Пак аз

  • 2 569
  • 30
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: X
Благодаря на всички Ви. Поуспокоихте ме. А донора рече, че като бил у нас не му било хубаво. 1 нощ му стига, явно няма да стане, а се беше засилил да идва за Бъдни вечер, щото разбираш ли няма къде да отиде... та кой ще му даде подслон - добрата ламя Спаска. Май приключихме с него. Страх го било да скъсаме, щото нямало било да ме вижда мен и детето. Ми няма та... То ясно стана, че няма той да ме води, просто няма кой да го извести, че ще раждам. Една грижа по-малко, дано да имам време да свикна с мисълта вече ... преди бебчо, щото после и да искам няма да има време... Crossing Arms Разбах за таксито, казвам бременна ще ражда и съм готова....  Joy Ако не ми натежи сакчето ще си го нося, ако ли не някой ще дотича после да ми го вземе и тъй. Вече като имам план за действие се чувствам по-добре. Олекна ми, благодаря Ви.   bouquet

# 16
  • София
  • Мнения: 985
Доколкото зная, ако звъннеш на Бърза помощ и им кажеш, че си бременна и ще раждаш, веднага ще дойдат да те извозят.Знам го това от моя позната акушерка. Имай го и това като вариант. Хайде успешно Wink..............................

# 17
  • София
  • Мнения: 1 752
Кас, стига се ядосва! Мъж-путьо не ти трябва!!! Тоя ли ще е запример на детето си, или ще ви е упора, ще ви помага и т.н. Аре, моля ти се, улево!!! Такова не ти трябва, стига си го мислила. Ма, бил бащата. Аре, па не е голям зор да станеш баща, биологичен, всеки с ... го може. Мисли за детенце, да си спокойна и събирай сън, че после #Crazy
Ампутирай го загубеняка, доколкото можеш от съзнанието си!
Стискам палци всичко- от таксито до първия рев да мине като по вода!

# 18
  • Мнения: 2 863
Каси, понеже не ми се почват детбати пак с централен герой твоя хубостник.... искам само да кажа, което много пъти съм ти казвала- човек, който е това всичкото може да го прави на бременната си жена- НЕ чАКАЙ ОТ НЕГО НИщО!  Просто ще се влачи докато му свириш по гайдата, но добре, че скоро ще имаш най-страхотната причина да не го правиш вече!!!
И най-важното- ти докато като жена не го отрежеш, нищо няма да стане, слушай кака си, щом там накъдето ти вървиш аз се връщам вече  Joy Но и време си трябва... аз не бих му забранила да вижда детето-НО САМО ТОВА!!! НЕ БИХ ОТКАЗВАЛА ПОМОщ- НО САМО ЗА ДЕТЕТО! А и да ти кажа хич не вярвам, че е чак толкова затресен за детето си, щото ако беше, щеше да си седи на задника до тебе. Просто ти си винаги насреща, удобна за келешлъците му... че и пари му дала #2gunfire #2gunfire #2gunfire
Дано да е от хормоните и да ти мине вече като родиш това тотално всеопрощаващо чувство към този безхаберник!!!
Стискам ти палци! Hug

# 19
  • Мнения: 2 327
Това за такситата си го имам наум от една позната дето отиде с тролей да ражда, щото видите ли те бременни не можели да возят - толкова пъти им се било случвало някоя да им роди в колата newsm78
Пък и са си гадна сган, не ги обичам Simple Smile

Каси, да имаш план е най важното - всичко да е под контрол, ама твоя Simple Smile
Айде успех!

# 20
  • Мнения: 488
Аз със сака на рамо и с майка ми, минах през черквата да запаля една свещичка за здраве и леко раждане, после минах през пазара , та като ме видя продавачката от една сергия ми даде личната карта ,която бях загубила преди две седмици и пеша в родилния дом. Laughing. Не се плаши и леко раждане ти пожелавам!

# 21
Каси, не разчитай нито на таксита, нито на бащата. Разбери се с някой приятел или съсед. Аз се бях подсигурила тройно - съсед, баща ми, приятелка, но в крайна сметка мухъла се прибра от угризение, не спа цяла нощ и ме закара. Но не ми беше хубаво, напротив - бях по изнервена. Щеше да ми е по-спокойно без него. Нещастници! Само ще го мислиш и него. Не ти трябва. Отиди с някой все пак, ей така за кураж.
Извинявай, но не съм разбрала в коя болница ще раждаш и в кой квартал живееш? С удоволстивие ще помогна с каквото мога.

# 22
  • Мнения: 3 394
Каси, недей сама да ходиш да раждам, викни си някоя приятелка, какво като ще я притесниш, може после и кръстница да стане...поне да не си самичка, не е страшно, но е по-добре да знаеш че точно в този момент някой мисли за теб  bouquet

# 23
  • София, "Младост 3"
  • Мнения: 9 210
А и да - задължително е някой да е с теб - по простата причина, че си е друго лекарите да знаят, че някой те чака - т.е. че има надзор! Иди с някой в никакъв случай сама!

# 24
  • Мнения: 818
Обяснете ми моля какво е БНД и защто им викате Донор  newsm78 Каси леко раждане не му мисли много сега,нека дойде момента и сама ще ре6и6 как да постъпи6.Успех   bouquet

# 25
  • София
  • Мнения: 1 752
Бащата На Детето е БНД, а "донор", защото за повечето от нас са такива - нищо друго не са свършили или за нищо друго не стават, за съжаление.

# 26
  • Мнения: 5 468
Аз съм омъжена, но не исках да ме води никой до болницата. Раждах със секцио и трябваше да ида 1 седмица преди термина в болницата. На определената дата, станах рано-рано, оправих се, взех си багажа и се качих на маршрутката. Ама то пък на следващия ден съм щяла да раждам... отде да знам... и тогава като излязох с тежката чанта на рамо, взеха да ме присвиват яйчниците от ляво и дясно... поспрях малко, починах си и айде пак към маршрутката. Тогава ме дразнеше, че влизаше от дупка в дупка и ме друсаше здраво... беше ми неприятно, пък дори и седнала. Влязох в болницата и с голям кеф се размазах на леглото... бях с 2 см разкритие, вечерта болките се засилиха и на сутринта водите ми бяха изтекли.
Пожелавам ти леко раждане и не го мисли момента, не се ражда изведнъж, като почувстваш някакви болки оттук-оттам и тръгваш към болницата. Багажът до тебе събран и когато - тогава. По-важно е да дойде да те прибере някой на изписването, иначе отиването до там не е проблем.

# 27
  • Мнения: X
Значи донора го било страх, че нямало да може да вижда мен и детето. Това излезе.. та затова не можел толкова време да вземе решение.  #Crazy Само незнам.. какъв беше проблема да ги каже тия неща преди 5 месеца...  #Crazy Защото аз седях и му ходех по гайдата уж в името да си оправим брака .. нали дете ще има...  newsm78
Тия дни щял да идва да си взима уредбата.... Щеше да сглобява креватчето - ми кво да ви кажа, тц. Нямаме време за такива включвания. То на вас тия неща са ви познати де. Да си вземе партакешите време има, а за креватчето - тц. Незнам защо го казвам. Не мога да повярвам, честно! Как е възможно да има такива хора? А как е възможно да съм спала с такъв човек в едно легло?!?! И да не съм го видяла... Толкова да съм тъпа...  newsm78  hahaha
Е, така излиза. Доскоро имах самочувствие, че имам акъл някакъв в главата. Ма да правя дете с някой, който после да ме изхвърли като употребена носна кърпичка... де да знам, кукувица ми е изпила ума... Лошото е, че и сега като се върна назад не бих могла да предусетя, че ще се случи такова нещо...  Thinking

Последна редакция: пн, 26 дек 2005, 15:27 от Анонимен

# 28
  • Мнения: 2 863
Каси, ми то ако виждахме всички каквото трябва и то от началото, ми то половината свят неженен щеше да ходи бе:))) не , не само неженен, ми несъчетан, несъвъкуплен или каквато там дума си избереш...И да знаеш от кака си - винаги  може да стане и по-лошо Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing

# 29
  • София, "Младост 3"
  • Мнения: 9 210
Касе, весела Коледа!
Радвам се, че дядо Коледа ти донесе яснота по въпроса за оня тъпак - сега си много наранена, но повярвай скоро ще се радваш, че си се отървала от онзи навлек!
БЪди жива и здрава, да имаш здраво бебе, а за леглото - ще ти помогнем! Аз не съм забравила, че имам пари да ти давам - срам и позор, и въобще може да съм голяма патка заспала, но ти обещавам, че най-късно като родиш - на другия ден съм у вас и ще го зглобя леглото! Не се притеснявай! Това да е проблема!
А какво друго можге да ти трябва? Нещо за изписването? Щото мога от службата да ти взема нещо ако искаш? БОдита?

Общи условия

Активация на акаунт