На море в Турция - тема 16

  • 101 205
  • 742
  •   1
Отговори
# 165
  • Мнения: 1 710
Ние до сега сме пътували само с Тез тур и Астрал Холидейз и не съм се сблъсквала с настоятелни месни екскурзоводи или представители. В Анталия винаги е имало представител на Тез тур, който е на разположение на гостите и седи в хотела по цял ден, в някои хотели дори са по няколко човека, но не съм забелязала някой да е агресивно-настоятелен. Wink

Друго обаче исках да напиша, пък се отплеснах:) - за обратната връзка с Тез тур. Аз съм останала с впечатлението, че много държат на нея. В случаите, когато съм купувала техни пакети от по-малки ТО, винаги след това, получавам мейл с молба да споделя впечатленията си от почивката. Което значи или, че почти всички ТО, които работят с Тез тур са супер загрижени за мнението на клиентите си, или че това е политика на Тез тур, която повечето ТО изпълняват. Когато ползвам като посредник Алфатур, няма такава обратна връзка, но го отдавам на голямата им натовареност и липсата на физическа възможност за по-пълноценен контакт с клиента.

# 166
  • Мнения: 10 747
Estellia,
a в цената от 6Е за турска баня какво влизаше? Питам, защото мой познат се върна от Кушадъсъ, бяха платили 15Е, но минали по съкратена процедура - само къпане и изтриване.

# 167
  • Мнения: 3 830
Estellia,
a в цената от 6Е за турска баня какво влизаше? Питам, защото мой познат се върна от Кушадъсъ, бяха платили 15Е, но минали по съкратена процедура - само къпане и изтриване.

Всичко, което включва и по-скъпата оферта. Масаж с пяна, разни други масажи и т.н.

# 168
  • на Морето
  • Мнения: 512
Привет от Мармарис-Ичмелер-хотел Марти Ризорт.Тук е чудесно,времето е чудесно но жалко че вече свършва!

# 169
  • Мнения: 262
Привет от Мармарис-Ичмелер-хотел Марти Ризорт.Тук е чудесно,времето е чудесно но жалко че вече свършва!
Цезар,дай повече информация за този хотел,защото много ме интересува. Peace

# 170
  • на Морето
  • Мнения: 512
Имай търпение още няколко дни,докато се приберем.Тогава ще напиша всичко,но имай впредвид,че всичко което пише в сайта на Тез тур е точно така-и като снимки и като информация.

# 171
  • Мнения: 262
Благодаря,Цезар. Ще изчакам разказа .Лично за мен това е най-добрия хотел в Ичмелер.Тя и цената му е добра Grinning

# 172
  • Мнения: 262

Това е прекрасно място! Peace

# 173
  • Мнения: 2 161
Лив1892, клипчето ми хареса, благодаря ти !
Имаш ли лични впечатления от този хотел ?

# 174
  • Мнения: 262
Лив1892, клипчето ми хареса, благодаря ти !
Имаш ли лични впечатления от този хотел ?
Този прекрасен хотел е отдавна в полезрението ми,но ще изчакам подробния разказ на Цезар,както обеща. Надявам се и на горещ снимков материал Laughing

# 175
  • Мнения: 1 710
И на мен ми хареса, а и рейтингът му в Холидейчек е много приличен. Дайте ориентир, каква му беше цената?

# 176
  • Мнения: 262
към хората които са компетентни: Къде се намира -Bodrum Holiday Resort & Spa Hotel ? Имам предвид на колко километра от Бодрум и кой район/пише че е Ичмелер,но нали това беше край Мармарис?/.Някой почивал ли е там? Моля ,за повече информация. newsm78

# 177
  • Beyond the Frontiers
  • Мнения: 4 791
към хората които са компетентни: Къде се намира -Bodrum Holiday Resort & Spa Hotel ? Имам предвид на колко километра от Бодрум и кой район/пише че е Ичмелер,но нали това беше край Мармарис?/.Някой почивал ли е там? Моля ,за повече информация. newsm78

BODRUM HOLIDAY RESORT & SPA 5*  TEZ PRIORITY
Курорт: Турция | Бодрум
Хотелът е разположен на 40 км от летището на гр. Бодрум, на 4 км от центъра на гр. Бодрум, в селището Ичмелер, на брега на морето.

http://maps.google.com/maps/place?q=Bodrum+Holiday+Resort%26Spa, … 74411996445393163

# 178
  • Мнения: 525
До liv 1892 -Аз съм почивала в съседния хотел "ERSAN RESORT".В район Ичмелер няма никакво селище ,или поне на нормално пешеходно разстояние .Там са само двата хотела -Ерсан и Холидей.От хотелите до гр. Бодрум / 4 км./се стига с маршрутки за 15-20 мин.,като се минава край голяма яхтостроителница.В обратна посока има само баири,които в жегата трудно бихме преодолели за да търсим селище . Но натам и никой не пътуваше,дори местните ,затова твърдя,че селище няма.
Иначе,хотела гледан отвън ми се видя добър,но плажа му е доста по-лош от този на Ерсан и е разположен на ужасно стръмно място.

# 179
  • Мнения: 62
Леле, темата отишла на втора страница - чакай да я побутна малко Wink
Хайде, сняг в България, а ние стягаме куфарите да ходим на море. Тук всички ни се смеят, но важното е, че най-накрая наближава дългоочакваната почивка.
В петък след обед тръгваме с колата за Анталия, дано там ни посрещне слънцето.
Като се върна на 30.10, ще пиша повече за Викинген Спа Ресорт, дай Боже да са все положителни неща.
 Hug

Общи условия

Активация на акаунт