Какво да направя?

  • 1 787
  • 16
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 76
Благодаря Ви многоо момичета,за всички ценни съвети!
Преживях истински ужас,но не съм единствената ,кърменето за съжаление вече е минало.
Няколко дни бях с 39,5-40.0 градуса температура ,нямах кърма за изцеждане ,гърдата ми беше (все още е )синя -червена,започнах един антибиотик не подействах ,поне от втория имаше резултат,+витамин б1 .Смея да твърдя че,вече съм доста по-добре .от днес ходя на физиотерапия и се надявам всичко да отшуми Peace
Още веднъж ,Благодар на всички Ви Hug  bouquet

# 16
  • Мнения: 502
Привет от още една мама с разранено зърно на гърдата:( Не знам дали това е правилната тема за моето питане, ако не-моля модераторите да я преместят.
Та: имам бебче на 13 дни, изключително на кърмене сме, но от една седмица зърното на едната ми гърда се цепна в едното ъгълче и седи като дупчица:( След всяко кърмене се мажа с Гармастан, пробвах и с домашна мас, но не ми помага:( Раничката изглежда затворена до момента, в който трябва да ядем пак от тази гърда...Докато бебо засуче от нея е направо кошмар - много ме боли, но стискам зъби...Sad Моля, ако някой може да ми предложи вариант за излекуване, ще съм много благодарна  bouquet

Общи условия

Активация на акаунт