Отговори
# 405
  • Мнения: 599
Привет момичета  bowuu
Димяни, дано всичко се оправи с приятелката ти, за съжаление сме далеко от вас, а и кръвната ми група е несъвместима Sad но силно вярвам че ще се оправи момичето и ще се грижи за малкото си детенце  Hug

ЧЕСТИТО НА ВСИЧКИ ПРАЗНУВАЩИ ДНЕС
  smile3525

# 406
  • София
  • Мнения: 547
Привет!

 Димяни - искрено се надявам всичко да е наред с приятелката ти, и скоро да си гушка бебчето! ЗА съжаление не мога да помогна. И аз и мъжът ми сме В +.

 Уф, Георги пък е с Т. Стори ми се леко топъл и реших да я премеря за всеки случай - 39,7С. Той днес следобед беше един кисел, само ме търсеше да суче и нищо друго не го успокояваше...И все се "биеше" по главата зад ушите. А не реагира да го болят уши. Подозирам зъбите, че всичко хапе много настървено.
И да попитам мамите, сваляли Т, докато правят охлаждаща вана. Детето легнало ли е, или седнало? Защото Гого се скъсва да рита и пръска. Играе си с каничката и разни чинийки - дъвче ги, изхвърля ги извън коритото и се навежда да си ги взима. Добре, че вече не си пие от водата във ваната. Няма начин да го сложа да полегне.

 

# 407
  • Мнения: 6 713
Честит първи рожден ден на Илиана!Да расте здравичка и много да радва мама и тати! Hug  bouquet

Гледах аз албумчетата, ама то красиви бебета, мами, торти! Абе всичко! Hug

Това с родилката е много неприятно, дано да намерят достатъчно хора. Аз също предупредих по скайпа едни близки, ако могат да се отзоват и те. Praynig Rolling Eyes

П.П. И да се поФаля аз, че вече официално си имам много яки нови съседи!  newsm44 Мишанкови вече са при нас и днес се разходихме из квартала. От нея включване очаквайте към края на седмицата, че сега е в информационо затъмнение (разбирайте без нет, тв и подобни). Simple Smile
Мишана 13, нея ли имаш предвид??? Супееер! Ама вие по форумско-комшийски вече! Grinning

Ирина, щом така се подръпва по ушето, да не му е зачервенко? Моят така се придърпва, не го боли като пипна, но ето - нали сега пие АБ заради зачервени уши.  Rolling Eyes Дано при вас да е безпричинно, и утре нищо д ави няма! Hug По съвет на един лекар - се слагат компреси на прасците на краката и на ръцете горе към мищниците. Така се охлаждат големите кръвоносни съдове, което спомага за спадането на Т. Иначе аз не съм правила такива охлаждащи вани Peace

# 408
  • Мнения: 686
 Честит рожден ден на Илияна, да е много здравичка и щастлива   bouquet
 Много мъчно ми стана за това момиче, дано Господ е с нея и да е добре. Ще публикувам и аз във Фейсбук. Казах на няколко приятелки, дано помогнат  Praynig
 Направо не ми се пише след такива новини, гледах днес и зе едно болно детенце поновините, много ми е ревливо  Cry
  Иначе ние сме добре, аз цъфнах днес и ми е труден живота, но ще мине.
  Малката Орхидейка е невероятна  Heart Eyes

# 409
  • Сливен
  • Мнения: 140
честит първи рожден ден на НИКОЛ,рали мила честит празник и тук.Безгрижно детство, здраве, успехи и много щастие пожелавам на порасналото момиче
честит първи рожден ден и на МАКСИМ И ГЕОРГИ
ДИМЯНИ  Praynig

# 410
  • Мнения: 2 286
Честита първа годинка на Максим! Да е здрав и весел, много безгрижно детство!

Честита първа годинка и на Никол и Георги!

# 411
  • Мнения: 26
Добро утро!
Честито на патерица на Илияна!
Честито днес на Максим, Никол и Георги!
  bdbaloni
Орхид, страхотно клипче! Много е сладка Ева - наистина невероятно как бързо мина това време.... Rolling Eyes
Днес изпече и ще има разходкааа!
Желая на всички един много усмихнат ден, а аз бързам, че моята мома и писна вече в люлката и ме зове... Hug

# 412
  • Мнения: 1 540
Честит рожден ден на Никол, Максим и Георги! Бъдете здравички и умнички, палави и хитри, много щастливи!

# 413
  • Мнения: 356
Честито на днешните и вчерашни рожденици! Да са здравички и усмихнати!

Димяни, дано се събере по-бързо необходимото количество кръв и да спасят момичето!  Praynig Flowers Four Leaf Clover
 Много е страшно това, което се случва и за съжаление никой не е застрахован от подобно нещо..  Confused

 А Никола вчера се пусна да ходи сам Simple Smile Още от петък започна да прави по 3-4 стъпки, но вече се пуска самичък. От кога го чакам..  Heart Eyes Все го беше страх и търсеше къде да се хване

 Наде, благодаря!  Hug

# 414
  • Мнения: X
Здравейте!

Дано момичето да се оправи, за съжаление не можем да помогнем ние..  Praynig Praynig Praynig

Честит рожден ден на Никол, Георги и Максим!      bouquet  bouquet  bouquet
Борис заспа след след плачене, вероятно зъбките го мъчат. Днес ще идем до Хиполенд за силиконов накрайник, ще си го ползваме и като четка за зъби, и като чесало. Нали това е едно такова в което си вкарвам моя показалец?

И да попитам - има ли мами, които си разхождат бебетата в парка на Света Троица? Ние често сме там и ни е скучно самички.   bouquet Западния парк също ни е сравнително наблизо.

Последна редакция: пн, 03 окт 2011, 08:45 от Анонимен

# 415
  • Русе
  • Мнения: 904
Здравейте  Hug
ЧЕСТИТ ПЪРВИ РОЖДЕН ДЕН НА  НИКОЛ на мама Reiaa ДА Е ЗДРАВИЧКА И ЩАСТЛИВА МАЛКАТА ПРИНЦЕСА
ЧЕСТИТ ПЪРВИ РОЖДЕН ДЕН И НА КАВАЛЕРИТЕ  МАКСИМ  на мама Mariana_75 И  ГЕОРГИ  на мама Gkpetrova ДА СА ЖИВИЧКИ И ЗДРАВИЧКИ И МНОГО БЕЗГРИЖНИ ИГРИ
Димяни моля се за момичето да се оправи за съжаление сме далеко пък и нашите кръвни групи са А+
Оф днес ще видим дали ще отпуснат заема и кога ще ходим за кола ,че много гадно да ангажираш хората да те возят
Момичета да ви питам откога може да се дава прясно мляко

# 416
  • Мнения: 144

ЧЕСТИТ ПЪРВИ РОЖДЕН ДЕН НА  НИКОЛ на мама Reiaa ДА Е ЗДРАВИЧКА И ЩАСТЛИВА МАЛКАТА ПРИНЦЕСА
ЧЕСТИТ ПЪРВИ РОЖДЕН ДЕН И НА КАВАЛЕРИТЕ  МАКСИМ  на мама Mariana_75 И  ГЕОРГИ  на мама Gkpetrova ДА СА ЖИВИЧКИ И ЗДРАВИЧКИ И МНОГО БЕЗГРИЖНИ ИГРИ


Оф днес ще видим дали ще отпуснат заема и кога ще ходим за кола ,че много гадно да ангажираш хората да те возят
Момичета да ви питам откога може да се дава прясно мляко

И аз се присъединявам към пожеланията! Нека са най-вече здрави, много щастливи и да бъдат винаги закриляни!!!!


Тони, без да се замисля бих дарила кръв, но аз съм от по-често срещаните (А+), а разбрах, че търсят само 0-....  Confused Дано момичето се оправи и бъде скоро с детенцето си! Просто човек трябва да се помоли преди да има досег с лекари, явно! Здраво, право момиче да го докарат до това състояние просто е неприемливо!!!!!

Тани, ако идвате насам, няма ли да имате възможност да се отбиете и в София за малко? Да организираме едно бързо свиждане? (Отрядът по бързо реагиране ще го привикаме по спешност Wink )

Хубав ден на всички (дано е хубав!)  Hug

# 417
  • Русе
  • Мнения: 904
Ани много се надявам да имаме поне 1-2 часа да може да си направя срещичка с вас така ми се иска да се запознаем наживо и да срещнем малките сладури ,но това ще го уточним като разберем дали са отпуснали заема и кога ще сме в София

# 418
  • Мнения: 1 298
Честито на Никол, Максим и Георги!  Heart Eyes
Весел празник днес.

Бобче, направи ли тортата?  Wink

Лелее, какво се е случило с това момиче?
Толкова е млада. И как по време на раждане? Моля се да се оправи.  Praynig
С кръв не мога да помогна.

Вчера цял ден хайманосвахме из Амстердам и днес ми е уморено.  Confused
Сега ще водя Мила на някаква консултация, попалних въпросник с поне 100 въпроса.
Ще има и теглене и мерене, та ще се наслушам колко сме назад. Mr. Green

# 419
  • Мнения: 65
Честито на всички рожденници от вчера и днес и на техните семейства! Tada  ura nbirthday


Много неприятно за родилката, за която пишете...Дано новините от днес са по-добри  fingerscrossed fingerscrossed fingerscrossed

Общи условия

Активация на акаунт