Дългото чакане след трансфер - 8

  • 60 563
  • 741
  •   1
Отговори
# 375
  • Мнения: 123
Честито Маги искам и аз такива стойности на 28.10 леки 9 месеца newsm51 luvbed

# 376
  • Мнения: 15
Благодаря Ви много на всички. От сърце Ви пожелавам вскично да е наред и накрая задружно да си коментираме бебчетата. Стискам Ви палци момичета. Simple Smile

# 377
  • Пазарджик
  • Мнения: 368
Маги, честито!!! Лека и безпроблемна бременност до термин!
Мигра, даже и по-високо чхг на 28.10
 Стиснати палчета за всички чакащи бъдещи мамчета
Hug Hug

# 378
  • Мнения: 262
Маги,браво моми4е.Страхотен резултат.Честито и лека бременност.
Дано положителните тест4ета не спират и вси4ки скоро сме щастливи  бременни Praynig
 

# 379
  • Мнения: 730
Записвам се и аз при чакащите. 7 ден след ЗЕТ. Нещо ми се е скапало настроението, имам болки като пред цикъл. Теста ми е на 27.10.

# 380
  • Мнения: 248
Записвам се и аз при чакащите. 7 ден след ЗЕТ. Нещо ми се е скапало настроението, имам болки като пред цикъл. Теста ми е на 27.10.
Защо не си пуснеш кръвен тест още днес? Може и да ти даде вече положителен рзултат. Аз на 18.10 имах трансфер и мисля в неделя или понеделник да си пусна първи кръвен тест.

# 381
  • Мнения: 730
Вчера направих един уринен, отрицателен.

# 382
  • София, Бургас
  • Мнения: 1 727
mariana_ , много е рано за уринарен..аз имах бледа черта, а Чхг на предишния ден беше 150,  а ти искаш на шести ден да покаже..рано е за уринарен..а кръвния може да покаже вече..успех Hug

маги, честито..две пухкави човечета ти пожелавам да гушнеш след 8 месеца Laughing

# 383
  • Мнения: 730
Благодаря. Това ми е 4 опит, от третият имам едно пухкаво човече на една годинка. С нея бременност помня че правих кръвен на 12 ден, ама за уринен и симптоми....никакъв спомен нямам.
Честито  на бременелките, на останалите късмет.

# 384
  • Мнения: 15
Момичета, стискам Ви палци, но според мен изчакайте още ден-два с тестовете.

А аз преди малко се връщам от изследвания и резултата е 10-ти ден ЧГХ - 337 Simple Smile

# 385
  • София
  • Мнения: 6 232

А аз преди малко се връщам от изследвания и резултата е 10-ти ден ЧГХ - 337 Simple Smile
Shocked Браво,Маги,смело честито  и леко бременеене с близнаците  Grinning Hug

# 386
  • Мнения: 15
hristina21 , Благодаря ти мила.

Пожелавам от все сърце на всички такива резултати   bouquet

# 387
  • Мнения: 262
Maги,още веднъж 4еститои лека до края Hugстрахотен резултат.

Не ми се иска да търся симптоми,но го правя,знам,4е те не са показател за бременност,но днес 8 ден след ЕТ,не 4уствам нищо,имах първите 5 дни леки бол4ици,но из4езнаха....Маги,как беше при теб Embarassed


п.п.изтрий си кутията за входящи съобщения,пълна е.

# 388
  • Мнения: 15
Syni , аз честно казано освен дискомфорта от подуването почти нишо не чувствах, и нямах никакви симптоми за нищо. Но понеже ми беше много надут корема и понаболваше се обадих на доктора ми и той ме извика за изследвания. Затова ми направиха и теста на 8-ми ден, но да ти кажа откакто чух резултата не ми пука нито за корема нито за дискомфорта.
Според мен при всяка жена е различно, аз нямах никакви кои знае какви усещания, а виж какво излезе. Най-важното е да не се протесняваш за нищо. Всичко ще се нареди, стискам палци Simple Smile

# 389
  • Русе
  • Мнения: 571
Честито Маги Hug. Лека и безпроблемна бременност. Кога си на преглед?

Общи условия

Активация на акаунт