с нетърпение, а на снимките малката е разкошна  Heart Eyes

Ние преди три дни се върнахме от ваканция в Анталия, където изкарахме прекрасно. Прогнозите даваха само два-три слънчеви дни, но като че ли всички природни елементи се бяха наговорили и ни подариха много слънце, топло време и възможност по цял ден да сме на плажа и да се къпем в морето. Турците хранят вкусно и обилно, та и  килогромчета качих, от което съм много доволна /при мен притеснението беше, че не качвам кг./ Полетите - 4 часови, минаха без проблемно, турците обаче не ме пускаха да минавам през металната врата, въпреки че бях чела, че тя не е рентген и не е опасна за бебето, изобщо бяха много мили хора. Бях единствената бременна гугутка в комплекса и малко се чувствах като на изложение. Мисля че и на бебока много му хареса ваканцията. Оказва се, според една информация в Интернет, че съм хванала последния момент преди да се наложи бележка от лекар, че мога да летя - 27 г.с. - другаде съм чела, че до две седмици преди термин някои авиокомпании допускат бременни на полети та не знам каква е истината. Както и да е - извадихме късмет  Peace
Сега вече си сядам на д-то и отделям по-сериозно внимание на приготовленията за бебока, щото съм до под кривата круша с набавянето на необходимите неща.
С пожелания за прекрасен неделен ден утре   bouquet

# 713
  • Мнения: 2
Ето ме и мен пак Simple Smile
Тити - пити Simple Smile Честито дъщеричка  Hug

Еванджелина, честито син!!!

Да са ви живи и здрави, да имат невероятно детство с много усмивки и "по-малко" бели Wink

Hrisen мерси за информацията, вече даже си го преведох и си го съхраних като файл да го рапечатя и на мъжа ми.  newsm59 на твоят мъж - да те слуша и обича още повече Wink

Nounours добре дошла при нас  Hug

Шемет с теб сме, леко раждане ти желаем и скоро и твоя разказ да е тук.

Ние вече официално сме семейство Simple Smile  Виртуално се почерпете за нас ...
Подписването мина добре, бяхме в много тесен кръг, така или иначе не се чувствах особено добре напоследък, пък и пак ми се появи зацапване, та гледам да си почивам повече, макар че тази седмица не ми се размина пътуване насам - натам да вършим задачки.
На всички желая един прекрасен неделн ден !!!


# 714
  • Vaudreuil Canada
  • Мнения: 2 609
Хирсен да ти е жив и здрав мъжа и да те слуша много  Wink

megipo Честито! Да се обичате много и дълго!

А от мен разказ не чакайте - няма да стресирам аудиторията я  Mr. Green

# 715
  • Мнения: 9
И аз не съм се включвала от доста време. Честито на Вихра, Тити-пити  и Еванджелина! Да са ви живи и здрави малките бебчета! Възстановявайте се бързо!
Хирсен, да ти е жив и здрав мъжа!
За чайовете съм чела, че може да се пие само от шипка, липа и лимон. Ето и няколко линка, ако ви се чете  Hug http://www.mama.no-meat.org/link_pregnancy/tea/ http://www.biberonbg.com/info/herbs_and_pregnancy.htm

# 716
  • Мнения: 2 472
Честити бебенца на Тити-пити  и Еванджелина!  bouquet

Nounours добре дошла! С теб сме с близки термини като че ли?

# 717
  • Калифорния, САЩ
  • Мнения: 5 748
Хирсен, да ти е жив и здрав мъжа, да си гледкате бебе Полина с много любов и да се радвате и на малко синьо вързопче след някоя и друга година!


Последна редакция: нд, 23 окт 2011, 00:55 от ir74

# 718
  • Калифорния, САЩ
  • Мнения: 5 748


Шемет, ти си наред стискаме палци!



# 719
  • Калифорния, САЩ
  • Мнения: 5 748
Мегипо, честито!



Момичета, съжалявам, че пращам 3 последователни поста, ама сайта не ми позволи да изпратя и трите картинки в едно съобщение  Sad Sad Sad .

Лек и успешен ден на всички ни!!!

Последна редакция: нд, 23 окт 2011, 00:54 от ir74

Общи условия

Активация на акаунт