Öyle Bir Geçer Zaman ki - Еркан Петеккайа # 30

  • 21 768
  • 759
  •   1
Отговори
# 750
  • Мнения: 4 725
Вижте какво намерих...турска крава.... Joy Joy Joy Joy Joy Joy

Joy Joy Joy Joy Joy Покрай вестите за магазина на Еркан, днес цял ден си размишлявам, дали наистина тези хора не употребяват свинско месо, или аз нещо не съм разбрала ? newsm78 newsm78 newsm78
Не ядат свинско,основно телешко,по-малко пилешко и риба.Но свинското не се яде,не защото им го забранява религията,а едно време не са можели да го съхраняват,когатое нямало хладилници.Макар че смятат прасето за мръсно животно,което си е така реално  hahaha

Заради климата, може би ? А относно мръсно - това не го разбирам,  дядо ми помня, ми правеше цървулки от свинска кожа, толкова хубаво се измива, според мен влагат друго обяснение в мръсно  newsm78

# 751
# 752
  • Мнения: 902
дЕВОЙЧЕТА ОТ МЕН лЕКА нОЩ smile3524 smile3524 smile3524

До утре Hug

# 753
  • Мнения: 10 818
Та по този повод...за рибата ..моя мъж от две-три години ме лъже ,че ще ме води на Босфора да изядем по един паламуд ... Laughing Laughing Laughing...и аз будалата му вярвам...... Joy Joy Joy
Ще отидеш има време, пожелавам ти го Hug newsm10

Дай боже ,Бел...от твойта уста ,в божиите уши.... Praynig Praynig Praynig

# 754
  • Мнения: 10 818
дЕВОЙЧЕТА ОТ МЕН лЕКА нОЩ smile3524 smile3524 smile3524

До утре Hug

ААААААа Naughty...пусна новата тема и ни зарязваш ooooh!..а ние...сега чичеци да търсим и тем подобни...КАЛПАЗАНКА... Mr. Green Mr. Green Mr. Green

# 755
  • Мнения: 4 725
По повод тези снимки Thinking...много ми е интересно Айлин как ще посрещне баща си ... Thinking

Да, дали ще му е простила ? Дали и нея тази полусподелена любов я е направила по - търпелива, мъдра или ще си е все така импулсивна ? В новата серия ще разберем, в новата тема ще дообсъдим ! bowuu bowuu bowuu

# 756
  • Мнения: 4 725
дЕВОЙЧЕТА ОТ МЕН лЕКА нОЩ smile3524 smile3524 smile3524

До утре Hug

Hug Hug Hug Лека и спокойна, мила, със сладки сънища !  love001  love001  love001

# 757
  • София
  • Мнения: 832
Та по този повод...за рибата ..моя мъж от две-три години ме лъже ,че ще ме води на Босфора да изядем по един паламуд ... Laughing Laughing Laughing...и аз будалата му вярвам...... Joy Joy Joy
Що паламуд   newsm78 newsm78 newsm78 ще искаш нещо по-изискано ,все пак си на Босфора  hahaha hahaha hahaha hahaha

# 758
  • София
  • Мнения: 832
Вижте какво намерих...турска крава.... Joy Joy Joy Joy Joy Joy
Joy Joy Joy Joy Joy Покрай вестите за магазина на Еркан, днес цял ден си размишлявам, дали наистина тези хора не употребяват свинско месо, или аз нещо не съм разбрала ? newsm78 newsm78 newsm78
Не ядат свинско,основно телешко,по-малко пилешко и риба.Но свинското не се яде,не защото им го забранява религията,а едно време не са можели да го съхраняват,когатое нямало хладилници.Макар че смятат прасето за мръсно животно,което си е така реално  hahaha
Заради климата, може би ? А относно мръсно - това не го разбирам,  дядо ми помня, ми правеше цървулки от свинска кожа, толкова хубаво се измива, според мен влагат друго обяснение в мръсно  newsm78
Точно,Арфи,заради високите температури  Peace Еми прасето си е мръсно животно,не говорим като месо и продуктите,кито излизат от него,да стават чисти но след доста обработка  Whistling
Лека нощ

# 759
  • Мнения: 4 725
И на теб, мила !!! Hug  love001

Общи условия

Активация на акаунт