Раждане в,, Света София"

  • 3 637
  • 34
  •   1
Отговори
# 30
  • в края на града
  • Мнения: 4 446
Цитат на: ekaterina_f
Privet,i az rodih v Sv. Sofia,ot rajdaneto ne moga da se oplacha.Ekipa beshe na nivo,vsichko beshe kakto triabva,no pediatrite sa otvratitelni.Smeniaha pampersite na decata dva pati na den,mieha gi na cheshmata sas studena voda,ne gi majeha s nishto.Rezultata-izpisaha ni ujasno podsecheni,deteto beshe s vazpalen pap i seriozen koniunktivit.Lichnata ni lekarka se ujasi,kogato vidia malkata.Kaza ni,che v tova sastoianie ne e triabvalo da ia izpisvat!!!!A kogato v bolnicata reshih da popitam za tozi sekret ot ocetata,opasen li e ,na kakvo se dalji,shte se opravi li,otgovorat beshe-"Az ot kade da znam,moje i da se opravi,moje i da ne se opravi,boja rabota"!!!Taka che preceniavaite,v rodilnoto shte se otnesat dobre s vas,no kakvo shte e otnoshenieto kam decata vi e pod vapros

Моето бебче беше отделно, защото съм секцио, но ходихме да си ги взимаме да ги храним и гушкаме. Къпят ги веднъж дневно (дупетата може да ги мият и по-често, не знам), сменят памперса 4 пъти дневно (което за мен е малко) и определено ги мажат с нещо, защото Яни ухаеше на курабийки. Толко хубаво миришеше, че с баща му се прехласвахме, а като си го взехме в къщи и го изкъпахме ние, спря да мирише, явно с някокво масло (олио) ги мажат...
Иначе има свестни педиатърки, има и големи кокошки- нас една такава ни изписа, аз я питам "паднало ли му е пъпчето", защото аз го взимах само повит, а тя ми вика "Ми не знам" Shocked , питам я как да го третираме, а тя нещо мъца... Тая беше най-противната и на нея случих на изписване, иначе другите бяха любезни. За конюктивита също си права и синчето беше се заразило, хем им обърнах внимание още там, че очето сълзи, а те нещо замазаха (явно си знаеха, че има проблем).
Отношението от акушерки, санитарки и лекари за мен беше много добро, от нищо не мога да се оплача!

# 31
  • София
  • Мнения: 10 309
За раждането... просто нямам думи, а имах уговорка с лекар... върнаха ме след една седмица, защото не бяха изчистили изцяло плацентата и по спешност ме доизчистиха с пълна упойка!
А за педиатрите, съм напълно съгласна с ekaterina_f . Нашето оче също сълзеше, но те на това вообще не обръщат внимание! След 20ина дни се покрихме с гнойни пъпки и се оказа, че сълзенето е било стафилококова инфекция, която още лекуваме! Ужас, вобще не те предупреждават и те изписват без да подозираш нищо  Shocked  Shocked  Shocked

# 32
  • Мнения: 144
Благодаря на всички за информацията , но  така и не разбрах много за секциото с пълна упойка!?
Пипилота правят секцио със пълна упойка в Св. София особенно като си плащаш всичко,тогава е по желание.

# 33
  • out of space
  • Мнения: 8 573
Ха...и аз бях със секцио, но бебето си спеше при мен...
За конюктивита- донесохме си и ние, а това е много странно, защото при секцио не е в реда на нещата.

# 34
  • Мнения: 144
Хайде мами,няма ли такива раждали секцио с пълна упойка!!!??? :nervous:

Общи условия

Активация на акаунт