Парфюмни размисли и страсти - 143

  • 46 078
  • 710
  •   1
Отговори
# 705
  • София
  • Мнения: 285
А къде може да се пробва Veneta Bottega?

# 706
  • Мнения: X
А къде може да се пробва Veneta Bottega?

От никъде в БГ. Трябва някой да ти прати проба. Аз мойто виалче си го кътам, много ми харесва и не си го давам (а никога не съм била скръндза за пробички.)

Мацки, припомних си от темата за мъжките парфюми Dior Homme Intense и... си го поръчах. Към мен пътува стотица. Сега, дилемата ми е, да я давам ли на ММ да си пръска или не... Embarassed
Защото уж си поръчах мъжкия Encre Noir за мен, а на практика не мога да се добера до него.  Crossing Arms

Сега видях, че според Фрагрантика съм поръчала реформулираната версия 2011. Дано ми хареса, иначе ще я връщам.

Денс, моля те кажи откъде да поръчам Ботега Венета.  Praynig Има го по разни италиански сайтове, но доставката им нещо не мога да я схвана.

Последна редакция: вт, 01 ное 2011, 08:57 от Анонимен

# 707
  • Козлодуй
  • Мнения: 775
Ковачева,чак сега ми изгоря чергата Twisted Evil Mr. Green
Де да я диря за тест сега тая Венета?С кожите съм много внимателна и без да го пробвам,нямам никакво намерение да го придобивам Naughty Пък и съм обещала нещо на Силви Hug (Добре,че е тя да упражнява контрол,иначе съм със слаби ангели Mr. Green ).
Иначе Блонди грам не я мисля.
Зимна,и аз съм така с черната Мания.Нещо като нищо върху мойта кожа и съм,честно казано,щастлива от този факт Grinning

# 708
  • Мнения: 2 446
Ковачева,чак сега ми изгоря чергата Twisted Evil Mr. Green
Де да я диря за тест сега тая Венета?С кожите съм много внимателна и без да го пробвам,нямам никакво намерение да го придобивам Naughty Пък и съм обещала нещо на Силви Hug (Добре,че е тя да упражнява контрол,иначе съм със слаби ангели Mr. Green ).
Иначе Блонди грам не я мисля.
Зимна,и аз съм така с черната Мания.Нещо като нищо върху мойта кожа и съм,честно казано,щастлива от този факт Grinning

Mr. Green
Вени като си я купи,ще я донесе насам и ще я видим тази Венета,после поне ще мога да ти разкажа за какво иде реч.Странно,но аз продължавам,да не се вълнувам от нея,въпреки всичко изписано Rolling Eyes
За мен пък  Черната мания,хич не е водниста,дори ми е една такава вкусна и се радвам,че не я замених набързо.Ще си я нося на работа,защото при мен е супер шлейфова и присъствена.С едно фъс на китката ми умириса чаршафите до смяната им,ама сериозно ги умириса,пък аз парфюм в леглото не обичам.

PP.най-после събрах сили да направя една по-сериозна чистка,макар че има още какво да се желае ooooh!

Последна редакция: вт, 01 ное 2011, 09:39 от goddess

# 709
  • Мнения: 31 335
venush, Ботегата от Ибей или чрез приятели в чужбина. Моята е от Ибей. Hug

Аз продължавам да твърдя, че този парфюм няма да допадне на много хора. Много му е кожата и е доста лек. Много по-труден е за носене от Блондинката и не става за всеки ден.

# 710
  • София
  • Мнения: 5 658
Заповядайте в Н О В А Т А   Т Е М А   bouquet

Общи условия

Активация на акаунт