90 дневна диета-килцата стопи и фиданка стани-тема 152

  • 28 339
  • 738
  •   1
Отговори
# 690
  • Мнения: 1 517
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=614955.new#new
НОВА ТЕМА

П.С ИЗПИШЕТЕ ТЕМАТА!!!!

# 691
  • Мнения: 15
Ден 9-протеини
З-грозде
О-омлет и печен кренвирш+салата
В-пържола със салата
Вечерята ще ми е малко късно по независещи от мен причини. #Cussing out

# 692
  • Мнения: 110
Здравейте,
аз съм нова във вашата тема и въобще тази диета е съвсем нова за мен, дори не бях я чувала, но след като видях една приятелка как е отслабнала,  влязох и изчетох принципите на диетата. За съжаление не ми е възможно да изчета всичко, което сте коментирали в предишните теми, но се надявам, че ще ми помагате със съвети и няма да ми се сърдите ако ви питам за вече дискутирани неща.
Накратко за мен : по време на бременността наддадох с 30 кг като след раждането и въобще до момента олекнах само с 10 и повече не мърдам. Започнах усилени занимания във фитнес център вече месец, но никакъв резултат само дето съм + 2кг и съм по- лесно подвижна ( разбира се колкото може да бъде човек с + 20 кг) .
В момента все още си кърмя бебчето и си казвах, че това е наи- важното за сега, а за килограмите има време, но във фитнесът като  ми направиха  фит-тест се изплаших, след като видях колко съм над нормата и въобще колко здравословни проблеми могат да се отключат.
Та решила съм: няма време за отлагане трябва да се взема в ръце.
Разбира се имам някои притеснения относно качеството на кърмата и дали по някакъв начин ще се отрази това на кърменето, макар че диетата е съвместима с кърмене.
Бих се радвала ако мамите, които кърмят споделят своят опит и наи-вече питането ми е за плодовия ден точно как го провеждате: колко плодове и ядки са нужни, за да не се отрази това на кърмата?
Благодаря ви предварително.

# 693
  • Мнения: 0
Здравейте,
аз съм нова във вашата тема и въобще тази диета е съвсем нова за мен, дори не бях я чувала, но след като видях една приятелка как е отслабнала,  влязох и изчетох принципите на диетата. За съжаление не ми е възможно да изчета всичко, което сте коментирали в предишните теми, но се надявам, че ще ми помагате със съвети и няма да ми се сърдите ако ви питам за вече дискутирани неща.
Накратко за мен : по време на бременността наддадох с 30 кг като след раждането и въобще до момента олекнах само с 10 и повече не мърдам. Започнах усилени занимания във фитнес център вече месец, но никакъв резултат само дето съм + 2кг и съм по- лесно подвижна ( разбира се колкото може да бъде човек с + 20 кг) .
В момента все още си кърмя бебчето и си казвах, че това е наи- важното за сега, а за килограмите има време, но във фитнесът като  ми направиха  фит-тест се изплаших, след като видях колко съм над нормата и въобще колко здравословни проблеми могат да се отключат.
Та решила съм: няма време за отлагане трябва да се взема в ръце.
Разбира се имам някои притеснения относно качеството на кърмата и дали по някакъв начин ще се отрази това на кърменето, макар че диетата е съвместима с кърмене.
Бих се радвала ако мамите, които кърмят споделят своят опит и наи-вече питането ми е за плодовия ден точно как го провеждате: колко плодове и ядки са нужни, за да не се отрази това на кърмата?
Благодаря ви предварително.
Добре дошла в темичката за тази диета и честно да ти кажа не съм раждала, но съм на мнение че това е най-добрата диета за жени в твоето положение защото не те лишава от важни храни. Те хората , които знаят ще те посъветват по-добре. Аз ти желая успех Simple Smile
За мен менюто днес е : З- банан; О- салтка от зеле, домат, краставица , пуешко филе и сос. В- 4 малки кюфтенца и салата от 4 листа маруля и половин краставичка( малко преклих с 4-те кюфтенца , но бяха наистина малки)   Embarassed
До утре фиданки Simple Smile

# 694
  • Мнения: 12
Здравейте,
аз съм нова във вашата тема и въобще тази диета е съвсем нова за мен, дори не бях я чувала, но след като видях една приятелка как е отслабнала,  влязох и изчетох принципите на диетата. За съжаление не ми е възможно да изчета всичко, което сте коментирали в предишните теми, но се надявам, че ще ми помагате със съвети и няма да ми се сърдите ако ви питам за вече дискутирани неща.
Накратко за мен : по време на бременността наддадох с 30 кг като след раждането и въобще до момента олекнах само с 10 и повече не мърдам. Започнах усилени занимания във фитнес център вече месец, но никакъв резултат само дето съм + 2кг и съм по- лесно подвижна ( разбира се колкото може да бъде човек с + 20 кг) .
В момента все още си кърмя бебчето и си казвах, че това е наи- важното за сега, а за килограмите има време, но във фитнесът като  ми направиха  фит-тест се изплаших, след като видях колко съм над нормата и въобще колко здравословни проблеми могат да се отключат.
Та решила съм: няма време за отлагане трябва да се взема в ръце.
Разбира се имам някои притеснения относно качеството на кърмата и дали по някакъв начин ще се отрази това на кърменето, макар че диетата е съвместима с кърмене.
Бих се радвала ако мамите, които кърмят споделят своят опит и наи-вече питането ми е за плодовия ден точно как го провеждате: колко плодове и ядки са нужни, за да не се отрази това на кърмата?
Благодаря ви предварително.

Здравей и добре дошла  Hug
Прочети това:
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=504220.0
 
За количеството сама трябва да си прецениш. Ако си свикнала на повече храна, с по-малко ще гладуваш, а това не е препоръчително. Според мен трябва плавно да намаляваш количеството и с времето ще свикнеш на по-малко. Имаш време - 90 дни  Wink

# 695
  • Мнения: 51
Аз смилам орехи и бадеми и заместват зехтина а лимона за киселина стават строхтни салатите така  Hug пробвайте

Момичета, а с какво си овкусявате тези  зелени, зелеви салати през плодовия ден, нали не са разрешени никакви подправки ? 
Аз точно по тази причина не ям салата в плодовите дни, ако ям зеленчук в този ден го ям натурален, режа си моркови, чушки и краставици на пръчици и си ги хапвам като солетки  Laughing

# 696
  • Мнения: 6
На новите добре дошли. Ще помагаме!! newsm78
Днес при моя 50ти ден скучен бобен.
Кантара тия дни много ме обича newsm44 и яко върви надолу.
Днес и луната помага. Наближавам втори воден ден и ще направя отчет.

# 697
  • на североизток
  • Мнения: 460
Благодаря за отговорите и дискусиите за кантарите Laughing
Аз междувременно си закупих обикновен дигитален наZelmer(фенове сме вкъщи на марката) и съм доволона. Само дето в магазина ми отчете 82кг, а на моя вкъщи се теглех 80кг и си викам, че май нищо не съм свалила с тая диета Mr. Green Но вкъщи като се претеглих без излишните дрехи и обувки, както си се теглех и със стария, кантара показа 80,800кг. От тук нататък ще съм по-точна в измерванията Grinning

# 698
  • Мнения: 4 370
Днес белтъци:

З: фреш от ябълки
О: пилешко филе и шопска салата; чаша айран
В: същото без айрана

+ фитнес

# 699
  • Мнения: 0
marryanitas' изтрий си малко писма от кутията, че ти е пълна и не мога да ти отговоря.

Моето меню за днес въглехидратния освинващ се ден Simple Smile
З: Ябълка
О: Зелена салата с 3 филийки от малките черни хлебчета, плюс няколко сладки
В: едни сладки сълзица плюс една вафла боровец и още една сладка

Много е знам, но въглехидратния ми е най-страшния ден, такова ядене пада, утре в плодовия ще компенсирам.

Кантара при мен се колебае между 69-70, но знам че това е най-трудната ми граница. Продължавам пък каквото стане. Другия понеделник ми е първият воден ден има ли други плуващи тогава?

# 700
  • Мнения: 97
Отчет за днес - ден 9 - ти /белтъчен/:
З. - 4 не много узрели смокини и кафе
О. - Салата от 3 домата и 100 гр сирене
В. /20,30 ч./ - Салата Кимчи с хрупкаво пиле в Happy
Не се чувствам виновна за късната вечеря, понеже още в 18,30 ч. бяхме тръгнали към Happy с един приятел, но на един "техеранец" /ТХ/ пътя му се видя тесен, та одрах колата в неговата и после до 20 ч. разправии със застрахователи #Cussing out. После хапнахме набързо по една салата и си направихме едночасова пешеходна разходка на бърз ход из Морската. Дано с това съм компенсирала поне малко недоброто влияние на късната вечеря.

# 701
  • Мнения: 99
Добро утро! Аз от вчера за 2 път се пробвам с диетата - банан сутринта, кисело мляко за обяд и месо със домати за вечеря и съм с 600 гр. плюс. Кошмар! Но предполагам, че е от ПМС. Принципно 3-4 дни преди това съм си 1 кг над нормалното тегло. Днес продължавам с усилията и утре пак ще се включа за отчет. Хубав и успешен ден на всички!

# 702
  • Мнения: 911
Добро утро! Аз от вчера за 2 път се пробвам с диетата - банан сутринта, кисело мляко за обяд и месо със домати за вечеря и съм с 600 гр. плюс. Кошмар! Но предполагам, че е от ПМС. Принципно 3-4 дни преди това съм си 1 кг над нормалното тегло. Днес продължавам с усилията и утре пак ще се включа за отчет. Хубав и успешен ден на всички!

Добро утро! Давай bubolinnkata , няма да се отказваш! Simple Smile

# 703
  • Мнения: 434
Добро утро, фиданки!

След вчерашният въглехидратен си имам хубав +, но днес ще го преборя с плодовете.

Менюто за днес-плодове  Laughing, но още незнам какви, ще избирам между ябълки, круши и грозде.

буболинката, не се отказвай, режимът работи, стига ти да го искаш.

# 704
  • София
  • Мнения: 12 554
Добро утро.

Днес +200 гр., но като гледам последните пет дена всъщност тенденцията е задържане. Така е било и миналото завъртане след първия воден - една седмица съм задържала килограми и после пак минуси. Сега ще видим пак дали ще е така.

Днес въглехидрати. Понеже работя от вкъщи, тъй като нещо се тръшнах и болна ще са филии с мед и лютеница или просто с маргарин. Не че ми се яде де, ама няма как.
Сега за закуска - круши.

Общи условия

Активация на акаунт