Какво преценявате като най-голямото си предимство?

  • 3 473
  • 58
  •   1
Отговори
# 30
  • Tам през Атлантическия океан
  • Мнения: 7 120
Един опит за цитат, по спомен '' Че съм умна, умна съм, че съм красива, красива съм, но защо съм толкова скромна''  Mr. Green hahaha hahaha hahaha hahaha
 Мисля че съм позитивна, добронамерена и много бъбрива. Според времето, мястото и ситуацията това са ми и недостатъците  Whistling


Е това е точния цитат  Wink



Че съм умен-умен съм, но защо съм толкова красив?! Сигурно защото съм скромен, а скромността краси човека.

Карлсон който живее на покрива
  Wink

# 31
  • В Космоса
  • Мнения: 9 880
Предимства, недостатъци - п*тки, м*йни... Глупости на търкалета! Tired

 Именно. Тази тема би трябвало да се казва "Похвалете се сами, щом няма кой да ви похвали".
Според мен така би трябвало да се казва опозитната тема. Тази е само ирония и нищо друго.

Не трябваше да я пускам. Не се разбра и нямаше ефекта, който се изисква.

# 32
  • Мнения: 326
Според мен така би трябвало да се казва опозитната тема. Тази е само ирония и нищо друго.

Не трябваше да я пускам. Не се разбра и нямаше ефекта, който се изисква.

 Е, аз я разбрах, за това и писах, че най-голямото ми предимство са големите цици. Но повечето други май не я разбраха  Wink

# 33
  • В Космоса
  • Мнения: 9 880
Според мен така би трябвало да се казва опозитната тема. Тази е само ирония и нищо друго.

Не трябваше да я пускам. Не се разбра и нямаше ефекта, който се изисква.

 Е, аз я разбрах, за това и писах, че най-голямото ми предимство са големите цици. Но повечето други май не я разбраха  Wink
Peace

# 34
  • Мнения: 1 615
Що, бе, мацки, к'во й е на темата? Аз мисля, че повечето тук са схванали идеята и отговарят в унисон Simple Smile В другата не писах, защото тя май беше насериозно, а и имаше един стархотен отговор, след който не знам как се намериха ентусиасти... Simple Smile

# 35
  • Талант на 2012,2013 г.
  • Мнения: 3 001
Очите ми. Гордея се с тях. Няма по-топли очи... Mr. Green bowuu

# 36
  • София
  • Мнения: 1 456
Desss, благодаря ти  Wink

# 37
  • Мнения: 54

Не трябваше да я пускам. Не се разбра и нямаше ефекта, който се изисква.



Нищо подобно! И двете теми са много полезни. В днешно време особено е много необходимо човек да  опознае себе си, за да не остава после неприятно изненадан. 
 За развоя на темата не го мисли. След като се изредят тези с най-голямото си предимство склонност към философстване темата ще ,,потече" в нормалното си русло.

# 38
  • В Космоса
  • Мнения: 9 880
Може би си права. "Поживьом, увидим" ли беше лафа...

# 39
  • Мнения: 66
лесно общувам с хората. Simple Smile

# 40
  • Мнения: 0
Когато обичам,обичам да се раздавам напълно.Харесвам си тази черта ,но май само съм си страдала от нея  Rolling Eyes  newsm78 Иначе..красива,млада, интелигентна... умря циганката дето да ме хвали,както се казва  Mr. Green

# 41
  • Мнения: 0
Добрата ми преценка за хората - знам точно на кого - колко доверие мога да гласувам, какво мога да очаквам и т.н.
Чувството ми за хумор и оптимизмът ми! Simple Smile

# 42
  • Мнения: 194
Казват, че съм много красива, забавна и умея да общувам с всякакви хора. Simple Smile

# 43
  • Бургас
  • Мнения: 364
Склонността да анализирам - помага ми да разбера себе си, хората и живота по-добре.

# 44
  • Мнения: 11
Умничка съм. Бързо запомням - стига ми да чуя или прочета нещо един път и вече съм го запаметила. Освен това мозъчето е страшно аналитично и логично - от съвсем малка си решавам сама всички проблеми, с които се сблъсквам, а и на много хора съм помагала. Решителна съм (част от решителността ми е инатът), така че наумя ли си нещо постигам го. Освен това нося на майтап и трудно се обиждам. Мисля, че това са ми предимствата, но за жалост недостатъците ми, пък били и те по-малко на брой, доста често ме афектират повече.

Общи условия

Активация на акаунт