Отговори
# 390
  • Мнения: X
Честит рожден ден на Илианка! Много здраве и щастливо детство!

Много ви благодаря за пожеланията и много се радвам, че ви е харесало клипчето  Hug. Клипчето се прави много лесно с "Windows Live Movie Maker", избираш си най-хубавите клипчета и добавяш песен. Ако някой има нужда от помощ съм насреща  Peace. Рожденният ден мина страхотно и получихме много хубави подаръци  Grinning, но за съжаление бяхме мн заета с Ев и гости и забравихме да снимаме. Бях дала 2 фотоапарата на гостите, но явно им е било много трудно. Та съм се зарекла ако догодина да си наема фотограф  Crossing Arms. Ето малко снимки, които стават.

Марис, тортата много ми хареса как и вкусът и беше хубав Simple Smile. Много ти благодаря, че ми ги препоръча  Hug.

# 391
  • Мнения: 36
Охрид клипчето е приказно ....:Simple Smile) Рожденничката е много сладка  Flutter
И ние поръчахме на Далия същата поличка -цикламена на цвят за РД ,но още не е пристигнала ..Много хубаво стои .....
Незнам как сте вие, моите приятели се обажда да пита какъв подарък да вземе за РД на Дая, та съм в голяма чуденка и сега само се ровя  и обмислям  различни подаръци Thinking

# 392
  • София
  • Мнения: 5 733
Честит рожден ден на всички Октомврийчета!
Нека бъдат много здравички и щастливи! Hug Heart Eyes


Включвам се с една молба:
МОЛЯ ВИ СПЕШНО СЕ НУЖДАЕ МОЯ ПОЗНАТА ОТ КРЪВ - НУЛЕВА ОТРИЦАТЕЛНА ("0-") ДРУГА КРЪВНА ГРУПА НЕ ВЪРШИ РАБОТА!!!КРЪВОДАРИТЕЛИТЕ ТРЯБВА ДА СА ОТ СОФИЯ!!!КРЪВТА СЕ ДАРЯВА В ЦЕНТРАЛНА КРЪВНА БАНКА, КОЯТО СЕ НАМИРА ЗАД ХОТЕЛ ПРИНЦЕС - ТРЯБВА ДА СЕ КАЖАТ ТРИТЕ МИ ИМЕНА - ДЕЯНА ВЛАДИМИРОВА ГЕОРГИЕВА И ЧЕ СЕ НАМИРА В НЕФРОЛОГИЯТА В АЛЕКСАНДРОВСКА БОЛНИЦА!!!ЗА ВРЪЗКА МОЛЯ ЗВЪНЕТЕ НА ТЕЛЕФОН 0888434616!!!БЛАГОДАРЯ!!!..
http://www.facebook.com/messages/?action=read&tid=id.199088530163334#!/profile.php?id=100000325017764
Диди,има бебе на няколко дни и след едно раждане секцио тя е в много лошо състояние с малки шансове да живее! Sad
до момента са дарили 4 ма човека кръв вече за днес няма кога тъй като центъра затваря след 2 мин но и утре е ден! Hug

# 393
  • Мнения: 144
Здравейте, момичета!!!!

Честит рожден ден на Илиянка!!! Да е жива и здрава, обкръжена от приятели и много приказни мигове!!!

Смехи, снимката е прекрасна, а аз не се и съмнявам в дарбата на Краси! Wink А за количките, това, което Цвети беше показала, не са толкова тесни. Ники нали има подобно и се събира вътре. А още малко като позаякне и ще махне тези прегради.  Peace Hug

Орхид, невероятно клипче!!! Аз исках да те питам, ако клипчето е по-дълго и искам само някаква част да вкарам в клип-колажа, със същата програма става ли да се реже? Може и на лични, че да не раздуваме тук.  Hug Евка е страхотна!!!

Лек ден на всички!!!

П.П. И да се поФаля аз, че вече официално си имам много яки нови съседи!  newsm44 Мишанкови вече са при нас и днес се разходихме из квартала. От нея включване очаквайте към края на седмицата, че сега е в информационо затъмнение (разбирайте без нет, тв и подобни). Simple Smile

# 394
  • Русе
  • Мнения: 904
Димяни дано се отзоват повече хора и твоята приятелка се оправи и гушне малкото си бебче  Praynig Hug
Охрид опитах се да сваля програмата но нестава ,може ли помощ

# 395
  • Мнения: 2 677
Благодаря на всички  Hug
Детското парти свърши и сега героинята спи и събира сили за довечера, когато ще празнуваме с бабите. Заповядайте от нашата тортичка

# 396
  • Мнения: 1 540
Фата Моргана, честит рожден ден на Илиана! Да ви е здрава и усмихната, и мноооооого щастлива! Тортата изглежда ужасно апетитна  Grinning

# 397
  • Мнения: 3 500
Димяни, дано се намерят повече донори! За съжаление аз не ставам за кръводарител, а и кръвната ми група е В+!

Ето какво ми отговориха от НОИ във връзка със запитването ми за майчинството:

Ако след изтичането на 410 дни отпуск по бременност и раждане Вие се върнете на работа, може да получавате към заплатата и пар.обезщетение по чл.54 от КСО. За целта следва да подадете Заявление-Декларация за изплащане на парично обезщетение за отглеждане на малко дете на основание чл.54 КСО, Приложение № 4 към чл.5 от НИИПОПДОО. В т.5 от същото заявление е вписано, че декларирате че “детето не е настанено в детско заведение на пълна държавна издръжка”.  А ако детето посещава ясла, то тя не е детско заведение на пълна държавна издръжка.
Ако до 410дни Вие си ползвате отпуската за брем.и ражд. ще си получите и пар.обезщетение за това време..
ЙДечева - Фин.ревизор при СУСО



И да не забравя - ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН НА ПРАЗНУВАЩИТЕ БЕБОЦИ! ДА СА ЗДРАВИ И МНОГО ДА РАДВАТ МАМА И ТАТИ!

# 398
  • Мнения: 43
Честит първи рожден ден на Илиана, сладуранката голяма!


Цитат от Аник :Орхид, невероятно клипче!!! Аз исках да те питам, ако клипчето е по-дълго и искам само някаква част да вкарам в клип-колажа, със същата програма става ли да се реже? Може и на лични, че да не раздуваме тук.  Hug Евка е страхотна!!!


Искам и аз да зная как се "реже", ако може и на мен разяснения на лични  Hug

Orchids, Ев е като фея с тази рокличка и с вълшебна пръчица в ръка.

Ние днес изкарахме страхотен ден: цял ден навън с приятели, да се възползваме на макс от все още хубавото време.
 ♥Димяни ♥ така ми се иска да помогна, но съм от Варна за съжаление, многоооо съжелявам Weary

Лека вечер на всички и хубави сънища!

Последна редакция: нд, 02 окт 2011, 20:10 от briksi

# 399
  • Мнения: 6
Честит рожден ден на всички от вчера и днес ,да са здрави и много щасливии да имат безгрижно детство. Heart Eyes Hug

# 400
  • Мнения: 184
Фата, да ти е живо и здраво детенцето, да ви слуша много, а вие нея - още повече!

Пашик, и двете ти сладурки са големи красавици! Heart Eyes Защо пък да не се усмихва Габи, много е сладка, нека има и такива снимки да се гледа като порасне голяма хубавица  Mr. Green Аз от колела много неразбирам, но Симонка изглежда много стабилна и доволна в него! Честито и безаварийно каране!

Орхидейке, браво за клипчето! Ето в такива клипчета виждаш как порастват дечицата ни... Евка е страхотна!

Димяни, дано се отзоват много хора... Знам какво е да се набират кръводарители, изживях този кошмар, и безсилието да не можеш да дариш, защото не си подходящ за кръводарител - също... Sad

Съни, сигурна съм че правиш всичко по силите си! В крайна сметка остава да се успокоиш, че е само период и ще го израсте.. Hug

# 401
  • Мнения: 2 286
Тони, за съжаление и ние няма как да помогнем, но силно се моля и надаявам жената да се оправи и да се гушка с бебенцето си!

Орхи, прекрасна е Евка! И всички! Heart Eyes

Брикси, Ани, може да се реже с тази програма, избира се кадър по какър каквото искащ Peace Но е голяма играчка Crazy

Фата, и снимки чакаме! Благодаря за тортичката Hug

Диде,с толкова красиви модели какво друго да стане със снимките... Heart Eyes

Пашик, много сте хубави всички!

Съни, Hug Всичко ще се оправи!

Симеон най-после успя да се качи на масата, пропълзявайки от дивана Crazy . Няма спасениееее

# 402
  • Мнения: 65
Охххххххх,Диди ми е приятелка и на мен.Внучка на най-старата колежка и приятелка на майка ми,аз днес ходих,но понеже съм с анемия и кърмачка,тотално ми забраниха даването на кръв! ooooh!Дано успеят да я стабилизират,че нещата не са никак розови!А аз такава вина изпитвам към нея,аз я насочих за раждане в Шейново! ooooh! Дано инфекцията не е тръгнала оттам!

Орхидейке,стархотно сладки снимки!

Барбалетка,честити ходещи крачета!Кат на Гери също!

# 403
  • София
  • Мнения: 5 733
НАде,за съжаление май от там идва точно проблема! Sad
Днес до 15.00 часа са дарили 7 човека кръв! Praynig
Благодарим им!
Утре още двама ще ходят които знам със сигурност но за съжаление тази група е толкова рядкост,че...... Confused

# 404
  • Мнения: 486
Ужасно е това с родилката ...а какво точно се е случило?Дано има късмет момичето ! Praynig
В този ред на мисли да ви кажа тук в Бургас отново чух за ужасен случай ,момичето е сестра на наши приятели.Та по време на нормално раждане вдига кръвно,лекаря отказва секцио защото бебето е мн малко и след два напъна ще излезе.ОООбаче момичето достига кръвно 200 и прави инсулт.Никой не разбира два дни.Само майка й забелязва че говори заваляно.На третия ден  я намират в стаята неадекватна .Следва операция на главата с лекар от София ,днес вече десети ден ,утре ще я изписват и бебето също.Господ я спаси ,но беше с опасност.Та  вече не знам какво става с това здравеопазване.И си мисля ,че само в Бургас е така ,а сега като чета и за Шейново  ooooh! Дано спасят момичето! Praynig Praynig Praynig

Благодаря на всички ,мн сте мили! Hug

Цвети ми се губи.Как ли е мишелка?
Буболече,добре ли е Алтай?Нека се видим преди да започнеш работа.Нашата кака от утре е  втора смяна и следобед ще съм свободна,а и дават мн топло време цялата седмица!

Мами,има ли още беззъби бебета ?Нашия шомпъл няма ,но си хапва едри неща.Вчера закуси филия печена с яйце,сирене и кашкавал.Изяде цялата среда.Ние хапвахме и тя така искаше и й давах и така белтък е яла вече.

Лека вечер!

Общи условия

Активация на акаунт