predskasvat li sanistata?

  • 2 231
  • 17
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 160
nesnaia dali e slu4aino,no sanuvah predi 2 dni san,koito ne moga da rastalkuvam.
sanuvah 4e sam v seloto ni i vidiah bratov4ed mi.kasah mu da kaje da "slese rosito"/ние стоиахме на улиzа но братов4ед ми бесе несто като на баир/da se vidime i da dovede momi4enzeto./roseto e bratov4edka mi,koiato po4ina predi 5 godini na 29 god. i ima 2 sina . а ас искам да си осиножиме моми4енzе./
и по едно  време вратата на едно  хале се отжори и братов4едка ми карасе кабрио и го вкара в това хале,но ниамасе моми4енzе в колата.
така и не снам как стесе да продалжи саниа ми,састото мажа ми ме сабуди.
може би осна4ава 4е ниама да си осиновиме моми4енzе или.........?????????

# 16
  • София
  • Мнения: 1 941
Ако мислиш по въпроса и това те тормози нищо чудно, че си го сънувала. Дано да стане точно обратното и твоето желание да се сбъдне. Praynig

# 17
  • Мнения: 11 315
Тара1, аз също съм имала пророчески сънища и то много пъти
Понякога само детайли са се сбъдвали, понякога целите.
Това се получава, защото докато спим, душата ни напуска тялото и може да се движи свободно из времето и пространството. Затова получава и сигнали от бъдещето, които след това се предават като сънища, един вид предупреждение, за да може евентуално да се избегне или да се подготвим психически за изпитанието

Аз малко не разбрах последния ти сън - беше малко объркан.
Защо мислиш, че точно братовчедка ти ще е знак, че няма да можете да си осиновите момиченце.
Това че тя е била сама в колата, означава според мен, че ще имате успех, поне аз така си мисля.
Ако можеш разкажи го наново с повече детайли, ако искаш и на ЛС

Общи условия

Активация на акаунт