Оракулските карти на Мадам Ленорман - тема 8

  • 50 001
  • 732
  •   1
Отговори
# 285
  • Мнения: 0
По принцип тази подредба е - редовете са мисли, а колонките минало, настояще и бъдеще.
Аз не разбрах ти как си ги подредила, кое какво е Simple Smile Но като цяло мисля, че не бива да се занимаваш с този човек - извинявай, но недорасъл мъж си е беля в къщи Simple Smile

# 286
  • Мнения: 0
По принцип тази подредба е - редовете са мисли, а колонките минало, настояще и бъдеще.
Аз не разбрах ти как си ги подредила, кое какво е Simple Smile Но като цяло мисля, че не бива да се занимаваш с този човек - извинявай, но недорасъл мъж си е беля в къщи Simple Smile

Абсолютино вярно! Naughty Време е да загърбиш този човек и да погледнеш напред в твоя живот. Картите го показват ясно. Промени ситуацията. Сега е време да мислиш за себе си. Трябва ти промяна, нова работа, нови хора около теб. И не се впускай в нова връзка само заради връзката.  По-скоро аз виждам, че ти трябва промяна- най-вече нова работа. Незнам ....

# 287
  • Мнения: 123
Мен също сами доста трудни любовните тълкования и то мойте си, защото аз си навързвам нещата и не мога да гледам реално върху ситуацията. Може би трябва много практика, за да разбирам буквално мойте си карти. На други хора ми е по лесно особено като не знам историята им.

При мен нещата са зле и се опитвам да се оттърся, но всичко се случи за 3 дни, както беше перфектно, в следващия момент ми дойде като гръм от ясно небе. Аз предполагам, какво става, но той се прави че всичко си е наред и това още повече ме нервира.

Днес си направих 3х3
Какви чувства изпитва към мен Х.



наумих си ги първи ред минало, среден настояще, последен бъдеще

И изтеглих една допълнителна карта 12 птици.

По мойте карти виждам промяната в чувствата му, някакви лъжи, просто в момента ме лъже. като че ли е бил сигурен в чувствата си, но нещо го е разколебало ( кула и мечок?), може би някаква хирта лисана/ жена. В бъдещето, като че нещата ще се оправят и той пак ще е изпитва силни чувства към мен?
Ох ще помисля още малко, че нещо ми  трудно


udjin нях написала един дълъг пост и без да искам го изтрих, затова накратко аз какво виждам.
Раздялвата ви е необратима, няма връщане назад. Станало е заради някаква жена, може би си научила новината докато си си била в къщи. В момента ти си най важна, имаш нужда от промяна и тя ще се осъществи с някакви твой близки хора, те ще са до теб и ще ти помогнат да се отърсиш от ситуацията.

Последна редакция: пт, 09 дек 2011, 13:05 от pisankata

# 288
  • Мнения: 28
Много ви благодаря всички сте напълно прави!!!  Hug  Писанка за настоящето незнам какво да кажа, защото тази лисица хич не я обичам аз като ми излиза и все ми е на лошо, но за бъдеще според мен ще си щастлива и ще има ново начало, но незнам с този мъж или ще се появи нова любов...

# 289
  • Мнения: 28
Здравейте! Оъ няколко дни забелязвам, че не ми се отварят снимките във форума вие имате ли го този проблем или е само при мен? Предполагам на това може да се дължи затишието тук Simple Smile

# 290
  • Мнения: 307
Здравейте! Оъ няколко дни забелязвам, че не ми се отварят снимките във форума вие имате ли го този проблем или е само при мен? Предполагам на това може да се дължи затишието тук Simple Smile

При мен се отварят.
АЗ СЕ ПЛАША ОТ ТЕЗИ КАРТИ ИЗЛЕЗЕ МИ КОВЧЕГ И СЛЕД 3 ДЕНА ПОЧИНА БАЩА МИ
СЕГА НЕСМЕЯ ДА СИ ХВЪРЛЯ НА НОВО КАРТИ .МНОГО СЪМ РАЗСТРОЕНА

Съжелявам за баща ти. За съжаление смъртта е част от това,което се случва с нас. Дано има някой около теб,който да те подкрепя и утешава.

# 291
  • Мнения: 28
Здравейте!
Момичета скоро не сте споделяли дали картите са ви познали!
Аз хвърлих едни карти за сестра ми, която от доста време се прибра от чужбина и започна да се отчайва от положението в БГ и най- вече, че няма работа. Въпросът ми беше дали скоро ще намери работа? Така като си гледам картите май ще е доста трудно, но ще успее. Според вас как е?

Преди известно почнахте да си побликувате дневните карти, които аз четях и черпех опит.Скоро не сте публикували нищо, айде качвайте !!!  Hug

# 292
  • varna
  • Мнения: 41
Не знам дали ще си намери скоро работа, но аз виждам някакви отношения с човек, който е некомпетентен и има опасност от лъжи и измами. Сякаш ще има телефонни разговори с шефове, които ще я лъжат нещо и ще се измъкват...а може и да има проблеми с длъжностно лице, което ще завърти някакви интриги, ще я излъже ...може при интервю някакво тя да се разочарова от некомпетентността на шефа и да остане с впечатление, че я лъжат и и замазват очите нещо Sad
.... Вярно забравихме дневните карти Confused Вече е късно, но утре обещавам аз да съм първа Peace

# 293
  • Мнения: 28
Здравейте!
Май само аз задавам толкова много въпроси, но нали хората са казали с питане до Цариград се стига...
Та въпросът ми е дали с картите може да се гледа за време? Например до колко време ще се случи еди какво си... И ако има такава възможност дали са ви давали точен отговор? Благодаря ви!!!  Heart Eyes

# 294
  • Мнения: 116
В книжата за картите има уточнение за някои карти -пр.прогнозата ще се случи след два месеца.Аз обаче рядко ги тълкувам от тази им страна-нямам опит.Само съм забелязала,че като задам въпрос показват за не повече от 1 месец напред.

# 295
  • Мнения: 28
Виждала съм го това тълкуване по всяка една карта, но когато задам конкретен въпрос не ги тълкувам от тази гледна точка, но когато искам да задам конкртен въпрос за време дали трябва пак да си направя подредбата, но тогава всяка карта ще е за различен период...

# 296
  • Мнения: 116
Пускам си едни дневни карти Simple Smile
1.Конник
26.Книга
19.Кула
Книгата и конника са ясни-новина,тайни,но се чудя как кулата се връзва с тях?

# 297
  • Мнения: 28
възможно ли е кулата да показва за какъв период от време ще излязат наяве тайните- например до 1 ден или  да означават някакъв страх да не излезе някаква тайна наяве. Поне аз така си мисля, че може да е!

Аз си теглих вечерни карти, защото ще излизам Wink паднаха ми се 29-жена (може би аз), 27 и 25-новини за някаква връзка. Но тъй като всички карти са ми обърнати предполагам че ще са лоши новини за някаква раздяла.... и една допълнителна  9-букет може би за мен новините ще са добри и са свързани с раздялата на други хора  Thinking

Утре ще напиша дали са познали какртите  Heart Eyes

# 298
  • Мнения: 123
Пускам си едни дневни карти Simple Smile
1.Конник
26.Книга
19.Кула
Книгата и конника са ясни-новина,тайни,но се чудя как кулата се връзва с тях?

Според мен ще разбереш някаква новина за нещо официално, смисъл кулата показва официални документи, официални събирания и т.н.

udjin можеш ли да напишеш номерата и наименованията на картите, че не си спомням 27 какво беше, а картите не са пред мен.

# 299
  • Мнения: 28
Дааа 27 е писмо а 25 е пръстен!!!  Но все пак са обърнати и затова си мисля че ще са лоши новини за раздяла.

Общи условия

Активация на акаунт