Януари 2007

  • 33 336
  • 754
  •   1
Отговори
# 30
  • София
  • Мнения: 3 099
Днес оползотворихме промо кодовете за Капеллаплей и добре че заведохме зверюгите още в 10.00 - към 12 ч. беше невъобразима лудница, а организацията все още не е като на клубчето във Варна...  Crazy Вътре има някакъв ресторант, ама ние с другата майка гледахме да побегнем по-надалеч, та впечатления от него не добихме!  Mr. Green

Утре в операта има Карнавал на животните от 11.00 ч.  Wink

# 31
  • София
  • Мнения: 3 099
Селма, направо не знам как да коментирам формалните грижи на държавата, която ни дере с данъци, но в замяна не предлага много...  Tired После що ставаме тарикати и гледаме да я излъжем...  Sunglasses

# 32
  • Мнения: 871
Влизам да изокам Crossing Arms Подредих си картите мъжо да е на лов, а децата при свеки, за да мога да поизлезна, а Ая се събуди с Т  Confused Confused Confused Confused Цял ден я боли корем, водих я на лекар и казаха леко вирусче  Confused Ив, да не помагаш на Мит със злите сили, ма Mr. Green

Селма, чудя се откъде идва това безхаберие Thinking Може би хората не умеят да се поставят на мястото на другите и са обвзети от някакво чуство на недосегаемост  ooooh!

# 33
  • София
  • Мнения: 3 099
.... Ив, да не помагаш на Мит със злите сили, ма Mr. Green
....

 Whistling  Mr. Green

# 34
  • Мнения: 871
.... Ив, да не помагаш на Мит със злите сили, ма Mr. Green
....

 Whistling  Mr. Green

Трябваше да кажа, че ще съм с теб  Laughing Laughing Laughing Laughing

# 35
  • София
  • Мнения: 3 099
....
Трябваше да кажа, че ще съм с теб  Laughing Laughing Laughing Laughing

Наказана си, защото не с мен си имала намерение да бъдеш!  Whistling  Laughing Heart Eyes

# 36
# 37
  • София
  • Мнения: 3 099

Ще ни впечатлиш, ако изскочиш гола от торта...  Whistling

# 38
  • Мнения: 7 420
  -Мамо,в корема ти има сестричка!
  -Няма,синко!Ето я ,играе си на пода.

   Алекс  поглежда Юлия и казва:
  -Мамо,аз ще я изям и ще я имам в моя си корем!

    Joy Joy Joy

# 39
  • Мнения: 4 111
Вярно е, че ще ви впечатля, ще останете потресени  Joy

  -Мамо,в корема ти има сестричка!
  -Няма,синко!Ето я ,играе си на пода.

   Алекс  поглежда Юлия и казва:
  -Мамо,аз ще я изям и ще я имам в моя си корем!

    Joy Joy Joy

 Joy

# 40
  • София
  • Мнения: 3 099
 Joy

Много се радвам, че ви има и за глупости, и за истински неща!  Hug Hug Hug Hug Hug Hug

# 41
  • Мнения: 4 111
 Laughing Подсети ме да се включа по същество - за Свилен още не съм решила със сигурност, но везната накланя да тръгне по-късно, т.е. на 7 г. и 8. месеца. Имам големи колебания, но все още имам време да помисля и да преценя дали и колко е готов за по-ранно тръгване.

# 42
  • София
  • Мнения: 3 249
Стууууу! Съжалявам, че така са се скофтили добре подредените планове! Те на това му се вика лош късмет. Все пак най-важното е Ая да се оправи. Как е сега? А МитЕ пак ще го пратиме на лов, те нали сега откриват сезона.  Wink 

Лиляяяянчооо,  Hug

Селма, разсмя ме с изказването на Алекс.

За другото не искам да коментирам. Твърде много пошлост има и твърде малко сърце и съвест в нашата държава. И аз се блъскам всеки ден с това.  Rolling Eyes

# 43
  • Мнения: 7 420
  Добро утро!  smile3507
  Моите мили дечица решиха да се събудят в 6 ........

  Стилияна,как е Ая?
  Съжалявам за провалените ти планове!Дано не бяха много важни!  Rolling Eyes

  За тръгването на училище....Засега Алекс върви с набора си(2006).
  Решила съм горе-долу в последен момент да преценя,дали да го сваля към 2007.

  Повече си мисля за това,кое училище да бъде?
  Проучих малко за руското към посолството (симпатизантка съм на руската система на обучение),но се оказа,че българските дисциплини там почти не са застъпени....
  Колебая се и за музикалното... Thinking Там пък нещо друго ще е осакатено,мисля....

# 44
  • София; Дружбето
  • Мнения: 2 208
А дубрутру. И мене някой ма кълне, Миша от 2 насам драйфа непрекъснато, направо не знам какво да давам вече. Надявам се да е онзи прословут вирус, дето минава за няколко часа Tired
А на мен ми се спии cry

Общи условия

Активация на акаунт