Öyle Bir Geçer Zaman ki - Еркан Петеккайа # 30

  • 21 851
  • 759
  •   1
Отговори
# 720
  • Мнения: 10 824
Вижте какво намерих...турска крава.... Joy Joy Joy Joy Joy Joy

# 721
  • Мнения: 1 018
Ах, Све лудетино Joy Joy Joy Joy Joy

# 722
  • Мнения: 10 824


Mete'den kıskanıyorum yorumu / Video
Hayrettin yine çok güldürdü



Това пък какво означава ? newsm78 newsm78 newsm78

И аз не разбрах, а и видеото не ми се отвори #Cussing out

И аз Laughing ..тоже bowuu....не понела Naughty...завист newsm78 ...ама ..каква .... newsm78

# 723
  • Мнения: 10 824
Вижте какво намерих...турска крава.... Joy Joy Joy Joy Joy Joy

Ами... Thinking...и тя при хаберите hahaha hahaha hahaha

# 724
  • Мнения: 4 725
Вижте какво намерих...турска крава.... Joy Joy Joy Joy Joy Joy

Joy Joy Joy Joy Joy Покрай вестите за магазина на Еркан, днес цял ден си размишлявам, дали наистина тези хора не употребяват свинско месо, или аз нещо не съм разбрала ? newsm78 newsm78 newsm78

# 725
  • София
  • Мнения: 832
Вижте какво намерих...турска крава.... Joy Joy Joy Joy Joy Joy
Че кво й е различното от българската  Joy Joy Joy Joy Joy даже и на Милка прилича,само и липсва лилавото   hahaha hahaha hahaha hahaha hahaha hahaha hahaha

# 726
  • Мнения: 10 824
Значи и аз недовиждам Shocked...Арфи Hug...не видях никъде туршии ,мила... Naughty
Аз още нищо не съм правила ,но в петък успях да си изчистя малко градината  bowuu...изкубах доматите ,но имам още чушчици...

# 727
  • Мнения: 1 018
Вижте какво намерих...турска крава.... Joy Joy Joy Joy Joy Joy

Ами... Thinking...и тя при хаберите hahaha hahaha hahaha

Нещо много важно ще е Joy Joy Joy

# 728
  • Мнения: 4 725


Mete'den kıskanıyorum yorumu / Video
Hayrettin yine çok güldürdü



Това пък какво означава ? newsm78 newsm78 newsm78

И аз не разбрах, а и видеото не ми се отвори #Cussing out

И аз Laughing ..тоже bowuu....не понела Naughty...завист newsm78 ...ама ..каква .... newsm78

А при мен ревност го преведе ..... Crossing Arms Crossing Arms Crossing Arms newsm78 newsm78 newsm78

# 729
  • Мнения: 1 018
Ще я оцветим набързо hahaha hahaha hahaha

# 730
  • Мнения: 10 824
Вижте какво намерих...турска крава.... Joy Joy Joy Joy Joy Joy

Joy Joy Joy Joy Joy Покрай вестите за магазина на Еркан, днес цял ден си размишлявам, дали наистина тези хора не употребяват свинско месо, или аз нещо не съм разбрала ? newsm78 newsm78 newsm78

Незнам Арфи...така се говори ...аз не съм живяла там за да кажа със сигурност.... Laughing

# 731
  • София
  • Мнения: 832
Вижте какво намерих...турска крава.... Joy Joy Joy Joy Joy Joy

Joy Joy Joy Joy Joy Покрай вестите за магазина на Еркан, днес цял ден си размишлявам, дали наистина тези хора не употребяват свинско месо, или аз нещо не съм разбрала ? newsm78 newsm78 newsm78
Не ядат свинско,основно телешко,по-малко пилешко и риба.Но свинското не се яде,не защото им го забранява религията,а едно време не са можели да го съхраняват,когатое нямало хладилници.Макар че смятат прасето за мръсно животно,което си е така реално  hahaha

# 732
  • Мнения: 10 824
Ще я оцветим набързо hahaha hahaha hahaha

Готово thumbsup...лилавия цвят ми е любим.... bowuu

# 733
  • Мнения: 10 824
Вижте какво намерих...турска крава.... Joy Joy Joy Joy Joy Joy

Joy Joy Joy Joy Joy Покрай вестите за магазина на Еркан, днес цял ден си размишлявам, дали наистина тези хора не употребяват свинско месо, или аз нещо не съм разбрала ? newsm78 newsm78 newsm78
Не ядат свинско,основно телешко,по-малко пилешко и риба

ЕЕЕЕЕ...видяхте ли  Rolling Eyes...затова съм попаднала на тази крава Joy Joy Joy

# 734
  • Мнения: 10 824
Аз бях чувала ,че много обичат риба... Thinking

Общи условия

Активация на акаунт