Отговори
# 420
  • Мнения: 790
Честито на Максим, Георги и Никол! Да растат здрави и добри деца!   bouquet

Стискам палци за родилката и ще следим развитието.  Praynig
Днес има ли откликнали Тони? Звънях на наще да ги питам за кръвна група, ама спе все положителни.

Открихме истинската функция на уокъра.  ooooh! Досега нито аз, нито Мартин се бяхме сетили да покажем на Радо за какво служи. Седи си милия седнал и си играе с музиките на панела. Вчера Симона го задърпала за ръцете, да му ги слага на дръжката и му вика "ходИ, Дадо!" И той като се изправи на дръжката и тръгна. И сега си обикаля с него из коридорите.  Party Добре, че са децата да се оправят без нас. Ние май само им пречим.  hahaha

# 421
  • Мнения: 415
Не мога да пиша, не мога да чета - оглупях.

БебОле, какъв беше тоя мастит? добре че е минало  Hug ама какво стана, как се оправи, сподели ако искаш.

Искам да помоля Смехи, БебОле, МилаИлейн и който друг има желание  Peace да ми препоръча книга или интернет четиво за възпитание на 4 годишни и нататък.

Марис, моята въшчица спи отдавна по 1 път на ден, но моите са известни с НЕспането си!

Съни идва ми да ти предложа да ги запознаем с моя да видим какво ще се получи, дали ще има бой или ще си паснат  Simple Smile

# 422
  • Мнения: 7
Момичета, много Ви благодаря за прекрасните пожелания! Рождения ни ден мина страхотно и има много снимки, но да ми остане малко време и ще ви ги покажа.  Hug

Честит рожден де на Никол, Георги и Максим! Нека бъдат много щастливи!

# 423
  • Мнения: 99
Честит 1-ви рожден ден на Никол, Максим и Георги, да са здрави и щастливи дечица!  bouquet
Много хубави снимчици гледах, страхотни сладури и какви торти  - разкош...
Днес поръчах тортичката за Вики, дано всичко с нея е наред, ние ще празнуваме в събота с родата, очаквам с нетърпение нашият РД  Grinning
Горещо се моля всички мами и бебенца да оздравеят и все по-малко такива тежки случаи да има  Praynig
И на края да се пооплача, от два дни съм със схванат кръст, имам дископатия, превита на две - отврат, дано се оправя до петък, че както го чакам с нетърпения нашият рожден ден, да не стане някой фал  Confused
Желая прекрасен ден на всички  Hug

# 424
  • Мнения: 790
Не мога да пиша, не мога да чета - оглупях.

БебОле, какъв беше тоя мастит? добре че е минало  Hug ама какво стана, как се оправи, сподели ако искаш.

Искам да помоля Смехи, БебОле, МилаИлейн и който друг има желание  Peace да ми препоръча книга или интернет четиво за възпитание на 4 годишни и нататък.

Мун, мастит на дърти години.  hahaha Оправих се с АБ, с мазило от вет аптеката за крави  Crazy и много лецитин и още едно хомеопатично. На Радо хич не му дадох да суче от тази гърда, въпреки че, това е най-ефикасното за отпушване при мастити, но заради неговото безобразно сучене се подредих така и затова реших, че е по-добре аз да си изцеждам гърдата, хем да заздравее. Мислия почти не възможна е това цеденето при запушване. Абе накратко, мина и добре, че е зад мен вече, че много се измъчих. Ама поне килца свалих от неядене, ядове и летни вируси.... Whistling само дето и кърмата драстично намаля, та ще видим.

За книги, преди да родя Симона се бях натупорчила да чета и си бях взела няколко, споделяла съм ги тук, но накрая така или иначе действаш инстинктивно и мисля, че това в повечето случаи е по-правилното. Иначе заглавията са "изкуството да бъдеш родител" и "детето, как да го обичаме истински". Ако ми дадеш на лични имейл, ще ти ги пратя като файлове направо, да си ги не купуваш.  Peace

Прясно мляко знам че може след годинка, въпреки че, и на двамата съм давала в някакъв обработен вид преди годината, а чисто прясно мляко да се пие няма да дам поне до три годишна възраст. Виж Мила, друго ще каже, ама те там в тЕхното "село" са друга порода.  hahaha  Hug

# 425
  • Русе
  • Мнения: 904
Момичета да се похваля успях да направя първото си клипче  Mr. Green като за начинаещ добре стана

# 426
  • Мнения: 1 540
Дейзи, да се оправяш бързо, милата  Hug И аз днес поръчах тортата на Тони Simple Smile Не е детска, а нормална шоколадова торта, с надпис. Вече догодина ще е детска, тогава малкия ще разбере  Simple Smile

# 427
  • Мнения: 434
ЧЕСТИТ ПЪРВИ ДЕН ДЕН НА ВСИЧКИ ДЕЦА, КОИТО ВЕЧЕ СА ПРАЗНУВАЛИ! ДА СА ВИ ЖИВИ, ЗДРАВИ И МНОГО ДА ВИ РАДВАТ!!!   bouquet   bouquet   bouquet

Искам да помоля Смехи, БебОле, МилаИлейн и който друг има желание  Peace да ми препоръча книга или интернет четиво за възпитание на 4 годишни и нататък.

В тази "крехка" възраст, аз най-често прилагам Дървения Господ   341uu newsm66 newsm29 smile3540  Joy
Честно да ви кажа, нямам време да чета книги. разчитам на това, че вече разбира от дума и се опитвам "да му вляза под кожата".
Защото когато е решил да прави нещо на инат, е много, ама много трудно да се оправя с него. Но с много говорене се надявам да се научим...

ОЛЕ, Антифлегмин или Рефригеранс? добре, че всичко е минало, дано и кърмата се оправи  Hug

# 428
  • Мнения: 790
ОЛЕ, Антифлегмин или Рефригеранс? добре, че всичко е минало, дано и кърмата се оправи  Hug

Антифлегмин  Laughing Но, и двата вършат работа.

# 429
  • Мнения: 36
Честит 1-ви рожден ден на днешните октомврийчета
НИКОЛ ГЕОРГИ МАКСИМ


Да са весели и обичливи деца  !!!! newsm38   newsm38   newsm38

# 430
  • Мнения: 62
Честит 1-ви рожден ден на празнуващите тези дни октомврийчета! Да растат много щастливи, умни и красиви  Hug и да носят много радост на своите родители bdbaloni Tada

Orhid страхотен клип. Просълзих се чак  Laughing
Аз май изживявам отново последния месец от бременността - плача от всяко по-сантиментално нещо. Тъкмо реших, че съм се "нормализирала"  Mr. Green
А Светлозар се престраши и прави по 2-3 самостоятелни крачки. Дано изненадаме гостите за РД с прохождане в края на месеца  Party
За прясно мляко съм чела, че може да се дава след 1 годинка. Но аз сега едва въвеждам киселото, та не знам кога ще въведа прясно. А и ми се струва че АМ е по-добър вариант засега

Много кофти за 2-те родилки. Дано се оправят и започнат да изживяват и хубавите моменти след раждането на дете  Praynig За съжаление, с кръв не мога да помогна - в семейството нямаме такава кръвна група.

# 431
  • Мнения: 6 713
Честит първи рожден ден на Никол на мама Reiaa, Максим на мама Mariana_75 и Георги на мама Gkpetrova!!!! Hug  bouquet



Да почерпя и аз, моят мъж днес е рожденник също! Да ми е жив и здрав! Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

# 432
  • Мнения: 1 298
Оле, веднага казвам, хаха. Прясно вече предлагам от няколко дни.
Чисто и пълномаслено, леко затоплено на обяд го давам.

Сега се връщам от консултация с Мила. Ей, няма такъв дребосък.
103 см и 15 кила.  Rolling Eyes Ще ходим на очен лекр, че не се справи пак с теста.
И за слуха още един път. А що тестове и направиха, въпроси и зададоха.
На тях обаче е 6.  Laughing

Книги много съм чела, че и съм ги забравила. Най-много по Гордън се ръководя.
Смехи да каже има ли я преведена. Аз я чета на холандски и бях и на трейнинг преди години и доста ми допаднаха идеите. Според мен, човек трябва да прочете няколко неща и да си извлече това,което най-му допада и пасва на неговите виждания и характер. Най-важното е да възпитаваш осъзнато, отговорно и да се опитваш да не прехвърляш собствените си комплекси, страхове, амбиции, фрустрации и пр.

# 433
  • София
  • Мнения: 25
Момичета, пиша много бързо, че след малко ще ми вземе мъжо компа, че неговиа се счупи...
Димяни, никой около мен не е с 0- ((((( Дано се оправи момичето..(((

ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН НА ГОГО (на Марти приятелчето от клубчето) !!!  Gkpetrova да ти е жив и здрав и мн да те радва!!  Heart Eyes

Аник, Краси, вие като основни организаторки - да измислим една срещичка утре пак, а? Времето е супер Simple Smile
Надявам се да се организираме пак - чао за сега!  Hug

# 434
  • София
  • Мнения: 548
Честит рожден ден на Никол, Максим и адашчето Георги! Растете здрави, весели и безгрижни!

Лурдес - да ти е жив и здрав рожденика!

 Георги цяла нощ поддържа  висока Т. ПО еднно време така взе да го тресе - изкара ми акъла. И за няма и 5 минути вдигна рязко температурата. Водихме го до дежурния кабинет нощес - всичко чисто. ЛЕкарката предположи че е някаква вирусна инфекция в комбинация със зъби. Ама Т, не била от зъбите де. Сега спи, а дореди час и аз спях с него. ДАно тази нощ е по - спокойно.

 За спането през деня - Гого отдавана спи само по веднъж на ден и то за не повече от час. Днес и изключение.  Laughing

 Орхид - страхотно клипче. Като го гледах се замислих, че почти не съм правила клипчета на Гоги - само снимки.  Cry

 НАде - как си? ПОуспокои ли се? ОПравихте ли вратата и бравата?

 ДЕйзи - много неприятно това с кръста ти. АЗ бях така година и половина след раждането на РАя. Не можех да се навеждам, да я изкарвам от кошарата... Оправяй се по - бързо.

 Мила - екстра са си мерките на Мила. А какви са тези тестове? Тук май няма такива неща. САмо ръст, килограми и гръдна обиколка. По моя инициатива водих РАя на профилактичен очен преглед миналия месец.

 

X Реклама

Общи условия

Активация на акаунт