Парфюмни размисли и страсти - 142

  • 35 101
  • 729
  •   1
Отговори
# 720
  • Там, където ме обичат
  • Мнения: 3 676
Влизам за да се похваля с новото си съкровище - Черната орхидея.  Много е хубава Heart Eyes
Денси, Атти, на вашите коментари го дължа.   bouquet

# 721
  • Мнения: 31 208
Да ти е честит! Hug  bouquet

Обожавам Код Еликсира, но ми е празен. Sad Искам нов, разбира се, но все не купувам, защото и аз не обичам да давам много пари за нещо което вече съм имала и вземам винаги нов, различен. Но Еликсир ще си взема при първа възможност.

Пръсках пак Жасмин Ноар Есенс и вече съм 100% убедена, че ми харесва много повече от Жасмин Ноар ЕДП.
Припомних и Идил Сюблим и мнението ми се затвърди. Разводнена версия на Дуета с роза, малко пачули, плодове и хубаво се усеща личи. Препоръчвам на Дезидерата да го пробва, защото знам, че е голяма любителка и на личи, и на Герлен.  Hug

# 722
  • София
  • Мнения: 5 477
Код- едп най-голямата разфасовка е 75 мл. Поне моя е такъв.
Ако има 100мл то според мен е менте!
Стига бе вие ме хвърлихте  в размисъл,почти съм сигурна че е 100 в момента не мога да погледна  newsm78 Първата ми беше подарък,но втората ми я поръчаха от парфюми маркет за около 125 лева Shocked Възможно ли е?Аз толкова го уважавам този сайт!

Последна редакция: нд, 16 окт 2011, 16:29 от *Bubble*

# 723
  • Мнения: 17 546
Код- едп най-голямата разфасовка е 75 мл. Поне моя е такъв.
Ако има 100мл то според мен е менте!
Стига бе вие ме хвърлихте  в размисъл,почти съм сигурна че е 100 в момента не мога да погледна  newsm78 Първата ми беше подарък,но втората ми я поръчаха от парфюми маркет за около 125 лева Shocked Възможно ли е?Аз толкова го уважавам този сайт!
И в парфюми-маркет, и по принцип е 75 мл е най-голямата бутилка от Кода, не се шашкай! Hug

# 724
  • София
  • Мнения: 5 477
Код- едп най-голямата разфасовка е 75 мл. Поне моя е такъв.
Ако има 100мл то според мен е менте!
Стига бе вие ме хвърлихте  в размисъл,почти съм сигурна че е 100 в момента не мога да погледна  newsm78 Първата ми беше подарък,но втората ми я поръчаха от парфюми маркет за около 125 лева Shocked Възможно ли е?Аз толкова го уважавам този сайт!
И в парфюми-маркет, и по принцип е 75 мл е най-голямата бутилка от Кода, не се шашкай! Hug
Ровичках се досега в сайта там 75 мл е 124 лева,дано грешката е в моя телевизор ooooh! Не че ще се свърши света ако се пръскам с менте де,ама стига да не съм дала толкова пари за него  Mr. Green

# 725
  • Бургас
  • Мнения: 1 203

Пръсках пак Жасмин Ноар Есенс и вече съм 100% убедена, че ми харесва много повече от Жасмин Ноар ЕДП.

Денси, опиши Жасмин Ноар Есенс, моля, че ЕДП ми е един от любимите  Heart Eyes

# 726
  • Мнения: 868
Рени, интересни философски мисли! Аз след като мирисах доста нови напоследък, реших, че искам Самсара.  Не се учудвам, че е имало мъже на срещите. Бейзноутс е създаден от мъже, всъщност. Много от тях са високо образовани и имат разнообразни интереси извън парфюмите (както и жените).

Оле, Дарк Роуз и Среднощният Ууд си приличат само по това, че имат ууд и роза. Иначе като усещане са коренно различни. За мене Среднощният Ууд е с груби ръбове и не особено добре блендиран. Дарк Роуз е по-добър.

Като говорим за ууд, последните няколко дни тествам Armani Prive Rose D'Arabie от щедра отливка. Ами много хубав, лесен за носене, с хубава роза и мек ууд, но нищо оригинално. След By Kilian Rose Oud ентусиазмът ми за нов ууд понамаля Simple Smile  

# 727
  • Мнения: 813
Вървите към нова тема за какво ли ще е тя Rolling EyesЧестити придобивки на всички  bouquetЧестит първи сняг на софиянки. Hug

# 728
  • Мнения: 31 208
Пръсках пак Жасмин Ноар Есенс и вече съм 100% убедена, че ми харесва много повече от Жасмин Ноар ЕДП.
Денси, опиши Жасмин Ноар Есенс, моля, че ЕДП ми е един от любимите  Heart Eyes
Ами той си е същия, но е по-силен, много по-хубаво го усещам, по-сладък ми е и като цяло е по-плътен и страстен. Като жасминов нектар е. Heart Eyes

# 729
  • София
  • Мнения: 5 657
Заповядайте в   Н О В А Т А   Т Е М А

Общи условия

Активация на акаунт