Петъчна - Независимо-фриволна

  • 2 762
  • 49
  •   1
Отговори
# 30
  • забравих си мисълта...
  • Мнения: 5 728
Като има толкова милиарди, защо не отиде при Д-р Енчев hahaha hahaha

Защото е наследница на BMW и ако го хареса, отиде ни доФтора, ще си останем без него. Кой после ще ни прави най-красивите жени на света??? Ще си загубим името на красавици Wink.

P.S. По воля на съдбата може би, знам ли, всички богати, са красавици като г-жа Klatten.

Цоннна, ами дай друга насока де.

# 31
  • Мнения: 170
Кой тоз доФтор, бе....тоя не е чул за Истествените продукти дето писах в една друга тема...умрЕ му бизнеса, май отдавна.... Laughing

# 32
  • Мнения: 2 216
Да, да....Има справедливост, а и понякога дори колегите на Др Енчев са немощни / справка Донатела Версаче/

# 33
  • Мнения: 12 669
Що така не потръгна темата с диамантите?

Що бе, имаше една тема, сума ти диаманти се изсипаха. Притежание на форумки.

# 34
  • Мнения: 170
Ма, как да не е потръгнала...де са, де са..дайте ги насам... Flutter

# 35
  • Мнения: 2 674
Що така не потръгна темата с диамантите?

Що бе, имаше една тема, сума ти диаманти се изсипаха. Притежание на форумки.

 Пусни ми я, да завиждам и аз Laughing

# 36
  • Мнения: 170
Пусни ми я, да завиждам и аз Laughing

Айде, сега...завиждай тихо и въображаемо като независима и фриволна жена, не издребнявай и не влизай в детайли... Laughing Twisted Evil

# 37
  • Мнения: 2 674
Лесно ти като на парижанка, ама аз съм българка и завиждам. Давайте насам. Laughing

# 38
  • Мнения: 12 669
Не помня, Цоне, пък като пуснах търсачката, излязоха 83 стр. диаманти. Може да са затрупали темата. 

# 39
  • Мнения: 170
Лесно ти като на парижанка, ама аз съм българка и завиждам. Давайте насам. Laughing
Чакай, забраЙх, че съм от ПариШ, ама че съм... Whistling Laughing Те около мен диамантите кат камЪчки, подритваш и подминаваш, с дъх на парфУН.... Mr. Green , кой им обръща внимание.... Whistling

# 40
  • Мнения: 2 674
Трещи, "Клуб Диамант" беше темата. Laughing

# 41
  • Мнения: 12 669
Лесно ти като на парижанка, ама аз съм българка и завиждам. Давайте насам. Laughing

Българка, ама от Ню Йорк. Вече завиждам. Не че Париж е зле, но сърцето ми остана в NY. Засега се очертава само да стана съгражданка на Тумба. Но пък градът ми харесва.

# 42
  • Мнения: 2 674
Ню Йорк Париж Лондон- като надпис от парфюм сме. Laughing

# 43
  • Мнения: 170
Пропуснахте Варна с празника дет не се работи.... Laughing ...НЕма брилянти, ама па ше помързелуваме, кво.... Sunglasses Laughing

# 44
  • забравих си мисълта...
  • Мнения: 5 728
Ех, за малко и аз да съм от ПариШ, ама не, даже и от КичукпариШ не съм Sad Sad Sad. Тюх д Ъ му с Ъ не види!!! Усещам, че започвам да завиждам...  Mr. Green

Общи условия

Активация на акаунт